رفتن به مطلب

نمايش تايتل لينك به شيوه اي خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت عزيزان..

به علت كمبود فضا تو يكي از طراحي ها ، ميخوام نام بخش هاي خاصي از قالب رو با روشي خاص نشون بدم به كاربر كه وقتي ماوس رو برد روي اون قسمت يه صفحه باز بشه و نام اون قسمت رو نشون بده بدون كليك كردن

به عكس ضميمه شده توجه كنيد ميخوام از اين منو ها در بيارم ، چطور ميشه اين كارو كرد؟ البته اين مساله توي تمام نسخه هاي جديد و قديم مرورگرها تست كردم به راحتي انجام ميشه

لینک به ارسال

می تونید از پاپ اپ جی کوئری های اماده استفاده کنید و یا از پلاگین های پاپ اپ وردپرس بهره ببرین

لینک به ارسال

خب من ميخوام ساده و اماده باشه ولي نه ديگه پلاگين :D ميشه چند نمونه بديد ؟؟ متشكرم ببخشيد ضميمه انگار يادم رفته.. توي اين پست ضميمه ميكنم

post-365-0-20011300-1356201023_thumb.jpg

لینک به ارسال

:D خيلي برام جالبه جدا پيش نيومده بود.. من همين الان اين منو رو تو گوگل سرچ كردم برداشتم داشتم باهاش كار ميكردم ديدم بله مشكل داره!!! امدم اينجا مطرح كنم ديدم شما همونو فارسيش رو گذاشتيد دستتون درد نكنه

مشكلات اين:

1- توي پزيشن خيلي اذيت ميكنه و مثل عكس فوق كه دادم ساده و راحت نيست كلي بايد بالا پايين كني تا روي قالبت اوني كه ميخواي در بياد ولي خب كلا من در اوردمش

2- توي يه صفحه من ميخوام به 5 تا لينك 5 تا تايتل جدا بدم! و اين فقط ميتونه به يكي بده يعني من به 4 تاشونم لينك دادم و تايتل و بعد متوجه شدم تايتل لينك اول رو براي همه اوناي ديگه داره نشون ميده درحالي كه تايتيل هارو متفاوت نوشته بودم ولي در كل جواب نداد ....

لینک به ارسال

:D این نوشتنش خیلی آسونه!

این تولتیپه. بنویسم یا جستجو میکنید پیدا میشه؟

لینک به ارسال

راستش مرتضي جان چرا دروغ بگم ، من جاوا اسكريپت اصلا سمتش نرفتم و اشنايي ندارم و با سي اس اس هم كه نميشه اين چيزو در اورد و به php هم مربوط نميشه!! يه همچين چيزي ميخوام براي يه قسمت از قالبمون كه جا ندارم براش توضيح بديم ، ميخوايم تا ماوس رفت روش راحت نمايش داده بشه بدون دردسر و توي همه مرورگرا بياد

قربونت برم.... :D

لینک به ارسال

سلام

tooltips.jpg

پیش نمایش

توضیحات بیشتر

باید به جای عنصر عکس از تگ a عنوان استفاده کنید.

کمی سطح آشناییتونو با کد ها بیشتر کنید به نتیجه دلخواه میرسید.

html جواب بگیرید و کد های PHP وردپرس را جایگزین کنید همین.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست خوبم.. سعي ميكنم چكش كنم ببينم جواب ميده.. چون قبلي كه فقط در يك لحظه ميتونست عنوان براي يك عكس نشون بده ! مرتضي عزيز هم گفته كه اسونه و ميخواد يكي اماده كنه.... :D

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

این تولتیپ که سعید عزیز معرفی کرده یکی از جالبترین هاست.

اگر جواب نگرفتید بگید یک نمونه ساده مینویسم.

لینک به ارسال

نه راستش نتونستم در بيارم باهاش! يدونه پيدا كردم استفاده كردم ازش خوب بود ولي كلا تايتل هاي سايت رو اين شكلي ميكرد! من يه عكس حصوصي ميكنم براتون ، ميخوايم يه چيزي باشه كه روي اون خوب جواب بده . متشكرم ميشم...

لینک به ارسال

علت اينكه من به سمت تول تيپ ها و جاوا اسكريپت امدم اين بوده كه توي همه مرورگرها نمايش داده ميشه ، دقيقا برعكس اين كدي كه شما دادي مرتضي جان :( تو مرور گر IE جواب نميده!

لینک به ارسال

معمولا جا اسكريپت ها و جي كوئري هارو تمام نسخه ها نشون ميدن! من خودم يه منو درست كردم تا اونجايي كه ميتونستم كاستومايزشم كردم توي تمامي نسخه ها از 6 به بعد درست نشون ميدن! الان من اين رو توي 6 به بعد تست كردم نشون نداد. يه برنامه IE Tester دارم كه تمامي مرورگرهاي اي اي رو از نسخه 4 رو سيستم نصب ميكنه تا اخر...

لینک به ارسال

کدش رو توی یک فایل جدا ذخیره و تست کنید.

من الان تست گرفتم روی نسخه 8 و 9 مشکل نداشته.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من تست كردم وقتي منتقل ميكنم به فايل هايي روي كامپيوتر اصلا روي موزيلا هم كار نكرد! چون اشنايي 0 درصدي هم ندارم با جاوا اسكرييپيت ، نميتونم اينارو منتقل به صفحه مجزا كنم.. گويا نياز به كتابخانه هاي جي كوئري داره اين فايل و خب .....

من ازش صرف نظر كردم اين مساله رو طور ديگه حل ميكنم اينوري واقعا اذيت ميشيم. اشنايي ندارم اصلا با اين جاوا اسكريپت ! اون موقع كه رفتيم ياد بگيريم گفتن منسوخ شده الان همه چي داره جمع ميشه و يه چيز باقي مونده= جاوا اسكريپت!!

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...