رفتن به مطلب

درخواست پوسته رایگان مناسب لطفا راهنمایی کنید

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی با درودو خسته نباشید

اگر امکانش هست یک پوستهی مدرن و پیشرفته که سئو باشه و از نظر سئو مشکلی نداشته باشه برای یک سایت که تازه قصد دارم راه اندازی کنم به بنده معرفی کنید

این پوسته رو برای تارنما ( سایت) می خوام که در اون قصد دارم مشاغل گوناگون رو معرفی کنم و گاهی هم مطالب علمی توش بنویسم

لطفا یک پوسته رایگان خوب معرفی کنید که در آینده به مشکل برنخورم. چون قبلا سایت هایی داشتم که با وجود اینکه خیلی مطلب دستهاول و خوب توشون نوشتم به خاطر تغییر پوسته به مشکل برخوردن و بازدیدهاشون خیلی کم شد و ...

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

اگر پوسته رایگان می خوایین نباید اندازه پوسته های تجاری ازشون انتظار داشته باشید

شما یک پوسته اصلی از منبع بخرید و توی هر چندتا سایت که می خوایین استفاده کنید ازش 

یکسری قالب رایگان اینجا هست با دمو

لینک به ارسال

با این وجود احتمالا پوسته های رایگان هم بهترین هایی دارند. بنده نیاز به معرفی بهترین ها در میون رایگان ها داشتم اگر بتونید معرفی کنید

لینک به ارسال

درسته که توی گوگل می شه جستجو کرد

فقط مشکل اینه که مثلا اگر توی گوگل به فارسی بنویسم بهترین پوسته وردپرس ممکنه گزینه هایی بیاد که سئوی بهتری دارند ولی لزوما بهترین پوسته ها نیستند

برای نمونه شما چند تا نمونه پوسته ی سئو شده ی عالی برای این کار اگر بتونید معرفی کنید ( که با زبان پارسی مشکلی نداشته باشه ) خیلی بهتر به بنده کمک کردین

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

درود بر شما دوست عزیز

ابتدا باید دقیقا امکاناتی رو که مد نظرتون هست از یه قالب و هدف راه اندازی از وبسایتتون رو در نظر بگیرید و تعیین نمائید و سپس بدمبال قالبهایی بگردین که چنین امکاناتی رو دارند

ابتدای امر بنظر بنده باید با توجه به نیازتون حتما به زبان انگلیسی جستجو بفرمائید و سپس بدمبال همون قالب ها به زبان پارسی بگردید اگرم موجود نیستن کمی کارتون سخت تر میشه مثلا زمان صرف نمائید و زبان پارسی قالبتون رو ایجاد نمائید و فایلش رو اضافه کنید

ضمنا سبک قالب و وبسایتتون رو هم باید از قبل تعیین نمائید

برای مثال تک ستونه

دوستونه

سه ستونه

مجله ای و خبری

و ...تا دسته بندی سبک قالبتون هم مشخص باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...