رفتن به مطلب

مشکل در ایندکس گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یک مشکل در زمینه سئو سایت داشتم امیدوارم بتوتید منو راهنمایی کنید.

یه سایتی به تازگی راه اندازی کردم قالبشو دوستم طراحی کرده واسه یه مجله خبری بوده و بعد اونو برام ادیت کرد واسه یه سایت آشپزی حالا مشکل اینه من سایت مپ که ساختم توی قسمت crawl وبمستر کلی لینک ایراد میگیره که همه صفحات not found هستن , وقتی بررسی میکنم ببنیم چه صفحاتی ایندکس شده همه صفحات و url های قبلی هستن که توی قالب قبلی بودن و الان وجود ندارن به عنوان صفحه not found دیده میشن ، چرا گوگل بعد دوماه فعالیت سایت من هنوز صفحاتمو ایندکس نکرده و صفحاتی که ایندکس شدن لینک های قالب قبلی هستن چطور میشه این مشکل رفع کرد؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

راهکار حذف لینکی که مجید داده باید راه خوبی باشه

فقط من موندم، شما کل قالب سایتت را تغییر دادی یا اصلا کل مطالب سایتت را

مطالبت را حذف کردی یا لینک‌هاش را عوض کردی

خیلی بد توضیح دادی

بستگی به فعالیت شما دارد، وقتی بازدید از سایت شما خیلی کم باشد، طبیعی است که زمان زیادی می‌بره

از نظر من، مطالب قبلی سایتت خوب بود، اگر سایتت سایت خبری بود، و حالا می‌خواستی آشپزیش کنی، نیاز به حذف مطالب خبریت نداشتی، تنها مطالب آشپزی را اضاف می کردی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...