رفتن به مطلب

مشکل در بازگشایی صفحه اصلی سایت (صفحه سفید)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

هفته قبل سایت وردپرسی خود را به سرور دیگری انتقال داده ام و متاسفانه از همان روز صفحه اصلی سایت (magrica.ir) صفحه سفید میاد. همچنین پیوندهای یکتا به صورت magrica.ir/?p=8484 نیز همینطوره ... این در حالیه که اگر آدرس صفحه اصلی در wp-option (تنظیمات همگانی) به magrica.ir/index.php تغییر داده بشه هم صفحه اصلی با این آدرس بالا میاد و هم پیوندهایی که به اون شکل داده شده قابل دسترسی است.

الان مشکل من اینه که صفحه اصلیم سفیده ولی بقیه صفحات باز میشه؛ مثلا magrica.ir/19135) و پیوندهایی هم که قبلا دادم و اشاره شد همش به مشکل خورده و ....

بنظر شما مشکل کجا میتونه باشه ؟!!!!  باید چکار کنم؟! 

خواهشا اگر میتونید راهنماییم کنید که چطور باید این مشکل رو حل کنم، الان کاربرانم فکر میکنن سایت مشکل داره و توی رکوردم هم بی تاثیر نبوده ...

متشکرم

ویرایش شده توسط magrica
لینک به ارسال

دوستان مشکل حل شد.

البته اگر تمایل داشتید به منظور مشارکت و یافتن سایر راه حل ها؛ پاسخ هاتون رو ارسال کنید ....

متشکرم

لینک به ارسال

اگر به مدیریت سایت دسترسی دارید به قسمت پیوندهای یکتا برید و بدون هیچ تغییری یک بار تنظیمات این بخش رو ذخیره کنید

اگر به مدیریت هم دسترسی ندارید از طریق هاست فایل htaccess رو دانلود کنید روی سیستموتون نگه دارید بعد از روی هاست حذف کرده و تست کنید

اگه باز جواب نداد مشکل رو با پشتیبانی هاست در میون بزارید تا خودشون براتون برطرف کنن

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در در 11/21/2016 at 23:29، magrica گفته است :

دوستان مشکل حل شد.

البته اگر تمایل داشتید به منظور مشارکت و یافتن سایر راه حل ها؛ پاسخ هاتون رو ارسال کنید ....

متشکرم

میشه مشخص کنید چه طور حل شد. من هم مشکل شما را دارم. صفحه اصلی سفید میاد و فقط هدر و فوتر صفحه نشان داده میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...