رفتن به مطلب

جستجو در یک دسته خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
نیاز به افزونه یا راهکاری داشتم که جستجو را در یک دسته خاص انجام بدهد.
واضح تر بگویم، اگر سایت من یک سایت خبری باشد، و صفحه‌ای به نام کامپیوتر ایجاد کرده باشم، و دسته‌ای هم به نام کامپیوتر داشته باشم.
حالا می‌خواهم تنها جستجوهایی که در صفحه کامپیوتر می‌شود نتایج بازیابی شده از دسته کامپیوتر باشند
اما جستجوهای در خود صفحه اصلی نتایج بازیابی شده از کل سایت باشد
کسی راهکاری در این خصوص سراغ نداره؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • فکر می‌کنم وردپرس یک وبلاگ است تا یک سایت
  • من در خیلی از جاها با مشکلات چنینی برخوردم، که دروپال به راحتی می‌تواند از پسش بربیایید.
  • برای همین فکر می‌کنم باید قسمتی از سایت را به دروپال منتقل بدهم.
لینک به ارسال

دوست عزیز شما یک سرچ در گوگل بزنید قبل از اینکه در انجمن مطرح کنید و یه طرفه به قاضی نرید مطمئن باشید وردپرس از همه سی ام اس های آماده دیگه بهتر و سر تره و هر نوع سایتی میشه با وردپرس با انواع امکانات طراحی کرد

http://hamyarwp.com/انتخاب-دسته-بندی-در-فرم-جستجوی-وردپرس/

http://www.20script.ir/جستجو-بر-اساس-دسته-بندی-در-وردپرس-با-افز/

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

راه حل برای این کار پیدا کردم،

راه حلی که قرار دادی هم خوب بود، با این حال منظور من بدون انتخاب دسته بندی بود، که یک افزونه براش پیدا کردم.

با این حال من فکر نمی‌کنم وردپرس تمامی امکانات سی.ام.اس‌های دیگه مثل دروپال رو داشته باشه.

با این حال ازش استفاده می‌کنم و تقریبا راضیم.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، alishada84 گفته است :

راه حل برای این کار پیدا کردم،

راه حلی که قرار دادی هم خوب بود، با این حال منظور من بدون انتخاب دسته بندی بود، که یک افزونه براش پیدا کردم.

با این حال من فکر نمی‌کنم وردپرس تمامی امکانات سی.ام.اس‌های دیگه مثل دروپال رو داشته باشه.

با این حال ازش استفاده می‌کنم و تقریبا راضیم.

وردپرس یکی از کامل ترین مدیریت محتوا های حال حاظر هستش ( رایگان ).

شما چون بیشتر با دروپال کار کردید به اون سیستم راحت تر هستید عادی هستش این مورد که کمی اولش ناراضی باشید چون از امکانات وردپرس بی خبرید .

در کل برای 99% مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد براتون بالای 10 تا تاپیک های مختلف ایرانی و خارجی قبلاً باز شده و به پاسخ رسیدند که نیاز هستش شما اول یه جستجو انجام بدید.

ضمناً سعی کنید برای این موارد ساده از افزونه استفاده نکنید و از کد استفاده کنید ، چون افزونه ها وقتی زیاد بشه مشکلاتی هم به وجود میاد ( اگر هاست ضعیف باشه یا قالب با افزونه ها نخونه و .... )

نکته : لطفاً وقتی مشکلی رو خودتون حل میکنید داخل تاپیک هم توضیح بدید مثلاً الان میگید با افزونه اوکی کردم داخل تاپیک بنویسید با افزونه .... مشکلم حل شد . که اگر دوستان دیگری هم مشکل شمارو داشتند و به این تاپیک مراجعه کردند به جواب برسند سریعتر .

تشکر و موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...