M.Hajloo

راهنمائی در مورد ارور از فایل meta.php

3 پست در این موضوع قرار دارد

درود

دوستان چند روزه که سایت من ارور زیر را دریافت میکنه :

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 46 bytes) in /home/ariyanet/public_html/wp-includes/meta.php on line 571

1 جستجو زدم توی وب سایت های خارجی گفته بودند که باید مقدار php_limit را بالا ببرم که توی کانفیگ سرور که نگاه کردم دیدم مقدارش 64 هست و همین مقدار را همه توصیه کرده بودند .

1 کد هم داده بودند که اون را هم تو فایل کانفیگ قرار دادم اما باز هم اوکی نشد !!

یعنی میدونید در طول روز بعضی مواقع موردی نیست اما بعضی موقع ها ارور میده

ارورش هم به این صورت هست که فایل های Jquery را از کار میندازه و پائین سایت بعد از فوتر همین متن ارور را نشون میده .

ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داشته باشه و بتونه راهنمائیم کنه

پلاگین هایی هم روی سایت نصب و فعال هستند اینها هستش :

AJAX Thumbnail Rebuild

اکیسمت

All in One SEO Pack

Comments Vote

فرم تماس نسخه 7

DB Cache Reloaded Fix

Dynamic Image Resizer

Facebook Like Box

Google Analytics for WordPress

Google XML Sitemaps

Hyper Cache

Hyper Cache Clear Link

Persian Add To Social Bookmarking

Subtitle 360

TinyMCE Advanced

Virastar

WordPress Gzip Compression

wp-jalali

WP-Optimize

WP-PageNavi

WP-PostViews

WP-Print

WP No Category Base - WPML compatible

WP PHP widget

راستی 1 چیزی دیروز این پلاگین آخری را حذف کردم و چند ساعتی درست بود اما باز دوباره شروع کرد به ارور دادن .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مموری سایز رو به چه صورت بالا بردید که بهتون جواب نداد؟ در حالت نرمال بر روی 128 بذارید هیچ ضرری برای سرور نداره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مموری سایز رو به چه صورت بالا بردید که بهتون جواب نداد؟ در حالت نرمال بر روی 128 بذارید هیچ ضرری برای سرور نداره

من از طریق پنل Whm مقدار را بالا برده بودم

الان مقدار را روی 128 قرار دادم - درست شده حالا نمیدونم واقعاً درست شده یا نه مثل قبل لحظه ای درست شده .

اگر باز هم به مشکل خوردم گزارش میدم .

ممنون از لطفتون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!
    • توسط seosec
      سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir