رفتن به مطلب

افزونه قدرتمند ارسال مطلب کاربران به همراه پیشخوان، ارسال تصویر، امکان ویرایش مطالب و ...

پست های پیشنهاد شده

این افزونه به نظرم از قلم افتاده، چیزی که من مدتها به دنبالش بودم در یک افزونه فراهم شده :

نام افزونه : wp user frontend

نسخه افزونه 1.1

حجم افزونه 400 کیلوبایت

آدرس افزونه : wp user frontend در مجموعه وردپرس

توضیح:

1- امکان ارسال پست توسط اعضا با ویرایشگر خود وردپرس در برگه های سایت

2- امکان ویرایش و پاک کردن مطالب نوشته شده هر عضو توسط همان عضو (قابل تنظیم)

3- امکان ارسال تصویر و فایل ضمیمه (قابل تنظیم)

4- لیست کردن مطالب کاربر در یک صفحه شبیه پیشخوان

5- امکان تایید مطالب قبل از ارسال توسط مدیر (قابل تنظیم)

6- امکان ارسال ایمیل به مدیر پس از ارسال مطلب کاربران

7- امکان دسترسی و ویرایش اطلاعات کاربری اعضا در برگه های سایت

به نظرم اگر این قویترین نباشد، یکی از قویترین افزونه های ایجاد امکانات پیشخوان در فضای سایت و برای کاربران هستش.

ضمنا صفحه ارسال تصویر وقتی باز می شود، کاربر به کتابخانه پرونده های چند رسانه ای دسترسی هم ندارد.

دلیل معرفی من، تاکید اساتید بر افزونه u can post بود که آنرا هم مدتها استفاده کردم و امکانات خیلی محدودی دارد.

با سلام.

من میخوام یک سایت داشته باشم که کار اصلی اون داشتن امکان ارسال مطلب توسط کاربران باشه حتما هم وردپرس باشه فقط میخوام ارسال های کاربران در دسته های بازه زمانی و بیشتریت لایک دسته بندی شوند.

برای مثال پست هایی که ده دقیقه پیش ارسال شده اند در یک دسته و پست هایی که تا یک ساعت پیش ارسال شده اند در یک دسته و پست هایی که تا یک روز پیش ارسال شده اند در یک دسته و...و همچنین تمام پست هایی که بیشترین لایک را خورده اند هم در یک دسته قرار گیرند.

چیزی شبیه فیلتر کردن فیلمها در یوتیوب میخوام.الته کدش رو هم تونستم از یوتیوب کپی کنم ولی بدردم نخورد.در یووتیوب هم به همین شکل فیلمها مرتب می شوند.

لطفا برای رسیده به این سایت من باید چکار کنم؟

کسی که میتونه افزونه رو برام تا این پیشرفت برسونه لطفا در ایمیلم خبر بده email: pconline0310@yahoo.com

هزینه اش رو هم اعلام کنه با تشکر

این افزونه به نظرم از قلم افتاده، چیزی که من مدتها به دنبالش بودم در یک افزونه فراهم شده :

نام افزونه : wp user frontend

نسخه افزونه 1.1

حجم افزونه 400 کیلوبایت

آدرس افزونه : wp user frontend در مجموعه وردپرس

توضیح:

1- امکان ارسال پست توسط اعضا با ویرایشگر خود وردپرس در برگه های سایت

2- امکان ویرایش و پاک کردن مطالب نوشته شده هر عضو توسط همان عضو (قابل تنظیم)

3- امکان ارسال تصویر و فایل ضمیمه (قابل تنظیم)

4- لیست کردن مطالب کاربر در یک صفحه شبیه پیشخوان

5- امکان تایید مطالب قبل از ارسال توسط مدیر (قابل تنظیم)

6- امکان ارسال ایمیل به مدیر پس از ارسال مطلب کاربران

7- امکان دسترسی و ویرایش اطلاعات کاربری اعضا در برگه های سایت

به نظرم اگر این قویترین نباشد، یکی از قویترین افزونه های ایجاد امکانات پیشخوان در فضای سایت و برای کاربران هستش.

ضمنا صفحه ارسال تصویر وقتی باز می شود، کاربر به کتابخانه پرونده های چند رسانه ای دسترسی هم ندارد.

دلیل معرفی من، تاکید اساتید بر افزونه u can post بود که آنرا هم مدتها استفاده کردم و امکانات خیلی محدودی دارد.

با سلام.

من میخوام یک سایت داشته باشم که کار اصلی اون داشتن امکان ارسال مطلب توسط کاربران باشه حتما هم وردپرس باشه فقط میخوام ارسال های کاربران در دسته های بازه زمانی و بیشتریت لایک دسته بندی شوند.

برای مثال پست هایی که ده دقیقه پیش ارسال شده اند در یک دسته و پست هایی که تا یک ساعت پیش ارسال شده اند در یک دسته و پست هایی که تا یک روز پیش ارسال شده اند در یک دسته و...و همچنین تمام پست هایی که بیشترین لایک را خورده اند هم در یک دسته قرار گیرند.

چیزی شبیه فیلتر کردن فیلمها در یوتیوب میخوام.الته کدش رو هم تونستم از یوتیوب کپی کنم ولی بدردم نخورد.در یووتیوب هم به همین شکل فیلمها مرتب می شوند.

لطفا برای رسیده به این سایت من باید چکار کنم؟

کسی که میتونه افزونه رو برام تا این پیشرفت برسونه لطفا در ایمیلم خبر بده email: pconline0310@yahoo.com

هزینه اش رو هم اعلام کنه با تشکر

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

http://mandegarweb.com/wordpress/free-wordpress-plugins/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-user-submitted-posts/

اگه این باشه اول قسمت تنظیمات بعد نام افزونه که فارسی ارسال به کاربر بعد تنظیمات و تصویر نوشته فعال کن

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...