رفتن به مطلب

افزونه قدرتمند ارسال مطلب کاربران به همراه پیشخوان، ارسال تصویر، امکان ویرایش مطالب و ...

پست های پیشنهاد شده

این افزونه به نظرم از قلم افتاده، چیزی که من مدتها به دنبالش بودم در یک افزونه فراهم شده :

نام افزونه : wp user frontend

نسخه افزونه 1.1

حجم افزونه 400 کیلوبایت

آدرس افزونه : wp user frontend در مجموعه وردپرس

توضیح:

1- امکان ارسال پست توسط اعضا با ویرایشگر خود وردپرس در برگه های سایت

2- امکان ویرایش و پاک کردن مطالب نوشته شده هر عضو توسط همان عضو (قابل تنظیم)

3- امکان ارسال تصویر و فایل ضمیمه (قابل تنظیم)

4- لیست کردن مطالب کاربر در یک صفحه شبیه پیشخوان

5- امکان تایید مطالب قبل از ارسال توسط مدیر (قابل تنظیم)

6- امکان ارسال ایمیل به مدیر پس از ارسال مطلب کاربران

7- امکان دسترسی و ویرایش اطلاعات کاربری اعضا در برگه های سایت

به نظرم اگر این قویترین نباشد، یکی از قویترین افزونه های ایجاد امکانات پیشخوان در فضای سایت و برای کاربران هستش.

ضمنا صفحه ارسال تصویر وقتی باز می شود، کاربر به کتابخانه پرونده های چند رسانه ای دسترسی هم ندارد.

دلیل معرفی من، تاکید اساتید بر افزونه u can post بود که آنرا هم مدتها استفاده کردم و امکانات خیلی محدودی دارد.

• امتیاز 29
لینک به ارسال

من آگاهی در این زمینه ندارم ولی توی سایتم گذاشتم عالی کار میکنه

اینجا هم معرفی کردم تا یکی دوتا مشکل کوچیک که داره را دوستانی که افزونه رو استفاده می کنند مطرح کنند و حل بشه.

البته باز هم میگم تمام مواردی که ذکر کردم به جز "ارسال فایل ضمیمه" را در حال حاضر من استفاده می کنم

• امتیاز 3
لینک به ارسال

در حال بررسی و همچنین دارم فارسیش می کنم تا دوستان راحتر بتونن باهاش کار کنن

شاید قسمت پرداختش رو برای یک بانک ایرانی فعال کردم

• امتیاز 24
لینک به ارسال

خدا خیرت بده . واقعا ازت ممنونیم

• امتیاز 6
لینک به ارسال

سپاس بیکران از هر دو جهت، برای بررسی اگر نیاز بود، می تونید در این آدرس زیر عنوان ارسال مطلب و نوشته های من ببینید.(لینکش در سایدبار پس از ورود کاربر دیده میشه)

البته طبیعتا برای اعضای سایت دیده می شود (امکان عضویت هم فعال هست)

ضمنا، من مدتی قسمت پشتیبانی این افزونه را در سایت وردپرس و وبلاگ نویسنده افزونه دنبال می کردم، برخی از دوستان مشکل کار نکردن دکمه ارسال عکس را داشتند

که در حال حاضر من این مشکل رو ندارم و به خوبی ارسال تصویر انجام میشه و نوشته ها هم میره برای بازبینی و ایمیل هم برام ارسال میشه و همینطور بخش ویرایش متنش هم خیلی خوب کار می کنه.

این افزونه یک بخش ویرایش حساب کاربری هم داره که من از اون استفاده نمی کنم.

اگر بخواید قسمت پرداختش را فعال کنید توصیه می کنم برای زرین پال این کار رو انجام بدید که به خوبی برای سایتهای کوچک هم کار میکند.

• امتیاز 8
لینک به ارسال

انشاءالله موفق باشید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

چطوری باید از این افزونه استفاده کرد؟ من میخوام یه برگه درست کنم و که بازدیکننده ها هم بتونن مطلب بفرستن. حالا شورتکد چیزی داری؟ چجوریه؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال

این افزونه رو نصب که میکنم کل سایتم به هم میریزه اصلا گرافیک سایتم بالا نمیاد و فقط لینک هاش میاد که اونم عجیب و و غریبه

• امتیاز 2
لینک به ارسال

چطوری باید از این افزونه استفاده کرد؟ من میخوام یه برگه درست کنم و که بازدیکننده ها هم بتونن مطلب بفرستن. حالا شورتکد چیزی داری؟ چجوریه؟

به فایل readme مراجعه کنید :

1. Create a new Page “New Post” and insert shorcode `[wpuf_addpost]`.

For a custom post type **event**, use it like `[wpuf_addpost post_type=event]`

1. Create a new Page “Edit” for editing posts and insert shorcode `[wpuf_edit]`

1. Create a new Page “Profile” for editing profile and insert shorcode `[wpuf_editprofile]`

1. Create a new Page “Dashboard” and insert shorcode `[wpuf_dashboard]`

To list custom post type **event**, use it like `[wpuf_dashboard post_type=event]`

1. Set the *Edit Page* option from *Others* tab on settings page.

1. To show the subscription info, insert the shortcdoe `[wpuf_sub_info]`

1. To show the subscription packs, insert the shortcode `[wpuf_sub_pack]`

1. For subscription payment page, set the *Payment Page* from *Payments* tab on settings page.

این افزونه رو نصب که میکنم کل سایتم به هم میریزه اصلا گرافیک سایتم بالا نمیاد و فقط لینک هاش میاد که اونم عجیب و و غریبه

شاید تداخل داره با پلاگین دیگه ایی

• امتیاز 6
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اگر فایل زبان داره در تاپیک درخواست فارسی سازی مطرح کنید تا در دوره جدید فارسی سازی در لیست پیشنهادی قرار بگیره

• امتیاز 5
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

اگر فایل زبان داره در تاپیک درخواست فارسی سازی مطرح کنید تا در دوره جدید فارسی سازی در لیست پیشنهادی قرار بگیره

در قسمت فارسی سازی مطرح کردم. اما پیشنهادی دارم، مدتها پیش من افزونه مشابهی رو درخواست کردم که با نام profiles ساخته شد و کارهای مشابهی رو انجام میداد. مطلب و تصویر ارسال می کرد، پیامها و نوشته های کاربران رو لیست می کرد ... پیشنهاد من اینه که افزونه wp user front end و اون افزونه با هم به کار گرفته بشند و ما یک افزونه wp user front end توسعه یافته داشته باشیم که مثلا بتونه به کمک چند افزونه دیگه حتی آواتار کاربران رو به روز کنه و خلاصه یک محیط کاربری آبرومند به وردپرس اضافه کنه، این افزونه بره در فهرست افزونه های وردپرس قرار بگیره و انگیزه ای بشه برای توسعه های بعدی.

این یک پیشنهاده، کاری که من میتونم انجام بدم، مطالعه بر روی محیط های کاربری مشابه و طراحی گرافیکی این محیط توی فوتوشاپ هستش و بر عهده گرفتن بخشی از هزینه پروژه. من میدونم که افزونه های فارسی با کارایی خیلی پایینتر در حال حاضر دارند به فروش می رسند و این کمبود وردپرس چیزی است که پشتیبانان آماتور سایتها مثل من به شدت بهش احتیاج دارند. پیشنهاد می کنم افرادی که مایلند حمایت کنند آمادگی خودشون رو اعلام کنند من نمیدونستم این موضوع رو کجا مطرح کنم اینجا مطرح کردم.

سپاس از همه دوستان

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام

برای این موضوع یک برنامه جامع داریم (برای آینده) که البته یکبار در قالب یک مسابقه انجام دادیم.

برای اینمورد یک تاپیک در بحث آزاد ایجاد کنید تا نظر همه رو بتونیم جمع آوری کنیم.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

اگه حجم فارسی سازیش خیلی گردن کلفت نباشه من انجامش میدم ;)

خیال همه دوستان رو راحت کنم. با دریافت این پیام شما، من مستندات فارسی سازی رو مطالعه، نرم افزار po edit رو دانلود و تمام متن رو ترجمه کردم. در حال حاضر هم فایل mo روی سایت فرستادم و خیلی خوب جواب داد چون از ابتدا فایل زبان داشت.

فقط نکته ای رو ذکر کنم، این افزونه اینقدر خوب نوشته شده که نیازی به ترجمه نداشت، چرا که تمام پیامها را در داخل خود افزونه می توانید تنظیم کنید.

دوستان، فارسی سازی اگر چیزی است که در آموزشها آمده و شامل ترجمه تمام پیامهای افزونه با این نرم افزار میشه رو من مبتدی هم میتونم انجام بدم. شما که حرفه ای هستید در توسعه افزونه همکاری کنید.

اینهم آدرس فایلهای po , mo فارسی شده برای افزونه wp user frontend

ویرایش شده توسط mmotlagh
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

برای این موضوع یک برنامه جامع داریم (برای آینده) که البته یکبار در قالب یک مسابقه انجام دادیم.

برای اینمورد یک تاپیک در بحث آزاد ایجاد کنید تا نظر همه رو بتونیم جمع آوری کنیم.

در بحث آزاد یک تاپیک برای این پیشنهاد ایجاد کردم. امیدوارم که دوستان استقبال کنند.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

خیال همه دوستان رو راحت کنم. با دریافت این پیام شما، من مستندات فارسی سازی رو مطالعه، نرم افزار po edit رو دانلود و تمام متن رو ترجمه کردم. در حال حاضر هم فایل mo روی سایت فرستادم و خیلی خوب جواب داد چون از ابتدا فایل زبان داشت.

فقط نکته ای رو ذکر کنم، این افزونه اینقدر خوب نوشته شده که نیازی به ترجمه نداشت، چرا که تمام پیامها را در داخل خود افزونه می توانید تنظیم کنید.

دوستان، فارسی سازی اگر چیزی است که در آموزشها آمده و شامل ترجمه تمام پیامهای افزونه با این نرم افزار میشه رو من مبتدی هم میتونم انجام بدم. شما که حرفه ای هستید در توسعه افزونه همکاری کنید.

اینهم آدرس فایلهای po , mo فارسی شده برای افزونه wp user frontend

دوست عزیر یه توضیح مختصر هم در مورد اینکه چطور و چگونه این فایل های زبان فارسی و تو افزونه استفاده کنیم بدید

ممنون

لینک به ارسال
دوست عزیر یه توضیح مختصر هم در مورد اینکه چطور و چگونه این فایل های زبان فارسی و تو افزونه استفاده کنیم بدید ممنون

در شاخه افزونه یک زیر شاخه هست با عنوان languages این دو تا فایل رو اونجا بریزید نوشته های افزونه خود به خود فارسی میشه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

در شاخه افزونه یک زیر شاخه هست با عنوان languages این دو تا فایل رو اونجا بریزید نوشته های افزونه خود به خود فارسی میشه.

اتفاقا همون اول همینو انجام دادم اما اتفاق خاصی نیوفتاد حتی نام فایل زبان و به دیفالت هم تغییر دادم اما بازم اتفاقی نیوفتاد

لازم نیست این فایل تو قسمت خاصی فراخوانی بشه ؟؟؟

لینک به ارسال

اتفاقا همون اول همینو انجام دادم اما اتفاق خاصی نیوفتاد حتی نام فایل زبان و به دیفالت هم تغییر دادم اما بازم اتفاقی نیوفتاد

لازم نیست این فایل تو قسمت خاصی فراخوانی بشه ؟؟؟

اگر وردپرس شما فارسی باشه، این اتفاق باید خود به خود بیفته و برای من که کار میکنه ( از این آدرس میتونید تست کنید که البته تست افزونه به عضویت نیاز داره)

و لازم نیست اسم فایل عوض بشه، از اینجا به بعد دیگه اساتید باید پاسخ بدن از دست من همین توضیح بر میومد.

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به فایل readme مراجعه کنید :

1. Create a new Page “New Post” and insert shorcode `[wpuf_addpost]`.

For a custom post type **event**, use it like `[wpuf_addpost post_type=event]`

1. Create a new Page “Edit” for editing posts and insert shorcode `[wpuf_edit]`

1. Create a new Page “Profile” for editing profile and insert shorcode `[wpuf_editprofile]`

1. Create a new Page “Dashboard” and insert shorcode `[wpuf_dashboard]`

To list custom post type **event**, use it like `[wpuf_dashboard post_type=event]`

1. Set the *Edit Page* option from *Others* tab on settings page.

1. To show the subscription info, insert the shortcdoe `[wpuf_sub_info]`

1. To show the subscription packs, insert the shortcode `[wpuf_sub_pack]`

1. For subscription payment page, set the *Payment Page* from *Payments* tab on settings page.

میشه یه نمونه کد کامل و قرار بدین

از هر کدوم این شورتکات ها چه جوری باید تو صفحه استفاده کنیم؟

ویرایش شده توسط ali56
لینک به ارسال

میشه یه نمونه کد کامل و قرار بدین

از هر کدوم این شورتکات ها چه جوری باید تو صفحه استفاده کنیم؟

شما برای هر بخش یک برگه جداگانه بسازید بعد از یک جایی مثلا از داخل ساید بار، توسط منو و یا هر جای دیگه به این برگه ها لینک بدین

مثلا من توی ساید بار یک سری آدرسهایی دادم به برگه پیشخوان کاربر، نوشتن متن و غیره

بعد داخل برگه ها اون کدهای بین کروشه رو بزارید :

یک برگه به اسم پیشخوان بسازید و کد

[wpuf_dashboard] رو بزارید توی متن برگه

یک برگه به اسم نوشته تازه بسازید و کد

[wpuf_addpost] رو بزارید داخلش

یک برگه به اسم edit بسازید و کد

[wpuf_addedit] رو بزارید داخلش

حالا برگه ها رو ببینید، متوجه میشید صفحات مورد نظر کامل هستند و صرفا با یکسری تنظیم قابل استفاده اند. توجه کنید که اسم برگه edit رو همون edit بزارید. اینطوری وقتی از پیشخوان که لیست نوشته ها داخلش هست روی یک نوشته برای ویرایش کلیک می کنید، اتوماتیک نوشته در برگه ویرایش نوشته ظاهر میشه

برای نوشته تازه هم که نیاز به توضیح نیست، پس از گذاشتن آن کد، پیش نمایش برگه رو ببینید

خلاصه ساختارش خیلی راحت و خوبه

• امتیاز 3
لینک به ارسال

شما برای هر بخش یک برگه جداگانه بسازید بعد از یک جایی مثلا از داخل ساید بار، توسط منو و یا هر جای دیگه به این برگه ها لینک بدین

مثلا من توی ساید بار یک سری آدرسهایی دادم به برگه پیشخوان کاربر، نوشتن متن و غیره

بعد داخل برگه ها اون کدهای بین کروشه رو بزارید :

یک برگه به اسم پیشخوان بسازید و کد

[wpuf_dashboard] رو بزارید توی متن برگه

یک برگه به اسم نوشته تازه بسازید و کد

[wpuf_addpost] رو بزارید داخلش

یک برگه به اسم edit بسازید و کد

[wpuf_addedit] رو بزارید داخلش

حالا برگه ها رو ببینید، متوجه میشید صفحات مورد نظر کامل هستند و صرفا با یکسری تنظیم قابل استفاده اند. توجه کنید که اسم برگه edit رو همون edit بزارید. اینطوری وقتی از پیشخوان که لیست نوشته ها داخلش هست روی یک نوشته برای ویرایش کلیک می کنید، اتوماتیک نوشته در برگه ویرایش نوشته ظاهر میشه

برای نوشته تازه هم که نیاز به توضیح نیست، پس از گذاشتن آن کد، پیش نمایش برگه رو ببینید

خلاصه ساختارش خیلی راحت و خوبه

خوب من برگه ساختم این کد هم توش گذاشتم هیچ چیزی نشون داده نمیشه

یعنی فقط یه تگ php باز کنم و این کد و بزارم توش

اگه میشه کامل توضیح بدید ممنون

لینک به ارسال

خوب من برگه ساختم این کد هم توش گذاشتم هیچ چیزی نشون داده نمیشه

یعنی فقط یه تگ php باز کنم و این کد و بزارم توش

اگه میشه کامل توضیح بدید ممنون

این ها شورت کد هستن و نیاز به باز کردن تگ php نیست

شورت کدهارو مستقیم بزارید در متن برگه ای که میسازید

• امتیاز 2
لینک به ارسال