رفتن به مطلب

دو زبانه کردن وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من می خوام یه سایت ایجاد کنم که مطالبش رو به دو زبان فارسی و انگلیسی توش وارد کنم.

حالا دیدم تو نت هم افزونه براش هست. و هم یه اموزش بود که می گفت اول باید وردپرس شبگه رو راه بندازم. از طرفی قبلا یه جا خوندم وردپرس شبکه خیلی خوب کار نمی کنه!

می خواستم بدونم در طولانی مدت کدوم از این حالات بهتره. با توجه به اینکه حجم دیتا بیش هم بالا خواهد بود .

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، mohammad.983 گفته است :

سلام

دوستان من می خوام یه سایت ایجاد کنم که مطالبش رو به دو زبان فارسی و انگلیسی توش وارد کنم.

حالا دیدم تو نت هم افزونه براش هست. و هم یه اموزش بود که می گفت اول باید وردپرس شبگه رو راه بندازم. از طرفی قبلا یه جا خوندم وردپرس شبکه خیلی خوب کار نمی کنه!

می خواستم بدونم در طولانی مدت کدوم از این حالات بهتره. با توجه به اینکه حجم دیتا بیش هم بالا خواهد بود .

من طولانی مدت با وردپرس شبکه کار کردم در حدود 3 سال .
برو با خیال راحت کار کن 
مثلا چ مشکلی آخه ؟

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام من ورد پرس شبکه راه انداختم ولی  ایکونها میخوام بیاد بالاترین نقطه هدر  اما نمیدونم چطور باید این کار انجام بشه جاهای دیه میاد از طریق ابزارک اما بالای هدر نمیاد لطفا راهنمایی کنید 

لینک به ارسال
در در 11/24/2016 at 18:06، runy گفته است :

من طولانی مدت با وردپرس شبکه کار کردم در حدود 3 سال .
برو با خیال راحت کار کن 
مثلا چ مشکلی آخه ؟

سلام من ورد پرس شبکه راه انداختم ولی  ایکونها میخوام بیاد بالاترین نقطه هدر  اما نمیدونم چطور باید این کار انجام بشه جاهای دیه میاد از طریق ابزارک اما بالای هدر نمیاد لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 2/3/2017 at 11:32، bgrtradingco گفته است :

سلام
نفهمیدم چی گفتید .با عکس توضیح بدید .

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوستان من میخواستم یه سایتمو دو زبانه کنم افزونه WPML رو هم دانلود و نصب کردم اما یه چیزی مثلا راهی نیست هر دو زبان فارسی باشن یا تمام اطلاعات زبان فارسی رو بندازیم روی زبان کردی .

چون اینطور ک من دیدمش افزونه رو باید از اول برای زبان بعدی قالب و ... درست کنیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...