رفتن به مطلب

چطور به قالب اختصاصیمون، پشتیبانی از LTR رو هم اضافه کنیم ؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

دارم روی یه قالب تمرین میکنم و میخوام که ۲ زبانه بودن رو با WPML روش پیاده کنم.

خب حالا، اکثرا قالب ها که تو ایران استفاده میشن قالب های خارجی هستند که بومی سازی شدن و البته غالبا خودشون هم یه فایل rtl.css دارن. حالا من که میخوام معکوس این روند رو برم باید چکار کنم ؟ یعنی من یه قالب اختصاصی دارم که از بیس فارسی هست و راست چین، حالا برای اینکه بتونم بخش انگلیسی هم توش داشته باشم و چپ چین باشه باید چیکار کنم ؟ بیام بنا به نیاز استایل های مربوط به چپ چینی قالب رو توی ltr.css قرار بدم ؟

مکانیزم وردپرس برای تشخیص اینکه چه موقع باید ltr.css رو لود کنه چی هست ؟ یعنی چطور باید براش مشخص کنیم که فقط وقتی سایت انگلیسی فعال شد، استایل ltr.css رو علاوه بر استایل های اصلی لود کنه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام

وردپرس در مکانیزم تشخیص زبان های راست چین، فایل rtl.css رو فراخوانی میکنه.

عکس این قضیه رو در وردپرس نداریم.

اگر پوسته ای راست چین هست باید دستی چپ چین کنید.

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

سلام

وردپرس در مکانیزم تشخیص زبان های راست چین، فایل rtl.css رو فراخوانی میکنه.

عکس این قضیه رو در وردپرس نداریم.

اگر پوسته ای راست چین هست باید دستی چپ چین کنید.

با سلام.

البته این مورد رو چک کردم و خوشبختانه بنظر میرسه "عکس این قضیه" هم صادق هست. یعنی توی قالبی که از پایه راست چین بود، اومدم LTR.css رو اضافه کردم و یه سری استایل ها رو برای زبان های چپ چین تغییر دادم. وقتی که سایت بصورت انگلیسی چک میشد، اتوماتیک فایل LTR.css فراخوانی میشد، بدون اینکه کار اضافه ای انجام شده باشه.

لینک به ارسال

درسته، نوشته خودمو اصلا می کنم. تو سیستم لوکاله وردپرس برای زبان های چپ چین، ltr.css لود میشه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...