رفتن به مطلب

اپلود media فقط توسط admin

پست های پیشنهاد شده

در 2 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

افزونه adminize نصب کنید. می تونید سطح دسترسی تنظیم کنید.

مرسی دوست عزیز ، این پلاگین همه دسترسی به اپلود media رو غیر فعال نمی کنه. فقط از طریق dashboard دسترسی رو می بنده در صورتی که از دیگر طریق می توان media اپلود کرد.

لینک به ارسال

به غیر از داشبورد فقط از طریق قالب میشه آپلود کرد که اگه بخواید اون رو هم ببندید باید قالب رو ادیت کنید

اختصاصیه یا نه؟

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

به غیر از داشبورد فقط از طریق قالب میشه آپلود کرد که اگه بخواید اون رو هم ببندید باید قالب رو ادیت کنید

اختصاصیه یا نه؟

نه دوست عزیز اختصاصی نیست. من از طریق تغییر در کد تونستم لینک داشبرد اش رو حذف کنم. ولی وقتی برای مثال کاربر می خواد تصویر شاخص اضافه کنه در این صورت به لینک بارگذاری دسترسی داره. برای همین من میخوام فقط ادمین بتونه فایل اپلود کنه

لینک به ارسال

شما باید قابلیت upload_files رو از نویسنده ها بگیرید

کد زیر این کار رو انجام میده

$role = get_role( 'author' );
$role->remove_cap( 'upload_files' );

یا میتونین از افزونه های مدیریت نقش استفاده کنید

https://wordpress.org/plugins/user-role-editor/

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، lord_viper گفته است :

شما باید قابلیت upload_files رو از نویسنده ها بگیرید

کد زیر این کار رو انجام میده

$role = get_role( 'author' );
$role->remove_cap( 'upload_files' );

یا میتونین از افزونه های مدیریت نقش استفاده کنید

https://wordpress.org/plugins/user-role-editor/

دوست عزیز هر دو روش جواب نمیده. هر دو روش تقریبا کار یکسان انجام میدن. یعنی کل دسترسی به فایل ها رو می بنده. در صورتی که من میخوام author ها بتونن از فایلها استفاده کنن ولی نتونن چیزی اپلود کنن.

ویرایش شده توسط ms2016
لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۹/۵ at 10:34، ms2016 گفته است :

با سلام

دوستان من میخوام اپلود media فقط توسط ادمین انجام بشه و author ها فقط بتونن از media استفاده کنند ولی نتونند media ای اپلود کنن. برای این کار باید چکار کنم؟

مرسی

باسلام

افزونه WPFront User Role Editor

در مخزن وردپرس ... تمام دسترسی ها رو داره ، کافیه تیک بزنید یا بردارید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام

افزونه WPFront User Role Editor

در مخزن وردپرس ... تمام دسترسی ها رو داره ، کافیه تیک بزنید یا بردارید

دوست عزیز این هم مثل قبلی ه. فقط همه دسترسی کاربرها رو داغون کرد و حالا نمی تونم برگردونم به حالت اولیه. این از بقیه بدتر عمل می کنه. نمی دونم چطور دسترسی ها رو به حالت اولیه بر گردونم :( نخواستیم دسترسی رو قطع کنیم.!!!!!!!! همه چی الان خراب خراب خراب شد :(:(:( 

موندم چی کار کنم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ms2016 گفته است :

دوست عزیز این هم مثل قبلی ه. فقط همه دسترسی کاربرها رو داغون کرد و حالا نمی تونم برگردونم به حالت اولیه. این از بقیه بدتر عمل می کنه. نمی دونم چطور دسترسی ها رو به حالت اولیه بر گردونم :( نخواستیم دسترسی رو قطع کنیم.!!!!!!!! همه چی الان خراب خراب خراب شد :(:(:( 

موندم چی کار کنم

این افزونه نقش کاربری جدید ایجاد میکنه

add new بزنید، نام انتخاب کنید برای گروه کاربری و دسترسی مورد نظرتونو ایجاد کنید ، هر دسترسی میخواین بدین تیک بزنید ، خیلی افزونه ساده و مفیدی هست ... هم بروز هست هم همه گزینه هاش کار میکنه...

نتونستید تنظیم کنید ، خصوصی برام دسترسی ارسال کنید تا براتون تنظیم کنم...

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

این افزونه نقش کاربری جدید ایجاد میکنه

add new بزنید، نام انتخاب کنید برای گروه کاربری و دسترسی مورد نظرتونو ایجاد کنید ، هر دسترسی میخواین بدین تیک بزنید ، خیلی افزونه ساده و مفیدی هست ... هم بروز هست هم همه گزینه هاش کار میکنه...

نتونستید تنظیم کنید ، خصوصی برام دسترسی ارسال کنید تا براتون تنظیم کنم...

دوست عزیز در قسمت میدیا تیک ها رو برداشتم و ذخیره کردم ولی در صفحه author تغییری ندیدم. ولی در بخش dashboard وقتی تیک read رو برداشتم رست کار می کنه.

البته این موارد را چند بار امتحان کردم گفتم شاید cach شده باشه و درست کار کنه. ولی تغییری ندیدم که ندیدم

راهی نداره در فایل media-new.php دسترسی رو کنترل کرد؟؟؟؟

ویرایش شده توسط ms2016
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
نقل قول

راهی نداره در فایل media-new.php دسترسی رو کنترل کرد؟؟؟؟

تغییر در فایل اصلی وردپرس منظورتونه؟
اینکار استاندارد نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...