رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان ما سایتی داریم که مدام پهنای باند افزایش می دیم ولی باز بعد از مدتی تعداد بازدید سایت که بالا میره پهنای باند کم می یاد... چه راه حلی هست تا با مشکل پهنای باند روبرو نشیم؟؟؟چه کارهایی توی سایت باید انجام داد تا مصرف کمتر بشه؟؟؟ و اینکه هاست مجازی گزینه خوبی هست؟؟ 

الان پهنای باند 100 گیگ هست که باز در انتهای ماه کم آمده...

لینک به ارسال

سلام اول از همه باید عکس هایی رو که در این هاست هست رو آپتیمایز کند یه همون بهینه کنید تا حجمشون کم بشه ، بعد هم اگر فایلی در این هاست آپلود کردید که زیاد دانلود میشه اون رو در یک اپلود سنتر دیگر مانند پیکو فایل اپلود کنید . این ها دو تا راه برای کم کردن مصرف حجم پهنای باند هستش :D

لینک به ارسال

سلام اول از همه باید عکس هایی رو که در این هاست هست رو آپتیمایز کند یه همون بهینه کنید تا حجمشون کم بشه ، بعد هم اگر فایلی در این هاست آپلود کردید که زیاد دانلود میشه اون رو در یک اپلود سنتر دیگر مانند پیکو فایل اپلود کنید . این ها دو تا راه برای کم کردن مصرف حجم پهنای باند هستش :D

لینک به ارسال

بله اقای واحدی نظر بسیار عالی دادن، بهینه کردن جداول نیز تا اونجایی که من تحقیق کردم اثر زیادی داره

لینک به ارسال

خب اون ها هاستشون پهنای باند خیلی زیادی داره ، بعد اینکه بازدید کننده بیشتری هم میپذیرند.

لینک به ارسال

اگر از پارس دو هاست گرفتید اونها یه مشت کلاه بردارند برای سایت منم همش ساسپاند میکردند و میگفتند پهنای باند پهنای باند .

رفتم میهن وب هاست با پهنای باند نصف اونجا با بیش از اون مقدار بازدید  بدون هیچ گونه دستکاری میزان پهنای باندم به 50 درصد هم نمیرسید

لینک به ارسال

درود

1- بررسی کنید در داخل قالب یا پلاگین هاتون کدی مخرب وجود نداشته باشه .

2- عکس ها و فایل های دانلودی را داخل هاستی تحت عنوان هاست دانلود قرار دهید .

همچنین میتوانید از مدیر سرورتون دلیل استفاده زیاد پهنای باند رو بپرسید .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...