• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
wp-mssm

تایید دستی نظرات

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چطور می تونم نظرات رو در وردپرس طوری تنظیم کنم که به صورت دستی نیاز به تایید داشته باشن. (قبل از نمایش)

فقط یه نکته: من منظورم دیدگاه ها نیست. می دونم که دیدگاه ها رو میشه از قسمت تنظیمات > گفت و گوها تنظیم کرد. 

منظورم نظراته.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید میشه لطفا منظورتون رو از نظرات واضحتر بگید !

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، samirhm گفته است :

ببخشید میشه لطفا منظورتون رو از نظرات واضحتر بگید !

ببینید در صفحه ورد پرس در منوی سمت راست، بعد از نوشته‌ها، منوی نظرات قرار داره. البته درست‌ترش در ترجمه میشه نقد و بررسی. بعد از اون منوی رسانه، برگه‌ها، دیدگاه‌ها و غیره قرار دارند. من منظورم نقد و بررسی هست. وقتی تایید دستی رو برای دیدگاه‌ها فعال می‌کنیم، برای نقد و بررسی فعال نمیشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمعنید دارید با وردپرس کار میکنید :huh: اخه وردپرس بعد از نوشته ها ، رسانه بعدش برگه ها و بعدش هم دیدگاه ها و... قرار داره ، این گزینه ای شما میگید رو من تا حالا ندیدم :ph34r:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالبی که استفاده میکنین چی هست؟

اسمشو در صورتی که خلاف قوانین انجمن نیست بگین

در غیر این صورت ادرس سایتتون رو بزارید تا بررسی شه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز حتما قالب شما همچین امکانی رو داره ، یک بار قالبی رو که الان دارید استفاده میکنید رو غیرفعال کنید و یک قالب ساده بزارید(فقط برای چند ثانیه) ببنید هنوز هم همان گزینه هست یا نه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظرات در وردپرس زمانی میاد که از ووکامرس (سیستم فروشگاهی) استفاده کنید. 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام 

لطفا آدرس وب سایتتون رو قرار بدید جهت بررسی ؟ در ضمن در وردپرس دیدگاه ها با نظرات هیچ تفاوتی ندارن مگر اینکه در ترجمه دقت کافی نشده باشه و این دو رو در یک قسمت به عنوان نظرات و در قسمتی دیگر به عنوان دیدگاه ها ازش یاد شده باشه ! بنابراین آدرس وب سایت رو بزارید تا بررسی کنم.تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 ساعت قبل، maryamb گفته است :

با سلام 

لطفا آدرس وب سایتتون رو قرار بدید جهت بررسی ؟ در ضمن در وردپرس دیدگاه ها با نظرات هیچ تفاوتی ندارن مگر اینکه در ترجمه دقت کافی نشده باشه و این دو رو در یک قسمت به عنوان نظرات و در قسمتی دیگر به عنوان دیدگاه ها ازش یاد شده باشه ! بنابراین آدرس وب سایت رو بزارید تا بررسی کنم.تشکر

دوست عزیز، لطفا اگر اطلاع ندارید صحبت نکنید تا دیگران هم گمراه نشن.

شما از آدرس وب‌سایت چطور می‌تونید متوجه بشید که آیا نظرات و دیدگاه‌ها درست قرار گرفته یا نه؟

ترجمه‌ی این قسمت رو هم خودم انجام دادم. ترجیح میدم به جای نظرات بگم نقد وبررسی (تو کامنت‌های قبلی هم گفتم). امیدوارم بپذیرید که review با comment تفاوت داره. اولی یعنی نقد و بررسی، دومی یعنی دیدگاه. 

در قسمت دیدگاه، گزینه‌های مجزایی وجود داره و در قسمت نقد و بررسی گزینه‌های دیگری. پس اشتباه نیست.

من اسکرین شات هر دو قسمت رو قرار دادم در پیوست ببینید. اسکرین شات مربوط به نقد و بررسی رو زبان اصلی قرار دادم که از ترجمه ایراد نگیرید. 

باز هم تکرار می‌کنم: نقد و بررسی زمانی وجود دارد که از سیستم فروشگاهی استفاده کنید. 

1.png

2.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قسمت نظرات ووکامرس بر اساس نظرات خود وردپرس نوشته شده

لذا تنظیماتش هم یکی هست

کد برای این کار

function teckel_comment_inserted($comment_id, $comment_object) {
	if ( get_post_type($comment_object->comment_post_ID) == 'product' ) {
		wp_set_comment_status($comment_object->comment_ID, 'hold');
	}
}
add_action( 'wp_insert_comment','teckel_comment_inserted', 99, 2 );

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، مهدی گفته است :

سلام

قسمت نظرات ووکامرس بر اساس نظرات خود وردپرس نوشته شده

لذا تنظیماتش هم یکی هست

کد برای این کار

function teckel_comment_inserted($comment_id, $comment_object) {
	if ( get_post_type($comment_object->comment_post_ID) == 'product' ) {
		wp_set_comment_status($comment_object->comment_ID, 'hold');
	}
}
add_action( 'wp_insert_comment','teckel_comment_inserted', 99, 2 );

دوست عزیز کاش بیشتر توضیح می دادین.

این کد چیه؟

کجا بذارم؟

برای چی بذارم؟

بعد از قرار دادن چه اتفاقی می افته؟ ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد از افزونه برداشته شده

https://wordpress.org/plugins/woo-reviews-manually-approved/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، مهدی گفته است :

این کد از افزونه برداشته شده

https://wordpress.org/plugins/woo-reviews-manually-approved/

بله. خیلی سپاسگزارم.

فقط یه زحمت دیگه.

اگر نخوام پلاگین نصب کنم و به صورت دستی کد رو اضافه کنم، آیا از همون کدی باید استفاده کنم که در کامنت قبلی گذاشتید؟

و اینکه اون کد رو باید به کدوم فایل و کدوم قسمتش اضافه کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله

function.php

مزیت افزونه این هست که اگر تغییراتی در ووکامرس ایجاد بشه

نویسنده افزونه میاد و کد رو به‌روز می‌کنه بدون این‌که شما نیاز داشته باشید کاری انجام بدید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، مهدی گفته است :

بله

function.php

مزیت افزونه این هست که اگر تغییراتی در ووکامرس ایجاد بشه

نویسنده افزونه میاد و کد رو به‌روز می‌کنه بدون این‌که شما نیاز داشته باشید کاری انجام بدید

با سپاس از شما

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری