رفتن به مطلب

تایید دستی نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور می تونم نظرات رو در وردپرس طوری تنظیم کنم که به صورت دستی نیاز به تایید داشته باشن. (قبل از نمایش)

فقط یه نکته: من منظورم دیدگاه ها نیست. می دونم که دیدگاه ها رو میشه از قسمت تنظیمات > گفت و گوها تنظیم کرد. 

منظورم نظراته.

با تشکر

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، samirhm گفته است :

ببخشید میشه لطفا منظورتون رو از نظرات واضحتر بگید !

ببینید در صفحه ورد پرس در منوی سمت راست، بعد از نوشته‌ها، منوی نظرات قرار داره. البته درست‌ترش در ترجمه میشه نقد و بررسی. بعد از اون منوی رسانه، برگه‌ها، دیدگاه‌ها و غیره قرار دارند. من منظورم نقد و بررسی هست. وقتی تایید دستی رو برای دیدگاه‌ها فعال می‌کنیم، برای نقد و بررسی فعال نمیشه.

لینک به ارسال

مطمعنید دارید با وردپرس کار میکنید :huh: اخه وردپرس بعد از نوشته ها ، رسانه بعدش برگه ها و بعدش هم دیدگاه ها و... قرار داره ، این گزینه ای شما میگید رو من تا حالا ندیدم :ph34r:

لینک به ارسال

قالبی که استفاده میکنین چی هست؟

اسمشو در صورتی که خلاف قوانین انجمن نیست بگین

در غیر این صورت ادرس سایتتون رو بزارید تا بررسی شه

لینک به ارسال

دوست عزیز حتما قالب شما همچین امکانی رو داره ، یک بار قالبی رو که الان دارید استفاده میکنید رو غیرفعال کنید و یک قالب ساده بزارید(فقط برای چند ثانیه) ببنید هنوز هم همان گزینه هست یا نه ؟

لینک به ارسال

با سلام 

لطفا آدرس وب سایتتون رو قرار بدید جهت بررسی ؟ در ضمن در وردپرس دیدگاه ها با نظرات هیچ تفاوتی ندارن مگر اینکه در ترجمه دقت کافی نشده باشه و این دو رو در یک قسمت به عنوان نظرات و در قسمتی دیگر به عنوان دیدگاه ها ازش یاد شده باشه ! بنابراین آدرس وب سایت رو بزارید تا بررسی کنم.تشکر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، maryamb گفته است :

با سلام 

لطفا آدرس وب سایتتون رو قرار بدید جهت بررسی ؟ در ضمن در وردپرس دیدگاه ها با نظرات هیچ تفاوتی ندارن مگر اینکه در ترجمه دقت کافی نشده باشه و این دو رو در یک قسمت به عنوان نظرات و در قسمتی دیگر به عنوان دیدگاه ها ازش یاد شده باشه ! بنابراین آدرس وب سایت رو بزارید تا بررسی کنم.تشکر

دوست عزیز، لطفا اگر اطلاع ندارید صحبت نکنید تا دیگران هم گمراه نشن.

شما از آدرس وب‌سایت چطور می‌تونید متوجه بشید که آیا نظرات و دیدگاه‌ها درست قرار گرفته یا نه؟

ترجمه‌ی این قسمت رو هم خودم انجام دادم. ترجیح میدم به جای نظرات بگم نقد وبررسی (تو کامنت‌های قبلی هم گفتم). امیدوارم بپذیرید که review با comment تفاوت داره. اولی یعنی نقد و بررسی، دومی یعنی دیدگاه. 

در قسمت دیدگاه، گزینه‌های مجزایی وجود داره و در قسمت نقد و بررسی گزینه‌های دیگری. پس اشتباه نیست.

من اسکرین شات هر دو قسمت رو قرار دادم در پیوست ببینید. اسکرین شات مربوط به نقد و بررسی رو زبان اصلی قرار دادم که از ترجمه ایراد نگیرید. 

باز هم تکرار می‌کنم: نقد و بررسی زمانی وجود دارد که از سیستم فروشگاهی استفاده کنید. 

1.png

2.png

لینک به ارسال

سلام

قسمت نظرات ووکامرس بر اساس نظرات خود وردپرس نوشته شده

لذا تنظیماتش هم یکی هست

کد برای این کار

function teckel_comment_inserted($comment_id, $comment_object) {
	if ( get_post_type($comment_object->comment_post_ID) == 'product' ) {
		wp_set_comment_status($comment_object->comment_ID, 'hold');
	}
}
add_action( 'wp_insert_comment','teckel_comment_inserted', 99, 2 );

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، مهدی گفته است :

سلام

قسمت نظرات ووکامرس بر اساس نظرات خود وردپرس نوشته شده

لذا تنظیماتش هم یکی هست

کد برای این کار

function teckel_comment_inserted($comment_id, $comment_object) {
	if ( get_post_type($comment_object->comment_post_ID) == 'product' ) {
		wp_set_comment_status($comment_object->comment_ID, 'hold');
	}
}
add_action( 'wp_insert_comment','teckel_comment_inserted', 99, 2 );

دوست عزیز کاش بیشتر توضیح می دادین.

این کد چیه؟

کجا بذارم؟

برای چی بذارم؟

بعد از قرار دادن چه اتفاقی می افته؟ ...

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، مهدی گفته است :

این کد از افزونه برداشته شده

https://wordpress.org/plugins/woo-reviews-manually-approved/

بله. خیلی سپاسگزارم.

فقط یه زحمت دیگه.

اگر نخوام پلاگین نصب کنم و به صورت دستی کد رو اضافه کنم، آیا از همون کدی باید استفاده کنم که در کامنت قبلی گذاشتید؟

و اینکه اون کد رو باید به کدوم فایل و کدوم قسمتش اضافه کنم؟

لینک به ارسال

بله

function.php

مزیت افزونه این هست که اگر تغییراتی در ووکامرس ایجاد بشه

نویسنده افزونه میاد و کد رو به‌روز می‌کنه بدون این‌که شما نیاز داشته باشید کاری انجام بدید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، مهدی گفته است :

بله

function.php

مزیت افزونه این هست که اگر تغییراتی در ووکامرس ایجاد بشه

نویسنده افزونه میاد و کد رو به‌روز می‌کنه بدون این‌که شما نیاز داشته باشید کاری انجام بدید

با سپاس از شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...