8564258

امنیت سایت

3 پست در این موضوع قرار دارد

ببینین وردپرس به صورت بیس قابل هک کردن نیست

و اگرم سایت های وردپرسی هک میشن بخاطر یه سری افزونه هاییه که نصب میکنن و این اجازه رو به هکر میده که راه نفوذ پیدا کنه

شما باید از افزونه هایی که نصب میکنین اطمینان پیدا کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام علیکم

در در 11/29/2016 at 00:44، MVahedi گفته است :

ببینین وردپرس به صورت بیس قابل هک کردن نیست

و اگرم سایت های وردپرسی هک میشن بخاطر یه سری افزونه هاییه که نصب میکنن و این اجازه رو به هکر میده که راه نفوذ پیدا کنه

شما باید از افزونه هایی که نصب میکنین اطمینان پیدا کنید

حرف شما درست

اما یکسری مسائلی داره که رعایت کنین امنیتتون بالاتر میره

هستن افرادی که میان روی صفحه ادمین وقت میزارن کرک میکنند و....

پس به نظرم بهتره کارمون رو ما به نحو احسن انجام بدیم تا ضربه نخوریم

یاعلی.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Sitecheckup
      سلام
      وب سایت وردپرسی من بعد از مدتی هک شده و بعضی اوقات به یک ادرس دیگه ریدایرکت میشه و وقتی توی سرچ کنسول فچ میکنم میزنه که ریدایرکت شده به فلان آدرس
      حالا میخام بدونم که این مشکل رو چجوری میتونم حل کنم و بدونم دستور ریدایرکت کدوم قسمت قرار گرفته
      ممنون
    • توسط Mohammaddaw
      سلام خسته نباشید 
      من یک سایت دارم تازه برام ساختنش یعنی تقریبا یک ماهی ازش میگذره با لبتاب کار میکنم با سایتم مشکلی نداره ی بار با گوشی خودم تو گوگل سرچ کردم زدم رو سایت نوشته این سایت خصوصی نیست امکان برداشتن پسورد و رمز ... اینا هسته 
      بعد با یکی دیگه گوشی سرچ کردم همینو نوشته بود ولی با لبتابم خوبه 
      مشکل چیه ؟
      اگ میشه کمکم کنید
    • توسط amir2o16
      با سلام . وب سایتم  توسط یک کد اسکریپت بدافزار به مشکل بر خورده 
      جستجو های زیادی کردم . حتی مجبور شدم پلاگین امنیتی (لایسنس دار ) تهیه کنم . اما مشکلم رفع نشد . با هاستینگمم تماس گرفتم اما کد مخربی رو نتونستن پیدا کنم . مشکل اصلیه من اینه که گوگل اد وورز بهم ارور میده و میگه ویروس داری . کلی هم سرچ کردم حتی مجبور شدم فایلاها و دیتابیس هاستمو به کلی پاک کنم. اما بازم به مشکل میخورم . از گوگل وب مستر هم نتونستم مشکلمو بر طرف کنم
      توضیحات بیشتر راجب نوع بد افزاری که داخل وب سایتمه = https://sitecheck.sucuri.net/results/ir-blumen.com
      اسکریپی که فایل هرز داخلشه اما نمیتونم مکانشو پیدا کنم  : <script type='text/javascript' src='https://stats.startreceive.tk/script.js?pr=1'>
      - اگه امکانش هست کمکم کنید . ممنونم

تصویر ارور گوگل اد وورزو ضمیمه کردم 

• توسط hadiseraj.SEM
      سلام  خسته نباشید دوستان
      من یک سایتی دارم که تقریبا 1 هفته پیش از طرف گوگل وب مستر برام آلارم هک شدن اومد و پیگیری کردم و متوجه شدم که سایت هک شده ، یک لینک یا فولدر ( نمیدونم دقیقا ) اضافه شده به زبان چینی  که نمیدونم کجای هاست هست . ( این لینک : 
      http://drmaham.com/41-cqfrzj/6782940513--usnywpft/10965

90 درصد لینک های سایت هم وقتی تو گوگل سرچ میکنم  همه به صورت زبان چینی میاد ( عکسشو پیوست کردم )
      میخوام بدونم الان بهترین کاری که میتونم بکنم چیه؟  میشه این اطلاعات مخرب رو پاک کرد و سایتو دوباره اوکی کرد ؟
      2 بار هم از ریستور بکاپ استفاده کردم  تا تاریخ 15 روز قبل هم برگردونم سایتو  اما هنوز این فایل بالا که لینکشو فرستادم هست .
      ممنون میشم راهنمایم کنید .

• توسط logomaster
      سلام دوستان
      سایت ما یک برگه داره که از یک برگه ی دیگه به اون ریدایرکت و نمایش داده میشه. چطوری میتونم کاری کنم که اگه کاربر لینک اون برگه رو به صورت دستی در نوار آدرس مرورگر وارد کرد ، وارد اون برگه نشه ؟ مثلا بره به یک صفحه ی خاص