رفتن به مطلب

Fetch as Google

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستا یه سوال دارم : توی گوگب وبمستر در قسمت Fetch as Google  اگر ما بخواهیم تعداد مطالبی که داخل یک صفحه از صفحات سایت هست را وارد کنیم اگر همون ادرس پیج را مثلا پیج شماره 10 را وارد کنیم همه مطالب داخل پیج 10 معرفی میشه ( با زدن گزینه مربوط به لینک دهی تمام صفحه ) یا نه باید تک تک ادرس بدم؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، lawgostar گفته است :

سلام

دوستا یه سوال دارم : توی گوگب وبمستر در قسمت Fetch as Google  اگر ما بخواهیم تعداد مطالبی که داخل یک صفحه از صفحات سایت هست را وارد کنیم اگر همون ادرس پیج را مثلا پیج شماره 10 را وارد کنیم همه مطالب داخل پیج 10 معرفی میشه ( با زدن گزینه مربوط به لینک دهی تمام صفحه ) یا نه باید تک تک ادرس بدم؟

از این گذینه فرق نداره شما چجور استفاده کنید اما من به شخصه لینک های جدیدم که هنوز ایندکس نشدن را میدم و میگم کل لینک هم اضافه بشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، lawgostar گفته است :

سلام

با سلام

با انتخاب گزینه محدود ، بله تمام لینک های داخل صفحه ایندکس میشن ...

خیلی با احتیاط ازین گزینه استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام. ما میانگین روزی 60 تا پست توی سایت میزاریم و همشون رو توی قسمت Fetch as Google  ثبت میکنیم این مشکلی به وجود نمیاره؟؟ گوگل جریمه نمیکنه؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

سلام. ما میانگین روزی 60 تا پست توی سایت میزاریم و همشون رو توی قسمت Fetch as Google  ثبت میکنیم این مشکلی به وجود نمیاره؟؟ گوگل جریمه نمیکنه؟

سلام به قول نازنین خانم رعایت کنید در استفاده از مورد دوم ماهی بیشتر از 10 بار  نمیشه ازش استفاده کرد چون مورد دوم باعث میشه شما بتونید با قرار دادن مثلا آدرس اصلی دامین یا شاخه اصلی یک دسته بندی تمام لینک های زیر مجموعه دسته ای که دادید رو مورد بررسی قرار بدید توسط روباط گوگل جهت ایندکس اگر این امر رو بیشتر از ده بار انجام بدید در مواقع ضرورت دیگه به این مورد دسترسی ندارید و باید تا ماه بعد صبر کنید تا مجدد شارژ بشه ! 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، lawgostar گفته است :

بله محدودیت ده پست داره .

تحقیق کردم اگر تمام مطالب را لینک بدهم بهتر هست

بلاخره محدودیت داره یا خوبه؟

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

بلاخره محدودیت داره یا خوبه؟

بله ، محدودیت داره... وقتی ریکوئست ایندکس میدید ، گزینه اول ماهی ده لینک (مخصوص صفحه اصلی و شاخه های اصلی)

گزینه دوم ماهی پانصد لینک / اصن وقتی تیک رو میزنید بهتون میگه چند لینک دیگه در این ماه مجاز هستید...

در استفاده از گزینه اول خیلی دقت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...