• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
عباس

درخواست کد ساده html

11 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

لطفا یک کد ساده html قرار دهید که بتونم از روی کد، بیشتر با html اشنا بشم.

متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عجیبه!! از روی یک کد که کسی نمیتونه با html آشنا بشه.

این کتاب اموزش html

http://dl.parsbook.org/server3/uploads/amoozesh-html-pdf.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر، منظورم این نبود.

من اموزش های html رو خوندم و با کدها اشنایی دارم.

کد رو برای این خواستم که بررسی کنم ببینم در عمل چطور باید از کدها استفاده کرد.

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترين كار اينه كه سورس سايت هاي مختلف رو نگا كنيد !

از اين سايت هم مي تونيد براي تست كد ها استفاده كنيد !

http://jsfiddle.net

به جرات ميگم خيلي كار خوبيه خودم هم از اين روش html رو يادگرفتم ...

يه جمله هست كه ميگه مثال به آموزش كمك نميكنه مثال خود آموزشه (انشتين)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب های html استاتیک بسیاری در اینترنت موجود میباشد ، آنها را دانلود کنید و به سورسشون نگاه کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر، منظورم این نبود.

من اموزش های html رو خوندم و با کدها اشنایی دارم.

کد رو برای این خواستم که بررسی کنم ببینم در عمل چطور باید از کدها استفاده کرد.

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

از نرم افزارهای FrontPage و Dreamweaver هم استفاده کنی. محیطشون شبیه word هست و تو طراحی میکنی و نرم افزار به صورت خودکار برنامه نویسی میکنه اینجوری با کاربرد کدها اشنا میشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش کارگاه های سایت w3schools هم فراموش نشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد ساده ای پیدا نکردم متاسفانه....البته قالبهای بلاگفا و ... هستند ولی اگه ساده تر هم باشه بهتره.

لطفا اگه کدی دارید همینجا اپلود کنید.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

جالبترین سوالی که تا به حال شنیدم این بود :D

بیا این یه نمونه ی ساده و کلی برای صفحات وب هست :

<html>
<head>
// زبان و انکودینگ صفحه :
<meta http-equiv="Content-Language" content="fa">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
// عنوان صفحه
<title>عنوان صفحه</title>
</head>
<body>
// محتویات صفحه
مثال :
متن معمولی
<b>متن پر رنگ</b>
<P>پاراگراف جدید</P>
خط جدید<br />
// دادن آیدی به یک قسمت
<div id="esm"> متن داخلش </div>
// دادن کلاس به یک قسمت
<div class="esm"> متن داخلش </div>
</body>
</html>

چیزهای خیلی زیادی هم هست مثل تگ های h1 تا h6 که اگر مقدمات رو یاد بگیری اینارو هم خود به خود یاد میگیری

بهترین راه برای یاد گرفتن ، دانلود کردن قالب های html و ویرایش کردن اون ها هست و البته استفاده از راه هایی که دوستان گفتن

موفق باشی

ویرایش شده در توسط kasra

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شرمنده اسپم میدم اومدم پست رو ویرایش کنم دیدم نمیشه مثل اینکه زمان ویرایش محدود هست

در ادامه پست بالا پیشنهاد میکنم اینجارو هم بخون :

http://p5x.co/html

و اینکه از نرم افزار کم حجم و خیلی قوی html pad pro هم برای کدنویسی استفاده کن خیلی خوبه محیط design و code و ... داره با اینکه حجمش 5 مگ هست اما امکاناتش خیلی زیاد و میشه گفت کامله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از نرم افزارهای FrontPage و Dreamweaver هم استفاده کنی. محیطشون شبیه word هست و تو طراحی میکنی و نرم افزار به صورت خودکار برنامه نویسی میکنه اینجوری با کاربرد کدها اشنا میشی.

نکن این کارو برادر من . از اینا مطلقا استفاده نکنید . باور کنید مغزتون پردازش سریعتری داره تا این برنامه ها . تنبلی نکنید سعی کنید خودتون کد بزنید .

htmlpad , ++notepad

در مورد آموزش هم همونی که کسری خان زحمتش رو کشیدن بریز توی فایل ، بقیه شو خودت بنویس .

یه چیزم خدمت دوستان بگم ، مطلقا برنامه نویسی رو نمیتونید از روی مثال یاد بگیرید !

باید از یه صفحه خالی شروع کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری