رفتن به مطلب

عریض تر کردن کادر نوشته در صفحه ی محصول یا مقالات

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر 

می خواستم بپرسم که چطور میشه کار نوشته در صفحه‌ی محصول یا مقاله رو عریض تر کرد؟

مشکل اینجاست که تو صفحه‌ی محصول عرض کادر نوشته خیلی کمه به طوری که بخش زیادی از عرض صفحه خالی میمونه ( با توجه به این که سایدبار رو هم تو صفحه ی محصول حذف کردم ) میخوام کادر نوشته تقریبا کل عرض صفحه رو پوشش بده.

آیا برای اینکه کار  باید کد بنویسیم ؟ یا با تنظیمات وردپرس حل میشه ؟ 

اگر باید کدی وارد بشه چه کدی و کجا باید واردش کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 

sssssssssss.jpg

لینک به ارسال

این قسمت برای سایدبار در نظر گرفته شده که اگه قالبتون منوی تنظیمات داره میتونین ساید بار رو غیرفعال کنین و 90 درصد احتمالا مشکلتون حل میشه

اگر اینطور نیست ادرس سایتتون رو بزارید 

لینک به ارسال

آدرس صفحه: http://atlasganj.com/shop/111/aaa/    ( فقط برای صفحه ی محصولات می خوام این تغییرات اعمال شه )

ساید بار رو برای صفحه ی محصولات حذف کردم اما تغییری در اندازه ی کادر نوشته اصلی ایجاد نشده و فقط جای سایدبار خالی مونده (تم صحیفا ).  همون طوری که تو عکس مشخصه دوتا تب توضیحات و نظرات هم کنار کادر نوشته هست که باز این هم باعث کوچک تر شدن کادر نوشته اصلی شده . میخوام این دوتا تب هم حذف شن و به صورت پیش فرض اول توضیحات و بعد نظرات پشت سر هم و همزمان نمایش داده بشن.

چند روزه درگیر این کارم و به نتیجه نرسیدم دوستانی که راه حل ارائه میدن پیشاپیش ممنون از راهنماییشون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...