رفتن به مطلب

درخواست کد ساده جهت استفاده در صفحه مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام  قصد دارم تا دو بخش در کنار هم به صفحه بعضی از پست های قالبم ( وردپرس )اضافه کنم . 

در واقع این دو بخش دو بخش مشابه "مواد لازم" و "طرز تهیه" در آدرس زیر هستش:

http://manashpazam.com/recipe/page/iqg2ehlbnau2t0klru9rvtkoevqfuhc7/ساندویچ-خانگی-با-گوشت

از اساتید محترم درخواست دارم کدی معرفی نمایند که بتوانم برای داشتن چیزی مشابه این مطلب استفاده کنم.    

با تشکر

لینک به ارسال

این سایتی که لینکشو دادین ممکنه بخاطر قالبش اینطوری بوده باشه

اما خب چه قالب با شورت کد باشه چه نباشه

بهترین چیزی که پیشنهاد میکنم بهتون استفاده از visual composer هستش برای تک تک مطالبش

والا من تا جایی که تست کردم تا وردپرس 4.5.3 جواب میداد و دیگه جواب نمیده یعنی باید داون گرید کنید اگه میخواید از افزونه ش استفاده کنید.

اما برای کد هم میشه با row درست کرد براتون

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، as1374 گفته است :

با سلام و احترام  قصد دارم تا دو بخش در کنار هم به صفحه بعضی از پست های قالبم ( وردپرس )اضافه کنم . 

در واقع این دو بخش دو بخش مشابه "مواد لازم" و "طرز تهیه" در آدرس زیر هستش:

http://manashpazam.com/recipe/page/iqg2ehlbnau2t0klru9rvtkoevqfuhc7/ساندویچ-خانگی-با-گوشت

از اساتید محترم درخواست دارم کدی معرفی نمایند که بتوانم برای داشتن چیزی مشابه این مطلب استفاده کنم.    

با تشکر

باسلام

باید از Advanced Custom Fields استفاده کنید...

اگر css بلدین که کار ساده ای هست (بگین تا کد php رو بهتون بدم)  ، اگر css بلد نیستید که با پرداخت هزینه براتون انجام میدم.

البته اینکه میگین زیر بعضی پست هام بیاد هم باید شرطی بشه که اگر فیلد خالی بود چیزی چاپ نکنه. و فقط خوده پست بیاد

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، MVahedi گفته است :

این سایتی که لینکشو دادین ممکنه بخاطر قالبش اینطوری بوده باشه

اما خب چه قالب با شورت کد باشه چه نباشه

بهترین چیزی که پیشنهاد میکنم بهتون استفاده از visual composer هستش برای تک تک مطالبش

والا من تا جایی که تست کردم تا وردپرس 4.5.3 جواب میداد و دیگه جواب نمیده یعنی باید داون گرید کنید اگه میخواید از افزونه ش استفاده کنید.

اما برای کد هم میشه با row درست کرد براتون

سلام. ممنونم

من چون امکان دان گرید رو نداشتم از وردپرس نسخه دیگری استفاده کردم که از visual composer هم استفاده میکرد. منتهی من هر چیزی که ساختم قسمتی نداشت که به من یک کد بده و بتونم در پست جدید وردپرس اصلی کپی کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...