رفتن به مطلب

ارور افزونه BackWPup

پست های پیشنهاد شده

سلام. من افزونه BackWPup رو نصب کردم و به این روش بک آپ گرفتم:

توی ادمین وردپرسم : گزینه BackWPup و بعد Add New و Save change رو کلیک کردم و در قسمت Jobs شبیه این عکس شد

و وقتی ماس رو روی new (اسم بک آپ) میبرم این گزینه ها ظاهر شدند Run Now - Delete - Export - Copy - Edit

که من Run Now رو برای بازگردوندن بک اپ زدم

که ارور داده و در روی 60 درصد گیر کرده به این شکل (این عکس)

از کم بودن فضای هاستم نیست چون هاستم 2 گیگ خالی دارم. ny3l1nvpoy41alhgf6o.jpg

حالا چیکار کنم اینو؟ همینجوری روی 60 درصد گیر کرده

لینک به ارسال

سلام

شاید سرعت اینترنت شما کم باشه.

شاید هم مشکلی در خروجی دیتابیس باشه.

خروجی افزونه با چه پسوندی هست؟ شاید بشه دستی برگردوند.

لینک به ارسال

ممنون اقا مرتضی. از سرعت نت که فکر نکنم باشه پسوند خروجی هم هرکاری کردم نتونستم بفهمم چیه!!!

اگه یه افزونه خوب معرفی کنید که بشه بک آپ بدون دردسر گرفت ک هروقت وردپرسم به مشکل خورد و نتونستم درستش کنم اون بک آپ رو برگردونم ممنون میشم

لینک به ارسال

افزونه IDrive for WordPress رو کسی داره ؟ تو سایتش (www.idrive.com) هرچی گشتم نبود. تو مخزن وردپرس هم نبودش!!!!!!

لینک به ارسال

فک میکنم که دیگه واسه وردپرس پشتیبانی نمیکنن که از تو مخزن وردپرس هم حذفش کردن پلاگین رو !

wordpress.org/extend/plugins/idrive-for-wordpress/

لینک به ارسال

WordPress Backup to Dropbox به نظر من این افزونه فوق العاده است چون نه فضای هاست رو اشغال می کنه نه دیگه کاری به افزونه داری خودش همه کارها رو انجام می ده.

http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-backup-to-dropbox/

لینک به ارسال

من افزونه wp-db-backup رو نصب کردم بکاپ هم بدون مشکل گرفت حالا دوتا سوال دارم:

1- اچجوری بک آپ رو برگردونم؟ چون سه قسمت داره که یکیش "پشتیبانگیریه که جداول رو انتخاب میکنی. یکیش "تنظیمات پشتیبان گیری" که مشخص میکنی بک اپ رو کجا ذخیره کنه. یکیشم "زمان بندی پشتیبان گیری" که از اسمش مشخصه. پس چطور بک اپ رو برگردونم؟

2- این افزونه از تصاویر بک اپ نمیگیره انگار و فکر کنم باید پوشه آپلود رو به صورت دستی دانلود کنم. که اینطوری وقت گیره چون حجمشون زیاده!

میشه در مورد بک آپگیری راهنمایی کنید؟ آخه خیللی مهمه

حالا عکسارو دستی بک اپ میگیرم. فقط بک اپ رو واس موقعی میخوام که مثلا قالب جدید یا افزونه ای یا کدی یا ... نصب کردم و سایتم خراب شد بشه با اون بک اپ به حالت قبل برگردوندش. هــــــمــــــــــیـــــــن.

لینک به ارسال

افزونه wp-dbmanager امکان بکاپ و بازگردانی رو از داخلش داره

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-dbmanager/

اما برای wp-db-backup باید از طریق phpmyadmin بخش import نسبت به بازگردانی اقدام کنید

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

درود؛

توی قسمت files پوشه wp-content برای بک آپ وجود نداره؟ از کجا اونو اضافه کنم؟

از کجا بک‌آپ روی هاست رو غیر فعال کنم ؟ فقط میخوام روی دراپ باکس بک آپ بگیرم.

مرسی :wub:

لینک به ارسال

فکر میکنم بهتره برای مشکلتون تاپیک جدید بزنید

چون افزونه موردنظرتون با این افزونه متفاوت هست

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

من یک مشکلی با افزونه backwpup دارم من نوع فرمت فایل های بکاپ را zip تعیین کردم وقتی روی گزینه run now کلیک می کنم تا یک جایی پیش می ره وقتی به مرحله compressing می رسه متوقف می شه و مرتب می نویسه restart after 200 seconcd و همینطور ثانیه ها بیشتر می شه ولی هیچ پیشرفتی نمی کنه مشکل از کجا می تونه باشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...