محمدرضا فتحی

ریدایرکت شدن سایت بر روی سایت دیگر

2 پست در این موضوع قرار دارد

چند روزی هست که وقتی گزارش گوگل آنالیتیک رو نگاه میکنم و میخوام چک کنم ببینم کدوم یکی از پیج های وبسایتم بیشتر بازدید شده با یک url مربوط به وبسایت reddit.com مواجه میشم. امکانش هست این وبسایت، سایت من رو هک کرده باشه و وقتی کاربرای اینترنت توی سایت من هستن ریدایرکتشون کنه توی سایت خودش؟

اگر حدسم درسته لطفا راهنمایی کنید چطور باید جلوش رو بگیرم و اگر اشتباهه پس چرا گوگل آنالیتیک این url رو جزء پیج های نمایش داده شده وبسایت من بهم نشون میده؟

این آدرس کاملی هست که گوگل آنالیتیک بهم نشون میده:

www.reddit.com/r/technology/comments/5foynf/lifehac%C4%B8ercom_original_idn_fake_safe_best_on_ff/
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ردیت شما رو هک کرده باشه ؟‌ :-|

گمون نکنم ...

این مقاله رو مطالعه کنید:

https://www.ohow.co/prevent-fake-reddit-com-referrals-in-google-analytics

و این حتی :

http://www.supercomtech.com/block-fake-reddit-google-analytics-ghost-spam-fix

ویرایش شده در توسط majid1889
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alireza_hsi
      سلام.
      متاسفانه درگیر همان مشکل قدیمی شدم.
      بعد از لاگین با ادمین بجای باز شدن پیج داشبورد به پیج سایت میرم و البته با همون یوزر ادمین لاگین هم هست.
      خیلی توی وب گشتم راههای زیادی رو تست کردم که بیشتر سایتها  کپی هم گذاشتند اما نشد و گاهی بدتر هم شد.
      بنظر میاد دسترسی ادمین به داشبورد بلاک شده چون لینک داشبورد کا رمیکنه ومشکلی نداره.
      ممنون میشم کسی که این مشکل رو قبلا حل کرده جواب دقیق بده.

• توسط amirmt
      سلام من از view page source  وب سایتم یک کد مخرب رو تونستم پیدا کنم.
      الان قصد دارم اون کد رو پاک کنم اما نمیتونم
      کسی میدونه چجوری باید این کد رو پاک کنم؟؟
      اون کدی که تو تصویره زیر هایلایت شده مد نظرمه

• توسط Mehdi1988
      سلام دوستان
      من یه سایت چند زبانه دارم که زبان اصلی یعنی فارسی رو گذاشتم روی xyz.net و زبان انگلیسی رو گذاشتم روی xyz.net/en
      میخوام کسانی که با IP غیر ایرانی xyz.net  رو میزنن ریدایرکت بشن به xyz.net/en ، چیکار باید بکنم؟
    • توسط armantta
      افزونه نوتیفیکیشن ONESIGNAL بعد شروع تحریما اومده آی پی ایران رو بن کرده. میخواستم بدونم راهی برای دور زدن این بن هست یا خیر؟ الان اگر با فیلترشکن وارد شه کسی آیکون نوتیفیکیشن رو میبینه و اگر بدون فیلترشکن وارد شه، آیکون نوتیفیکیشن رو نمیبینه
      یکی از راه هایی که به ذهنم میرسه تغییر آی پی کاربرانی هست که وارد سایت میشن. یا اینکه چک آی پی رو غیرفعال کنم. ولی نمیدونم این دوتارو چجوری انجام بدم
    • توسط amirmt
      سلام سایت من چند وقتیه مورده حمله قرار گرفته و وقتی میخوام وارد سایت بشم به سایت های خارجی لینک میشه. اینترنت و زیر رو کردم یه سایت گیرم اوردم به ادرس sucuri.net سایتم رو دادم چک کنه و یه لیست از فایل هایی که مشکل داره رو گفت گه یه اسکرین ازش پیوند کردم. اکثره فایل ها هم jquery هستش که به مشکل خورده کسی میتونه کمکم کنه تا این کد ها ترمیم بشه یا حداقل راهنماییم کنه؟؟
      ادرس وب سایته خودم: unick.ir