رفتن به مطلب

پاک شدن کل هاست

md3848

پست های پیشنهاد شده

سلام

من کل هاستم پاک شد - اسکریپت rapidleech رو نصب کردم - و دو تا فایل فروشگاه ساز آپلود کردم تو هاست - الان کل هاست پاک شده حتی سی پنل(طبق گفته پشتیبان هاست) - و وقتی یوزر پس رو سی پنل میزنم و میخواد واردش بشه خطای زیر رو میده 

Untit%D8%B3%D8%B3%D8%B3led.png

الان پشتیبانی میگه یکی به هاستت دسترسی داشته - گفتم ببینید کسایی که وارد شدن IP شون چی بود - چون اگه دو تا آی پی بوده باشه - قطعا دو نفر وارد هاست شدن و.... ( درست میگم؟ )

گفتن نمیشه و ما دسترسی نداریم و همه چی پاک شده ( راست گفته یا برا پیچوندن من اینو گفته؟ )

چطوری مشکل رو پیدا کنم؟ البته چند روز پیش گوگل وبمسترم رو میدیم، به خطای زیر برخوردم :

Un%D8%B4%D8%B3%D8%B4titled.png

الان چطور میشه فهمید : 

1) کسی پسورد هاست رو داره

2) مشکل ازز اسکریپت rapidleech بوده

3) سایر مشکلات

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزم

صاحب سرور میتونه با نگاه کردن لاگ ایپی کاربری که این کارو انجام داده بدونه ...!

همچنین با مطالعه دقیق لاگ ها میتونه بگه چطوری شخص نفوذ کرده و فایل ها رو پاک کرده

یاعلی

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

چطوری میتونم مشکلات امنیتی سایتم رو پیدا کنم و حلشون کنم؟

یا این که نمیشه و باید به متخصصش مراجعه کنم؟

لینک به ارسال

اسکریپت‌های موجود در سایتها اکثرن دارای Back Door هستن

و خب بهتره از سایت اصلی خریداری بشن

سایت حتی اگر پاک بشه پشتیبانی باید بکاپ داشته باشه مگر اینکه در هنگام خرید گفته باشه که پشتیبانی نمیگیریم

لینک به ارسال

نه بکاب گرفته بود ( برا 3-4 روز پیش بود بکابش)

حالا شما دوستان مشکلات امنیتی سایتتون رو چطوری حل میکنید؟

لینک به ارسال

تو وبمستر گفته تا الان مشکل امنیتی تا الان شناسایی نشده. این ارور نیست دوست عزیز.

لینک به ارسال

شما از چه روشی فایل ها رو از نت تو هاست آپلود میکنید؟ فقط جان داش نگید که از نت دانلود میکنید و بعد دستی تو هاست آپلود میکنید که یکم غیر منطقی هستش ^_^

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 12/20/2016 at 08:42، md3848 گفته است :

شما از چه روشی فایل ها رو از نت تو هاست آپلود میکنید؟ فقط جان داش نگید که از نت دانلود میکنید و بعد دستی تو هاست آپلود میکنید که یکم غیر منطقی هستش ^_^

سلام ببخشید زمان پاسخگویی یکم دیر شده

اما روش دیگری هم مگر برای اپلود فایل داریم؟!

دوست من ،فقط باید فایل را از سایت های معتبر بگیریم و خودمان هم یک نگاهی به فایل ها بکنیم ...

یاعلی

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

والا از سایت معتبری گرفتم - سایت خیلی پرباره و صفه اول گوگل بود - تو اسم سایتش یه اسکریپت داشت - دامنه دقیقش خاطرم نیست - افزونه های PRO ورودپرس رو هم دیدم که رایگان میزاره.

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، md3848 گفته است :

والا از سایت معتبری گرفتم - سایت خیلی پرباره و صفه اول گوگل بود - تو اسم سایتش یه اسکریپت داشت - دامنه دقیقش خاطرم نیست - افزونه های PRO ورودپرس رو هم دیدم که رایگان میزاره.

بهترین روش دانلود به سیستم بعد اسکن فایل ها بعد آپلود به هاست هست زیاد به سایت های معتبر نگاه نکنید منو خودم به مخزن وردپرس هم اعتماد نمی کنم :D یعنی یه بار بعد دانلود یه افزونه ویروسی کل زندگیم به باد رفته.

ویرایش شده توسط hadiemp
لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، md3848 گفته است :

چطوری اسکن کنم؟ باید برنامه نویسی وب بلد باشم یا...؟

ساده ترین راه اسکن با ویروس اسنکنر هست که اون هم برای پیدا کردن فایل های مخرب مثل  Malware و... هست، هاستتون ویرورس اسکنر دارد اگر نصب شده باشد می توانید از اون ها استفاده بکنید یا اسکریپت های برای این کار هستن.

و بهترین راه بررسی خط به خط کد ها هستن که یک مقداری تسلط به کد نویسی می تونید بفهمید کد ها و توابع مخرب چی هستن .کد ها رو ببنید خودشون میگن من مخربم.

برای بهتر فهمیدن کد های مخرب به این آدرس سر بزن https://aw-snap.info/articles/base64-decode.php و با این سایت هم می تونی سایت خود رو اسکن بکنی و بهت میگه اگر کد های مخربی باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...