رفتن به مطلب

انتشار اطلاعات از یک سیستم اختصاصی در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم .

دوستان من یه سیستم اختصاصی نوشتم و روی هاستم نصب شده و یه هاست دیگه هم دارم که با وردپرس بالا آوردم که روی یک سرور مجزا هستش .

سوال :

1 - آیا راهی وجود داره که بتونم پستی که درون سیستم اختصاصیم مینویسم رو درون وردپرس قرار بدم که رویداد post_publish هم اجرا بشه ( بخاطر پلاگینی که برای این رویداد نوشتم ) ؟

سوال دومم شاید بطور مستقیم به وردپرس مربوط نشه :

2 - میدونم پلاگین جت پک و ... قابلیت انتشار اطلاعات تو شبکه های اجتماعی ( بصورت اتوماتیک ) رو دارن ، حالا من میخوام برای سیستمم بنویسمش ولی هرچی سرچ کردم API  پیدا نکردم برای این کار !

چطور میتونم برای گوگل پلاس این API رو پیدا کنم ؟

جت پک از سایت خودش داره ارسال میکنه یا تو پلاگینش هست ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

متشکرم .

ویرایش شده توسط dodgy
لینک به ارسال

در خصوص سوال دومتون باید بگم گوگل api ارسال مطلب اتوماتیک به گوگل پلاس را قبلا به رایگان منتشر کرده بود که الان یکسالی است برش داشته است و باید خودتان با کلی زحمت بسازیدش

از اینجا میتوانید نحوه کار را دنبال کنید

https://developers.google.com/+/web/api/rest/

لینک به ارسال

ممنون از شما

این لینک رو هم دیده بودم اما چیزی در مورد نحوه اشتراک گذاری پست نگفته !

نمونه ای ندارید ؟

این جت پک داره همین کارو میکنه !

لینک به ارسال

برای سوال اولتون میتونین از چند راه حل استفاده کنید اول اینکه تو وردپرس یه پلاگین بنویسین که با کرون جاب وصل بشه به دیتابیس اسکریپت اختصاصی و پستهای جدید رو منتقل کنه به سایتتون یا از RSS سایت اختصاصی بخونه

روش دوم در سایت اختصاصی کدی بنویسین که به REST API وردپرس وصل بشه و پستها رو در وردپرس ثبت کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...