رفتن به مطلب

دو زبانه کردن فروشگاه ووکامرسی

hosein*76

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

با افزونه wpml سایتمو دو زبانه کردم ولی ی مشکلی دارم. وقتی توی زبان فارسی از تنظیمات ووکامرس برگه پیشفرض فروشگاه رو انتخاب میکنم، تنظیمات برای زبان انگلیسی از بین میره و وقتی توی زبان انگلیسی از تنظیمات ووکامرس برگه پیشفرض فروشگاه رو انتخاب میکنم هم تنظیمات برای زبان فارسی از بین میره. در واقع اجازه نمیده که دوتا برگه ی مجزا برای فروشگاه به زبان انگلیسی و فارسی انتخاب کنم.

کسی میتونه کمکم کنه؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hosein*76 گفته است :

با سلام و خسته نباشید

با افزونه wpml سایتمو دو زبانه کردم ولی ی مشکلی دارم. وقتی توی زبان فارسی از تنظیمات ووکامرس برگه پیشفرض فروشگاه رو انتخاب میکنم، تنظیمات برای زبان انگلیسی از بین میره و وقتی توی زبان انگلیسی از تنظیمات ووکامرس برگه پیشفرض فروشگاه رو انتخاب میکنم هم تنظیمات برای زبان فارسی از بین میره. در واقع اجازه نمیده که دوتا برگه ی مجزا برای فروشگاه به زبان انگلیسی و فارسی انتخاب کنم.

کسی میتونه کمکم کنه؟

با سلام.

فکر میکنم از راه اشتباهی دارید میرید. شما بیاید و برای برگه خودتون در زبان پیش فرضتون که بعنوان برگه پیش فرض فروشگاه انتخاب کردید، یک ترجمه به زبان مدنظر ایجاد کنید. بعد از اون دیگه لازم نیست تنظیمات رو تغییر بدید.

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، start گفته است :

با سلام.

فکر میکنم از راه اشتباهی دارید میرید. شما بیاید و برای برگه خودتون در زبان پیش فرضتون که بعنوان برگه پیش فرض فروشگاه انتخاب کردید، یک ترجمه به زبان مدنظر ایجاد کنید. بعد از اون دیگه لازم نیست تنظیمات رو تغییر بدید.

اینکارو کرده بودم ولی خب متاسفانه نتیجه ای نگرفتم.

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، payapesar گفته است :

افزونه ای که خریدیدن اورجیناله؟

از یکی سایتای ایرانی خریدم. ظاهرا اورجیناله 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...