رفتن به مطلب

مشكل در كاركرد افزونه yith zoom magnifier

saraet

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من براي زوم محصولات از افزونه yith zoom magnifier استفاده ميكنم  اما مشكلي كه در اجراي اين افزونه برام بوجود اومده اينه كه وقتي افزونه فعال هست در گالري تصاويرم تمام تصاىير مربوط به اون محصول نمايش داده نميشه و مشكل دوم اينكه لايت باكسي كه بايد موقع كليك كردن هر كدوم از تصاوير گالري براي نمايش تصوير كليك شده در اندازه بزرگ باز بشه ، باز نميشه.

وقتي هم افزونه yith zoom رو غيرفعال ميكنم همه چيز درست كار ميكنه!

من به اين افزونه خيلي احتياج دارم كسي ميدونه مشكل از كجاس؟

ممنونم

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، saraet گفته است :

سلام دوستان

من براي زوم محصولات از افزونه yith zoom magnifier استفاده ميكنم  اما مشكلي كه در اجراي اين افزونه برام بوجود اومده اينه كه وقتي افزونه فعال هست در گالري تصاويرم تمام تصاىير مربوط به اون محصول نمايش داده نميشه و مشكل دوم اينكه لايت باكسي كه بايد موقع كليك كردن هر كدوم از تصاوير گالري براي نمايش تصوير كليك شده در اندازه بزرگ باز بشه ، باز نميشه.

وقتي هم افزونه yith zoom رو غيرفعال ميكنم همه چيز درست كار ميكنه!

من به اين افزونه خيلي احتياج دارم كسي ميدونه مشكل از كجاس؟

ممنونم

با سلام.

توی تنظیمات این پلاگین قسمتی برای تنظیم اسلایدر (کروسل بگیم درست تره البته) عکس های بند انگشتی هست. اون رو چک کردید ؟ در واقع عکس های گالری بصورت کروسل نمایش داده میشه.

ضمنا با کلیک روی عکس های گالری هم لایت باکس باز نمیشه، اون عکس توی جای عکس اصلی نمایش داده میشه.
گوشه سمت چپ پایین این کادر یه آیکون هست که اگه روی اون کلیک کنید، لایت باکس باز میشه.

در 6 ساعت قبل، مهدی گفته است :

سلام

می‌تونید به جای افزونه از کتابخونه‌ش استفاده کنید

https://github.com/elevateweb/elevatezoom

با سلام.

تشکر بابت معرفی این منبع خوب. سوالی که از حضورتون دارم این هست که این رو چطور در محیط داینامیک وردپرس و مشخصا ووکامرس استفاده کرد ؟
چون اینطور که دیدم طریقه کارش، اضافه کردن data- به عکس هست. چطور باید این رو به عکس اصلی و گالری محصولات ووکامرس اضافه کنیم ؟

لینک به ارسال

درون پوشه قالبتون پوشه‌ای به نام woocommerce و داخل این پوشه یک پوشه دیگه به نام single-product درست می‌کنید

و فایل product-image.php که داخل همین مسیر در افزونه ووکامرس هست رو

به این پوشه‌ای که ساختید منتقل کنید (کپی پست) در نهایت تغییرات لازم رو اعمال کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز

ممنون برای راهنمایی ها

start عزیز

من الان افزونه رو دوباره فعال کردم دیدم عکسهای گالری درست داره نمایش داده میشه فقط مشکلم باز نشده لایت باکس هست که همونطور که شما فرمودین با کلیک روی عکسهای گالری عکیها رو سر جای اصلیشون نشون میده . میشه راهنمایی کنید چطور لایت باکس باز میشه گوشه عکسهام سمت چپ اون دکمه که برای باز کردن لایت باکس هست نشون داده نمیشه.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...