رفتن به مطلب

سوال در مورد پیوند یکتای سایت وردپرسی

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید. من دوتا سوال در این مورد داشتم.

من پیوند یکتا به صورت انگلیسی قرار میدم و تا اینجا هم حدود 1600 پست دادیم.

سوال اولم اینه من اگه بخوام مطالب جدید رو از امروز پیوند یکتا همون عنوان فارسی بزارم مشکلی به وجود نمیاد؟!  آیا این تغییر روش درسته؟!

سوال دوم. اگر بخوام برخی از پیوندهارو فارسی بزارم.( مثلا درمورد اخبار داخلی ایران، بازیگران و هنرمندان ایرانی) و برخی رو انگلیسی مثل مدل لباس این چیزا 

از نظر سئو و جستجوگرها مشکلی به وجود میاد؟!

لطفا سوال هر دورا جدا بدید تشکر

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

در مورد سئوال اول بهتره پیوند یکتا انگلیسی و شامل کلمات انگلیسی باشه بدون حرف اضافه

در مورد سئوال دوم مشکلی به وجود نمیاد

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام 

در مورد سوال اول و دوم ، هر دو هیچ مشکلی بوجود نمیاد ، پیوند یکتا فارسی باشه بهتر هم هست چون در صورت وجود کلمات کلیدی توی لینک اثر بهتری داره ، خیلی ها دیدم میگن که توی translate.google.com بذارید و ترجمه کنید ، نمی دونم کراولر گوگل خیلی اهمیت داره براش انگلیسی باشه یا ... 

بهتره کل سایتتون از یک استاندارد پیروی کنه ، یا انگلیسی یا فارسی ولی اگر بعضی مواقع خواستید خلاف این دو روهم انجام بدید جایی نوشته نشده که مشکل براتون بوجود میاد.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۵/۹/۱۶ ه‍.ش. at 13:00، modlebas گفته است :

خسته نباشید. من دوتا سوال در این مورد داشتم.

من پیوند یکتا به صورت انگلیسی قرار میدم و تا اینجا هم حدود 1600 پست دادیم.

سوال اولم اینه من اگه بخوام مطالب جدید رو از امروز پیوند یکتا همون عنوان فارسی بزارم مشکلی به وجود نمیاد؟!  آیا این تغییر روش درسته؟!

سلام و عرض ادب .

اینکاری که شما میخواید انجام بدید ، تغییر رویه ی پیوندگذاری مطالب هست ، نه تغییر در پیوند یکتای مطالب ؛ پس طبیعتا مشکلی ایجاد نخواهد شد ، شما اگه میخواستید پیوند یکتای اون 1600 مطلب قبلی رو تغییر بدید به مشکل میخوردید ، نه اینکاری که میخواید انجام بدید .

در در ۱۳۹۵/۹/۱۶ ه‍.ش. at 13:00، modlebas گفته است :

سوال دوم. اگر بخوام برخی از پیوندهارو فارسی بزارم.( مثلا درمورد اخبار داخلی ایران، بازیگران و هنرمندان ایرانی) و برخی رو انگلیسی مثل مدل لباس این چیزا 

از نظر سئو و جستجوگرها مشکلی به وجود میاد؟!

اگه این تغییرات رو در پیوندهای ایندکس شده ی قبلیتون انجام ندید و فقط در مورد مطالب جدید باشه ، اونهم نه زیاد ، خیر عیبی نداره .

البته بنده با کاربر محترم آقا حمید هم موافقم ، بهتره یک رویه ی ثابت رو در نظر داشته باشید و این رو هم بدونید ، از اونجاییکه سایتتون واسه فارسی زبانان طراحی و اجرا میشه ، پس پیوند یکتای فارسی به نظر من ، خیلی بهتر از انگلیسی هست ولی اگه فقط مشکلتون به خاطر حروف در هم ریخته ی این نوع پیوندگذاری هست ، به راحتی میتونید با یک کد ساده ، لینک کوتاه مطلب رو در پایین هر مطلب قرار بدید واسه اشتراک گذاری افراد .

لینک به ارسال

عرض کنم به حضورت که لینک ها به صورت کلمات فارسی باشد بهتر است چون سیو را افزایش می دهد و بهتر در گوگل ایندکس می شود سایت های بزرگ همین کار می کند مانند سایت های :
varzesh3.com

allderby,ir

ویرایش شده توسط nasri
لینک به ارسال

درود

با احترام به پاسخ تمامی دوستان و تصدیق عرایض همگی

با تغییر پیوند یکتا با این همه پست یک فاجعه نصیب سایت خود می کنید بهتره زین پس که پست هایی رو ارسال می کنید بر اساس سلیقه پیوند یکتا رو از خود ادیتور فارسی یا انگلیسی قرار دهید و اینکه هیچ تفاوتی در پیوند یکتا فارسی و انگلیسی نیست بسیار مهم است عنوان،محتوا،تگ توضیحات، و برچسب ها 

بنظر من نقطه ضعف پیوند یکتا فارسی در لینکدهی هست که می تونه گاهی اوقات مشکل ساز باشه

توصیه خودم پیوند یکتا انگلیسی است البته نظر شخصیه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...