رفتن به مطلب

کم شدن پاسخ ها به نسبت حجم سوالها

پست های پیشنهاد شده

ممنون میشم از مدیران این انجمن ، به جای پاک کردن مطالب ، کمی بیشتر پاسخگوی کاربران باشن . قبلا تو این انجمن یکی پیدا میشد که مشکل ملت رو حل کنه ، ولی ظاهرا دیگه این انجمن داره متروکه میشه .

دلمون خوشه که یه انجمن واسه پشتیبانی از کاربران وردپرس ، داره با چندتا آدم باتجربه و فنی اداره میشه ولی ظاهرا دیگه مدیران سرشون خیلی شلوغ شده و کاربران واسشون اهمیت ندارن .

اگه این مطلب رو هم نمیخواید پاک کنید ، ممنون میشم یکی پیدا شه بگه ، امکان داره که یه قالب با بیشترین شباهت با قالب مدنظر من رو ادیت کرد و یک قالب طراحی شده رو با تغییر در سی اس اس به اون شکل درآورد ؟ فردی هست که بتونه همچین کاری کنه ؟ هزینه ی ادیت رو هم پرداخت میکنم .

لینک به ارسال

سلام

شما توی کمتر از ۲۴ ساعت ۲ تا پست زدی جهت بالا اومدن تاپیک

نقل قول

6- از اسپم کردن موضوعات پرهیز کنید. جهت دریافت پاسخ صبر داشته باشید. برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید.

برای بحث درخواست ویرایش هم در قسمت خرید مطرح کنید.

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، مهدی گفته است :

سلام

شما توی کمتر از ۲۴ ساعت ۲ تا پست زدی جهت بالا اومدن تاپیک

برای بحث درخواست ویرایش هم در قسمت خرید مطرح کنید.

دوست عزیز ، اولا بنده تاپیکم در بالاترین مکان در بخش درخواست پوسته قرار داشت و اتفاقا اصلا نیازی نداشتم که بخوام تاپیکم بیاد بالا ؛ فقط واسه این بروز کردم ، چون واقعا کارم گیره و خواستم دوستانی که وارد هستن ، بهم کمک کنن ( بنده که تبلیغات نمیکنم که نیاز داشته باشم تاپیکم بیاد بالا . فقط درخواست کمک دارم )

ثانیا ، بنده چندسالی هست که در این انجمن عضوم و بخش ها رو به خوبی میشناسم ، پیام قبلی رو اینجا دادم ، صرفا به این خاطر که ببینم اصلا همچین چیزی امکان داره و اینکه آیا قالبی هست که شبیه به اون اسکرین شات باشه یا خیر . وقتی مطمئن میشدم میرفتم در اون بخش که فرمودید تاپیک ایجاد میکردم .

لینک به ارسال

دو روز دیگه هم گذشت و هیچکی هنوز نتونست منو راهنمایی کنه .

یادش بخیر ، قبلا تو این انجمن افرادی مثله آقای فخار و ... بودن ، چهارتا راهنمایی درست و حسابی و کاربردی به کاربران میکردن و تا زمانی که کاربر به نتیجه نمیرسید ، تاپیک رو رها نمیکردن ، ولی چندوقتیه که کلا این انجمن ، هیچی به هیچی  !!!

لااقل یکی پیدا شه بگه ، انجمن به درد بخوری واسه وردپرس هست که چهارتا آدم حرفه ای و کاربلد داخلش باشن که بشه از اونا کمک گرفت ؟

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۹/۲۰ ه‍.ش. at 02:51، Y-a--s--e-R گفته است :

دو روز دیگه هم گذشت و هیچکی هنوز نتونست منو راهنمایی کنه .

یادش بخیر ، قبلا تو این انجمن افرادی مثله آقای فخار و ... بودن ، چهارتا راهنمایی درست و حسابی و کاربردی به کاربران میکردن و تا زمانی که کاربر به نتیجه نمیرسید ، تاپیک رو رها نمیکردن ، ولی چندوقتیه که کلا این انجمن ، هیچی به هیچی  !!!

لااقل یکی پیدا شه بگه ، انجمن به درد بخوری واسه وردپرس هست که چهارتا آدم حرفه ای و کاربلد داخلش باشن که بشه از اونا کمک گرفت ؟

بله شما میتونید در انجمن اصلی وردپرس سوالاتتون رو مطرح کنید و ببینید کسی اصلا میاد سمت تاپیک ها یا خیر....

وقتی درانجمن همه انتظار از مدیران و فعالان اصلی دارن و کسی کمکی نمیکنه نهایتا میشه امروز که حجم بالای سوالات به نسبت جوابهایی که داده میشه اینقدر بالا هست که جوابها به چشم نمیاد.

روز تو انجمن بود که سه گروه فعال پاسخگو داشتیم و حدودا 20 نفر فعال بودن که فقط جواب میدادن.

مسلما همه افراد درگیری خاص خودشون رو دارن و وقتی همکاری کمتر میشه فشار روی چند نفر اینقدر زیاد میشه که جلو بردن و نگهداری فقط رویه سایت خودش هنر محسوب میشه.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

با توجه به اینکه پاسخگویی به این حجم سوالات کاربران کار وقت گیریه پیشنهاد میکنم اعضای فعال گروه بندی بشن و در هر روز هفته مسئولیت پاسخگویی به کاربران بر عهده یک گروه باشه که ایجاد این گروه و تداومشم خیلی مشکله.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Morteza گفته است :

بله شما میتونید در انجمن اصلی وردپرس سوالاتتون رو مطرح کنید و ببینید کسی اصلا میاد سمت تاپیک ها یا خیر....

وقتی درانجمن همه انتظار از مدیران و فعالان اصلی دارن و کسی کمکی نمیکنه نهایتا میشه امروز که حجم بالای سوالات به نسبت جوابهایی که داده میشه اینقدر بالا هست که جوابها به چشم نمیاد.

روز تو انجمن بود که سه گروه فعال پاسخگو داشتیم و حدودا 20 نفر فعال بودن که فقط جواب میدادن.

مسلما همه افراد درگیری خاص خودشون رو دارن و وقتی همکاری کمتر میشه فشار روی چند نفر اینقدر زیاد میشه که جلو بردن و نگهداری فقط رویه سایت خودش هنر محسوب میشه.

موفق باشید

میشه بفرمایید شما به چه حقی تاپیک بنده رو به کل ویرایش کردید ؟ مدیر انجمن هستید درست ! ولی اینکه یه تاپیک رو که هیچ مشکلی نداره به طور کلی ویرایش کنید اصلا کار حرفه ای و اخلاقی نیست .

ضمنا آقا مرتضی عزیز ، شما خودتون از فعالان اینترنتی هستید و با سازوکار انجمن و فروم آشنایید . روزی که ادعا میکردید بهترین انجمن و مرجع راهنمایی وردپرس فارسی هستید ، پس حتما به چنین روزهایی هم باید فکر میکردید و واسه ایجاد نشدن چنین اوضاعی باید راهکار میداشتید .

کار انجمن ، رسیدگی و پاسخگویی به سئوالات کاربرانه و اگه کسی نیاز به پاسخ و راهنمایی نداشته باشه ، هیچ وقت نیازی نداره که بیاد داخل یک انجمن .

انجمن رسمی وردپرس فارسی که کلا هیچی ( یه انجمن تمام متروکه س ) و واسه همینم من هیچ نظری راجع به اون انجمن ندارم و هیچ وقت هم تاپیکی در اون انجمن ایجاد نکردم .

از طرفی ، خودتون بهتر از بنده میدونید که پاسخگویی و راهنمایی همیشه از جانب افرادی داده میشه که خودشون خبره ی این کار  هستن و به نوعی کاربلدن ، نه افرادی مثه بنده که چیز زیادی از برنامه نویسی نمیدونن .

اگه قرار بود همه از همه چی مطلع باشن ، نیازی نبود کسی بیاد انجمن ، و خودش ، مشکل خودش رو حل میکرد ، به عنوان مثال آقای فخار هیچ نیازی به کمک دیگران نداره و فقط میتونه پاسخگو و راهنمای دیگر افراد باشه .

مطمئنا من و امثال منم تا هرجا که بتونیم و توانش رو داشته باشیم به دیگر کاربران کمک میکنیم ، ولی بدون شک زحمت اصلی روی دوش افراد کاربلد هست و این رویه ی تمامی انجمن هاست و هیچ مدیری به این خاطر ، تا به حال ننالیده !!!

ضمنا شما با این بازدیدکننده ای که دارید ، میتونید هزار روش پیاده سازی کنید و با درآمدزایی که از این انجمن میتونید حاصل کنید ، به افرادی که واقعا کاربلد هستن ، حقوق و دستمزد بدید تا هم انگیزه بشه واسشون و هم مشکل بقیه حل بشه .

تا امروز ، هر فرد کاربلدی که بوده واقعا به خاطر نوعدوستی و با نیت کاملا خیرخواهانه به همه کمک میکرده ، ولی این رویه که نمیتونه تا ابد پایدار باشه و بالاخره باید یه انگیزه ی مالی هم واسه این افراد ایجاد کرد .

حرف زیاده اگه بخوام بگم ، ولی به همین حد بسنده میکنم که این انجمن میتونست خیلی بهتر و کارآمدتر باشه ، چون به نظرم بهترین های وردپرسی تو این انجمن جمع بودن و الان هیچکی نیست ، دلیلشم اینه که در حال حاضر این انجمن ، دغدغه ی امثال شما نیست آقا مرتضی عزیز .

شمام موفق باشید . ( البته فکر کنم با این حرفهایی که زدم ، بنده رو به کل از انجمنتون اخراج کنید )

ویرایش شده توسط Y-a--s--e-R
لینک به ارسال
نقل قول

میشه بفرمایید شما به چه حقی تاپیک بنده رو به کل ویرایش کردید ؟ مدیر انجمن هستید درست ! ولی اینکه یه تاپیک رو که هیچ مشکلی نداره به طور کلی ویرایش کنید اصلا کار حرفه ای و اخلاقی نیست .

هر تاپیکی که در بخش خودش به بیراهه بره باید ویرایش بشه. مطمئن باشید بعد از یک دهه فعالیت تو انجمن ها نحوه برخورد و مدیریت این نوع تاپیک ها رو میدونیم. تاپیک فوق کاملا مشکل دار بود و این نظر شخصی شماست که مشکلی نداشته!

اینکه در یک تاپیک درخواستی در مورد عدم فعالیت گلایه کنید کار اشتباهی هست و طبق قوانین خودتون هم میدونید که مستیم میبایست بایگانی میشد، به احترام انتقاداتی که داشتید بایگانی نشد و برای پاسخگویی به مشکلاتتون باز نگهش داشتم.

نقل قول

ضمنا آقا مرتضی عزیز ، شما خودتون از فعالان اینترنتی هستید و با سازوکار انجمن و فروم آشنایید . روزی که ادعا میکردید بهترین انجمن و مرجع راهنمایی وردپرس فارسی هستید ، پس حتما به چنین روزهایی هم باید فکر میکردید و واسه ایجاد نشدن چنین اوضاعی باید راهکار میداشتید .

هنوز هم بهترین و فعالترین انجمن وردپرس همینجاست. اگر نبود اینجا کاملا متروکه میشد. خیلی زودتر از این حرفها. حداقل هنوز روازنه 3-4 نفر از دوستان به تاپیک ها جواب میدن. اینکه به نیست حجم سوالات جوابها کم هستن یه بحث دیگه هست. برای این نوع مشکلات هم همیشه راهکار هست. ولی تا انجام راه کارها زمان نیاز هست که متاسفانه از حوصله کاربر ایرانی همیشه صبر خارج بوده و بجای همکاری همیشه انتقاد داریم...

نقل قول

ضمنا شما با این بازدیدکننده ای که دارید ، میتونید هزار روش پیاده سازی کنید و با درآمدزایی که از این انجمن میتونید حاصل کنید ، به افرادی که واقعا کاربلد هستن ، حقوق و دستمزد بدید تا هم انگیزه بشه واسشون و هم مشکل بقیه حل بشه .

بزرگترین کار اشتباه همین هست. چون برای سرپا موندن همچین سایت هایی علاقه نیاز هست نه بحث مالی. وگرنه از روز اول میشد یک سایت آموزشی/فروشگاهی ایجاد کنیم و تا الا درآمد ماهانه چند ده میلیونی داشته باشیم! ولی نفس کار اوپن سورس و پشتیبانی بر روی همکاری گروهی و رایگان بودنش هست. چیزی که مفهومش به غلط جا افتاده و یکسری از سایت ها دارن سودجویی میکنن.

نقل قول

حرف زیاده اگه بخوام بگم ، ولی به همین حد بسنده میکنم که این انجمن میتونست خیلی بهتر و کارآمدتر باشه ، چون به نظرم بهترین های وردپرسی تو این انجمن جمع بودن و الان هیچکی نیست ، دلیلشم اینه که در حال حاضر این انجمن ، دغدغه ی امثال شما نیست آقا مرتضی عزیز .

مسلما از پس زمینه کار هیچکسی اطلاعی نداره بجز چند نفر که تعدادمون از انگشت های یک دست هم کمتره. اگر به دو سال پیش تا امروز که تعداد اعضای اصلی گروه به 4 نفر رسید و دوستان فعال هم به دو نفر کاهش پیدا کردن نگاه کنید، متوجه میشید که حجم کارهای انجام شده به نیست ما چقدر زیاد بود. بحث آپدیت های سایت، برگزاری همایش ، بحث وردکمپ، آپدیت های سایت، تغییرات پورتال اصلی، بروزرسانی افزونه های گروه، و رسیدگی در حد توان به انجمن.

اگر ما به صورت عمومی خیلی از مسایل رو نمیگیم دلیلش نبود و یا عدم کارکرد گروه نیست.

و دوستان باید در نظر بگیرن با تعداد بسیار کمی که الان هستیم حتی انجام 50% کارهایی که داریم هم واقعا جای تعجب داره!

نقل قول

البته فکر کنم با این حرفهایی که زدم ، بنده رو به کل از انجمنتون اخراج کنید

یادم نمیاد بخاطر انتقاد کسی رو تا امروز از انجمن بن کرده باشیم :)

لینک به ارسال

سلام

بنظرم این تایپک باید ادامه پیدا کنه و برای حل مشکل چاره ای پیدا بشه، با این وضع انجمن به سمت خوبی نمیره و اینو هیچکس دوست نداره که این انجمن که علاقه ماست تبدیل بشه به انجمن قبلی (وردپرس فارسی).

مثلا میشه به افرادی که به هر سوالی پاسخ میدن یا کمک میکنن که مطرح کننده سوال جوابو تایید کرده باشه امتیاز داد و زمانیکه امتیاز کاربر به حد مطلوب رسید اگر این کاربر سوالی داشت مدیران با تجربه تر سریعتر جوابشو بده.(این فقط یک پیشنهاد بود که هم کاربرا و مدیران نظرات خودشونو بگن).

دوستان هرکس نظر یا پیشنهادی داره اینجا مطرح کنه که انجمنی پویاتر از قبل داشته باشیم.

در 8 ساعت قبل، Morteza گفته است :

بزرگترین کار اشتباه همین هست. چون برای سرپا موندن همچین سایت هایی علاقه نیاز هست نه بحث مالی. وگرنه از روز اول میشد یک سایت آموزشی/فروشگاهی ایجاد کنیم و تا الا درآمد ماهانه چند ده میلیونی داشته باشیم! ولی نفس کار اوپن سورس و پشتیبانی بر روی همکاری گروهی و رایگان بودنش هست. چیزی که مفهومش به غلط جا افتاده و یکسری از سایت ها دارن سودجویی میکنن.

نمی دونم درسته یا نه ولی اگر جنبه های مالی کاربری که این کارو دوست داره و در انجمن فعالیت میکنه در نظر گرفته بشه و کاربران دیگه هم راضی باشن شاید بهتر باشه افرادیکه در انجمن فعالیت میکنن از این کارشون درآمد داشته باشن.

اگر با این کار رضایت همه جلب بشه و کیفیت انجمن هم بالا بره بنظرم خیلی اتفاق خوبیه، هم مشکلات کاربران حل میشه هم اشتغال زایی میشه.

راستش من فکر میکنم کار بدون دستمزد تا یک جایی دووم میاره مثلا خود من تا وقتیکه مسئولیتی در زندگیم نداشتم خیلی علاقه به این نوع فعالیتها داشتم ولی زمانیکه آدم مسئولیت میوفته گردنش باید خرج زندگیش تامین بشه و به همین خاطر میره سمت فعالیتهای که درآمد دارن.

امیدوارم انجمنی فعال تر در روزهای آینده داشته باشیم.

لینک به ارسال

هر تاپیکی که در بخش خودش به بیراهه بره باید ویرایش بشه. مطمئن باشید بعد از یک دهه فعالیت تو انجمن ها نحوه برخورد و مدیریت این نوع تاپیک ها رو میدونیم. تاپیک فوق کاملا مشکل دار بود و این نظر شخصی شماست که مشکلی نداشته!

اینکه در یک تاپیک درخواستی در مورد عدم فعالیت گلایه کنید کار اشتباهی هست و طبق قوانین خودتون هم میدونید که مستیم میبایست بایگانی میشد، به احترام انتقاداتی که داشتید بایگانی نشد و برای پاسخگویی به مشکلاتتون باز نگهش داشتم.

جناب آقای گرانسایه عزیز حرف شما کاملا درسته و بنده هم سعی کردم تا جای ممکن به قوانین نه تنها این انجمن ، بلکه هرجایی که عضو شدم احترام بزارم ، چون وظیفه ی هر کاربری هم همینه ، ولی بعضی وقتها یه مشکل اینقدر حیاتیه که طرف مجبوره یکم بیشتر پیگیر باشه ، یه زمانی که این انجمن خیلی فعال بود ، گفته میشد اگه کسی زیر 24 ساعت تاپیکش رو بروز کنه ، حق بقیه ی کاربرا ضایع میشه و حرف کاملا درستی بود ، چون با بروز شدن یه تاپیک ، تاپیک مربوطه میومد بالا و در صدر قرار میگرفت و باعث تضییع حق دیگر کاربران منتظر میشد ، ولی بنده زمانیکه مجدد تاپیک رو بروز کردم ، تاپیکم در صدر بود و حق کسی ضایع نمیشد و فقط میخواستم کسانی که میدونن ، راهنمایی کنن که البته چون به جای 24 ساعت ، حدود 12 ساعت منتظر بودم ، میدونم که کارم خلاف قوانین بوده و قصد این رو ندارم که از کارم دفاع کنم ، ولی اینکه کل تاپیک بنده ، که دونفر هم بهش پاسخ داده بودن و تعداد پاسخهای مرتبط بیشتر از تعداد پاسخهای غیرمرتبط بود رو به کل ویرایش کنید ، به نظرم کار درستی نبود ، ولی به هر حال بنده خیلی خوشحالم اگه لااقل بشه به واسطه ی این تاپیکی که خودتون ادیت کردید به یک راه حل درست رسید و این انجمن که دغدغه ی بنده و خیلی از کاربران هست رو از این وضعیت نجات داد .

هنوز هم بهترین و فعالترین انجمن وردپرس همینجاست. اگر نبود اینجا کاملا متروکه میشد. خیلی زودتر از این حرفها. حداقل هنوز روازنه 3-4 نفر از دوستان به تاپیک ها جواب میدن. اینکه به نیست حجم سوالات جوابها کم هستن یه بحث دیگه هست. برای این نوع مشکلات هم همیشه راهکار هست. ولی تا انجام راه کارها زمان نیاز هست که متاسفانه از حوصله کاربر ایرانی همیشه صبر خارج بوده و بجای همکاری همیشه انتقاد داریم...

بله هیچ شکی در این نیست که هنوز هم به نسبت اینکه یه مرجع تخصصی در خصوص وردپرس پارسی ایجاد نشده ، این انجمن فعالترین هست ، ولی آیا همین انجمن ، با این وضعیت ، ایده آل شما و دوستان کاربلدتون هست ؟ مطمئنا پاسختون خیره ، چون من یکی لااقل مطمئنم که شما و دوستاتون از دلسوزان وردپرس پارسی هستید و همین شماها بودید که باعث پیشرفت و ارتقاء خیلی از کاربران شدید ، تا جاییکه الان همون کاربران به موفقیت های قابل توجهی رسیدن ، ولی این گروه ، متأسفانه به جای اینکه صدر وردپرس پارسی باشه ، داره روز به روز ، کمرنگ تر و کمرنگ تر میشه ؛ من و امثال منم چون میدونیم که لیاقت این انجمن بیشتر از اینهاست ، اینهمه وقت میزاریم و میایم اینجا این همه تایپ میکنیم ؛ مطمئن باشید اگه به قدرت گروه شما ایمان نداشتیم و از کاربران بی وفای این انجمن بودیم ، اینهمه واسه تایپ انتقاد و نظر وقت نمیزاشتیم .

اتفاقا آقا مرتضی عزیز ، ایجاد انگیزه ی مالی واسه افرادی که در این انجمن زحمت میکشن و به کاربران مشاوره و راهنمایی میدن ، نه تنها کار اشتباهی نیست ، بلکه یه کار حرفه ای و اصولی در دنیای تجارته .

علاقه داشتن یه بحث جداست ؛ مطمئنا تا آخر عمر ، نمیشه یه کار مادی رو که صرفا بهش علاقه داری رو بدون هیچ توجیه اقتصادی ادامه بدی ؛ اصلا چنین چیزی نشدنیه .

نمونش همین آقا حمید که بنده به شخصه ، خودم شاهدم که قبلا فعالیت ایشون خیلی بیشتر بود و انصافا هم تا جاییکه میتونستن کاربران رو راهنمایی میکردن ، ولی خود ایشون ، به گفته ی خودشون الان فعالیتشون کمرنگ تر شده .

امثال ایشون کم نیستن و این طبیعیه که اگه کاری توجیه اقتصادی نداشته باشه ، علاقه رو هم کم کم نابود میکنه ، چون بدون شک ، هم ایشون و هم افراد دیگه ای که قبلا پاسخ کاربران رو میدادن ، همه علاقه مند به وردپرس و پیشرفت این سی ام اس بودن ، ولی الان هیچ خبری ازشون نیست !

البته لازم به ذکره که منظور بنده این نبود که یه سایت آموزشی-فروشگاهی ایجاد کنید و کاربران واسه راهنمایی گرفتن ، مجبور به پرداخت هزینه باشن ، چون ماهیت تمام انجمن ها رایگان بودن و به قول شما اوپن سورس بودنشه ، منظورم این بود که با روشهایی مثه ایجاد آموزشهای آنلاین حرفه ای ، ایجاد بسته های مکتوب آموزشی ، گرفتن تبلیغات ، کارهای حمایتی و ... میشد به راحتی درآمدهای خوبی از این انجمن که مرجع هدایت کاربران وردپرسی هست ، درآورد و از اون طرف به صورت امتیازی یا هر روش دیگه ، به کاربرانی که واقعا پاسخگو و فعال بودن ، دستمزد داد .

( در همین نت ایران ، الان طرف دست راست و چپ رو نمیشناسه ، آموزش آنلاین تولید میکنه و وجه قابل توجهی درآمد کسب میکنه ، بعدا شما که خبره ی این کار هستید و هم پتانسیلش رو دارید و هم مکان عرضه ش رو دارید ، چنین کارهایی نمیکنید ؟!!! )

مسلما از پس زمینه کار هیچکسی اطلاعی نداره بجز چند نفر که تعدادمون از انگشت های یک دست هم کمتره. اگر به دو سال پیش تا امروز که تعداد اعضای اصلی گروه به 4 نفر رسید و دوستان فعال هم به دو نفر کاهش پیدا کردن نگاه کنید، متوجه میشید که حجم کارهای انجام شده به نیست ما چقدر زیاد بود. بحث آپدیت های سایت، برگزاری همایش ، بحث وردکمپ، آپدیت های سایت، تغییرات پورتال اصلی، بروزرسانی افزونه های گروه، و رسیدگی در حد توان به انجمن.

اگر ما به صورت عمومی خیلی از مسایل رو نمیگیم دلیلش نبود و یا عدم کارکرد گروه نیست.

و دوستان باید در نظر بگیرن با تعداد بسیار کمی که الان هستیم حتی انجام 50% کارهایی که داریم هم واقعا جای تعجب داره!

اینو صد درصد با شما موافقم ، ولی آقا مرتضی ، از قدیم گفتن ، با یه دست نمیشه چند هندونه رو با هم بلند کرد ، شما اول از همه باید دغدغه تون همین انجمن و پیشرفت این انجمن باشه و در کنار اون به کارهای دیگه ای که فرمودید برسید ، چون به عقیده ی من خیلی از کاربران ، شما رو با همین انجمن شناختن وگرنه قبل از اون ، امثال بنده ، کسی رو به نام مرتضی گرانسایه نمیشناختن .

ضمنا خوبه که شما خودتون قبلا در انجمن وردپرس فارسی فعال بودید و چون اونجا نتونست خواسته هاتون رو ارضا کنه ، تصمیم گرفتید که یه گروه مستقل به نام وردپرس پارسی ایجاد کنید ، ولی با کمال تعجب با اینکه در این زمینه تجربه به دست آوردید ، ولی متأسفانه دارید همون رویه ی محکوم به شکست وردپرس فارسی رو در پیش میگیرید .

لینک به ارسال

من به شخصه یک وبلاگ ساده داشتم با کمک همین انجمن امروزه خدا راشکر چندین سایت دارم و نشستم تو خونه ام و راحتم

به همین دلیل هر چند روز یکبار میام اینجا و آنچه از اینجا و یا جای دیگری یاد گرفتم با دیگران در میان میگذارم.

اینجا بازدید بسیار خوبی داره و اگر پولی باشه مطمئن باشید کسی سر نمیزنه دیگه بهتره آگهی بگیرید تا خود آقا مرتضی لااقل برای اینجا کمی به خودشان بیایند . ببخشید اما همین شخص شما هم دیگر مثل یکی دو سال پیش فعال نیستید. سایرین هم همین طور.

چیزی امروزه دیده میشه حجم بالای سوال بدون پاسخ است و بس (اگر بلد بودم همه را جواب میدادم :mellow:

لینک به ارسال

ممنون از دوستان بابت پیشنهاداتی که دادن

یکسری از پیشنهادات قابل انجام هست و در حال کار روی اونها هستیم.

یکسری هم قابل انجام نیست. نمونه اینکه روی این سایت و گروه به علت همکاری ها و روابطی که با خود وردپرس داریم نمیشه کار پرمیوم انجام داد.

البته شرایط و مواردی هست که در حال کار هستیم ولی چون جنبه باز بودن کار به جنبه مالی ارجحیت داره و پس زمینه مالی قوی پشت کار نیست کمی کند در حال جلو رفتن هست.

مواردی از قبیل آپدیت برای سایت، آپدیت نسخه جدید افزونه پارسی دیت، بحث برگزاری همایش، حمایت از تولیدکنندگان ایرانی وردپرس و...

لینک به ارسال

سلام آقا مرتضی

ممنون بابت تمام تلاشهایی که میکنید.

خیلی خوبه که موضوع ارتباط با وردپرس و محدودیتهارو گفتین و در کل خوبه در مورد خود انجمن هم بحث بشه و برای کاربرا مطلب روشن بشه وگرنه من که از این مسائل اطلاع ندارم انجمنو میبینم با خودم فکر میکنم کسی به فکر انجمن نیست و حس خوبی به من دست نمیده و انگیزم برای فعالیت کم میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...