رفتن به مطلب

حذف ادامه مطلب از صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

ببخشید من میخوام مطالب وردپرسیم تو صفحه اول کامل نمایش داده بشه و قسمتی که نوشته ادامه مطلب حذف بشه

روی عکس هم کسی زدش ادامه مطلب باز نشه

عکس گرفتم و ضمیمه کردم

مرسی

wp.jpg

ویرایش شده توسط alishad
لینک به ارسال

با سلام.

برای اینکار باید فایل صفحه اصلی یعنی index.php رو ادیت کنید (کدهای مربوطه بسته به قالب و کدنویسی میتونه توی فایل دیگه ای باشه).

به این ترتیب که بجای the_excerpt() کد the_content() رو جایگزین کنید. و کد مربوط به لینکی که قبل و بعد از the_post_thumbnail() هست رو هم پاک کنید.

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، start گفته است :

با سلام.

برای اینکار باید فایل صفحه اصلی یعنی index.php رو ادیت کنید (کدهای مربوطه بسته به قالب و کدنویسی میتونه توی فایل دیگه ای باشه).

به این ترتیب که بجای the_excerpt() کد the_content() رو جایگزین کنید. و کد مربوط به لینکی که قبل و بعد از the_post_thumbnail() هست رو هم پاک کنید.

فایل index.php رو پیوست کردم ببینید

نیستش کدهایی که گفتید

index.php

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزم با دقت کنید هستش در این خط

<?php global $wp_query; if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>

موفق باشین.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، homeandroid گفته است :

سلام دوست عزیزم با دقت کنید هستش در این خط

<?php global $wp_query; if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>

موفق باشین.

بجای the_excerpt() کد the_content() رو جایگزین کنید. و کد مربوط به لینکی که قبل و بعد از the_post_thumbnail() هست رو هم پاک کنید.

نیستن این کدهایی که گفتید تو این فایل

با دقت دیدم مجدد ولی ندیدم

ویرایش شده توسط alishad
لینک به ارسال

با سلام.

فایلی که پیوست کردید رو بررسی کردم. اون بخشی که توی پست اولم گفته بودم که:

نقل قول

(کدهای مربوطه بسته به قالب و کدنویسی میتونه توی فایل دیگه ای باشه)

در مورد تم شما صدق میکنه. چون طراح اومده از template tag های خودش استفاده کرده توی قالب.

محتویات پست شما در تابع mom_blog_post فراخوانی میشه. حالا باید بگردید ببینید این تابع کجا تعریف شده و محتویات اون رو ادیت کنید (بازم مثل مورد قبل این تابع میتونه بسته به سبک کدنویسی طرح قالب، هر جایی و توی هر فایلی تعریف شده باشه. اما برای شروع شما functions.php رو بگردید).

اگر با برنامه هایی مثل ساب لایم تکس و نوت پد++ آشنایی دارید، استفاده از قابلیت Find in Files میتونه کارتون رو آسون کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...