رفتن به مطلب

اضافه شدن stylesheet به head

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان

من روی یک افزونه دارم کار می کنم.به یه قسمتی رسیدم که که نمی دونم چطوری حل میشه.

توی این افزونه، من یه قسمت انتخاب فونت به ویرایشگر وردپرس اضافه کردم. می خوام وقتی از لیست dropdown یه فونت رو انتخاب می کنم، به صورت خودکار 

<link rel='stylesheet' href='http://fonts.google.com/font_name' media='all'>

به head اضافه بشه. اما نمی دونم چطوری.با javascript یا php یا کتابخانه webfont loader نمیشه؟

لینک به ارسال

اینم استایل فیلدی که به ویرایشگر اضافه شده

<div id="mceu_30" class="mce-widget mce-btn mce-menubtn mce-fixed-width mce-listbox mce-first mce-btn-has-text" tabindex="-1" aria-labelledby="mceu_30" role="button" aria-label="Font Family" aria-haspopup="true"><button id="mceu_30-open" role="presentation" type="button" tabindex="-1"><span class="mce-txt">نوع قلم</span> <i class="mce-caret"></i></button></div>

لینک به ارسال

شما باید از تابع wp_enque_style استفاده کنید مثال زیر رو ببینید

function wpdocs_theme_style() {
    wp_enqueue_style( 'style-name', get_stylesheet_uri() );
}
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'wpdocs_theme_style' );

جای style-name یک اسم یکتا برای استایلتون و بجای تابع get_stylesheet_uri() شما باید url فایل cssخودتونو قرار بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...