7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من جدیدا با یک مشکل روبرو شدم که کلا اعصابم را بهم ریخته و آن این هست که ویرایشگر دیداری وردپرس لود نمیشه ( در ادمین )

حتی تمام افزونه ها را هم غیر فعال کردم که شاید بخاطر تداخل کدها این اتفاق افتاده باشه ولی بی فایده بود ، بعد رفتم و ultimate-tinymce را نصب کردم تا مشکل حل شه ولی این لود نمیشه

کلا بیچارم کرده !!!

کسی میدونه مشکل چیه ؟

از آخرین ورژن هم استفاده میکنم

66551902058493428136.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ;

دوست عزيز اينجا رو بخونيد و انجام بديد ..

موفق باشيد ../.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ;

دوست عزيز اينجا رو بخونيد و انجام بديد ..

موفق باشيد ../.

این راه حل مشکل ورژن جدید وردپرس رو حل نمیکنه

بهترین کار اینه تو لوکال متنو تنظیم کنی و کپی بگیری بیاری این ور پیست کنی تا ورژن جدید تر بیاد ببینیم چی میشه

ویرایش شده در توسط pdf-book

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز توي ورژن جديد چنين مشكلي نديديم .. اين مشكل گاها به دليل اختلالات پيش مياد ، در آپديت‌هاي اتوماتيك و امثالش .. راه حل‌ها فرقي بين اين ورژن يا ورژن‌هاي قبلي نداره ..

سطح دسترسي دايركتوري wp-includes رو هم چك كنيد ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه

مشکل حل نشد ، جالب اینجاست که امکان کپی پیست هم نیست

گیر کردیم خلاصه !!!

فعلا دارم کروم را دانلود میکنم تا اونم تست کنم ببینم چطور میشه !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمامي افزونه‌هاتون رو غيرفعال كنيد و وردپرس رو به صورت دستي بروزرساني كنيد .. بايد مشكل حل بشه .. در آخر ميتونيد از افزونه‌اي كه در آموزش اومده استفاده كنيد ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

كوكي + كش رو پاك كنيد (ctrl+f5)

واسه خودم چندين بار پيش اومده همين كار ها رو كردم درست شده ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط aliaz
      سلام دوستان چطور میتونم تکست ادیتور پیشفرض ورد پرس رو به niceditor  تغییر بدم یعنی وقتی میخوام تایپ کنم رابط niceditor برام بیاد 

با تشکر
    • توسط aliaz
      سلام به همه اعضای انجمن
      من یک افزونه میخوام و خیلی خیلی لازم دارم که باهاش بتونم به صورت default متنی رو که مینویسم خود به خود مثل شعر بکنه . منظورم اینه که من کلا شعر مینویسم ت ویرایشگر وردپرس اما میخوام بدوون زدن هیچ دکمه در ویرایش گر وقتی شعری رو پیست میکنم یا مینویستم مدلش دو ستونه بشه .برای مثال این شعر رو در نظر بگیرید:
      زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد
      از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد
      صوفی مجلس که دی جام و قدح می‌شکست
      باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد
      وقتی شعر رو پیست میکنم مصرع ها زیر هم میان در صورتی که میخوام افزونه کاری بکنه که بصورت خودکار بیت ها وقتی پیست شدن به این صورت بشن :

زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد                               از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد
      صوفی مجلس که دی جام و قدح می‌شکست                      باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد

مثل سایت گنجور .
      اگه چنین افزونه ای وجود نداره ولی کسی میتونه بسازه بنده ممنون میشم و هزینش هم پرداخت میکنم. 
      با تشکر

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟