رفتن به مطلب

مشکل وردپرس بعد آپدیت به آخرین ورژن

پست های پیشنهاد شده

سلام من امروز وردپرس را ارتقا دادم متاسفانه مشکل پیدا کرده و باز نمیکنه :

[09-Dec-2016 11:09:47 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_bloginfo() in /home/aaaaaaa/public_html/wp-includes/class-wp-locale.php on line 233
[09-Dec-2016 11:09:48 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_bloginfo() in /home/aaaaaaa/public_html/wp-includes/class-wp-locale.php on line 233

این ارور رو دارم رو سرور

چیکار کنم ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

این یعنی توی پوسته وردپرس شما تابع get_bloginfo  فراخوانی شده ولی تعریف نشده.

باید بگردید و ببنید کجای قالب این تابع استفاده شده و اصلاحش کنید.

در ورژن های جدید وردپرس خیلی از توابع منقضی میشن و توابع دیگری جای اونها قرار داده میشه و اغلب این ارور ها در آپدیت به همین دلیل هستند.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام 

منم دقیقا همین مشکل رو دارم و بعد از آپدیت نمیتونم وارد سایت و همچنین پیشخوان بشم 

لطفا اگر کسی میتونه ، راهنمائی کامل بکنه که این تابع   get_bloginfo() به چه صورت باید اصلاحش کرد که مشکل رو حل کنه .

لینک به ارسال

وردپرس رو به صورت دستی به‌روزرسانی کنید

فایلهای موجود در zip وردپرس را جایگزین قبلی کنید (فایلی رو حذف نکنید)

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من کلا ورد پرس پاک کردم و دوباره نصب کردم اما با همین ارور مواجه شدم

نه قالب نه افزونه ای هیچ هنوز نصب بکردم

Fatal error: Call to undefined function get_bloginfo() in /home5/kordfile/public_html/wp-includes/class-wp-locale.php on line 233

لینک به ارسال

برای من این خطا تنها در error log ثبت شده اما سایت بالا میاد

Fatal error:  Call to undefined function get_bloginfo() in /home3/*****/public_html/wp-includes/class-wp-locale.php on line 233

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 3/3/2017 at 18:22، m.khani گفته است :

من کلا ورد پرس پاک کردم و دوباره نصب کردم اما با همین ارور مواجه شدم

نه قالب نه افزونه ای هیچ هنوز نصب بکردم

Fatal error: Call to undefined function get_bloginfo() in /home5/kordfile/public_html/wp-includes/class-wp-locale.php on line 233

برای اینکه در حین نصب وردپرس با این ارور مواجه نشوید ابتدا جتما پرونده wp-config-sample.php را با یک ویرایشگر باز نموده اطلاعات ویرایش و سپس فایل با را نام wp-config.php ذخیره کنید اگر این کار را برعکس انجام دهید با این ارور برخورد خواهید کرد دیدم ک میگم ;)

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان 

من دیشب اقدام به نصب وردپرس 4.8 کردم .

به این ارور رسیدم همه سایتای ایرانیو خارجیم سر زدم برای رفع این مشکل 

میدونم اشکال از تعریف نشدن تابع هستش

اما کسی هست بدونه چطوری میشه درستش کرد ؟

Fatal error: Call to undefined function get_bloginfo() in C:\wamp\www\wordpress\wordpress\wp-includes\class-wp-locale.php on line 233

ویرایش شده توسط jenus
لینک به ارسال
در در 4/17/2017 at 16:23، DownloadPlus.Org گفته است :

برای اینکه در حین نصب وردپرس با این ارور مواجه نشوید ابتدا جتما پرونده wp-config-sample.php را با یک ویرایشگر باز نموده اطلاعات ویرایش و سپس فایل با را نام wp-config.php ذخیره کنید اگر این کار را برعکس انجام دهید با این ارور برخورد خواهید کرد دیدم ک میگم ;)

آقا درست نشد با این ترفند هم 

راه دیگه ایی به نظرتون نمیاد ؟

لینک به ارسال

سلام 

من هم همین مشکل رو داشتم. 

شما باید وردپرس رو به صورت دستی آپدیت کنید فقط نکته که باید رعایت بشه اینه که حتما از نسخه اصلی(انگلیسی) وردپرس استفاده بشه از طریق لینک زیر 

https://wordpress.org/download/ 

آخرین نسخه رو دانلود کنید و جایگزین کنید.

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم

منم با همین مشکل بر خورد کردم اما توستم عیب یابی کنم و مشکل رو رفع کنم

گفتم به دوستان عزیزم هم بگم

خب مشکل من دقیقا همین بود توی نسخه جدید وردپرس با افزونه master slider  مشکل داره و من این رو به سازنده اطلاع دادم امیدوارم هر چه زودتر این مشکل حل بشه

افزونه masterslider  رو غیر فعال کنید مشکلتون حل میشه موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام من هم همین مشکل رو داشتم. همه جارو خوندم به نتیجه نرسیدم و وردپرس رو پاک کردم و مجدد اپلود کردم بعد از اضافه کردن مشخضات دیتابیس تو فایل wp-config.php  دوباره صفحه سفید شد و ارور لاگ رو که بررسی کردم دیدم به دیتا بیس اشاره داره. از cpanel به قسمت دیتا بیس رفتم و chek database رو زدم و بعد rapaier database رو زدم مشکل حل شد. قالبم رو هم نصب کردم و همه محتواها و تنظیماتم برگشت. امیدوارم به دردتون بخوره

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۴/۱۹ ه‍.ش. at 05:32، jenus گفته است :

سلام دوستان 

من دیشب اقدام به نصب وردپرس 4.8 کردم .

به این ارور رسیدم همه سایتای ایرانیو خارجیم سر زدم برای رفع این مشکل 

میدونم اشکال از تعریف نشدن تابع هستش

اما کسی هست بدونه چطوری میشه درستش کرد ؟

Fatal error: Call to undefined function get_bloginfo() in C:\wamp\www\wordpress\wordpress\wp-includes\class-wp-locale.php on line 233

آدرس داده که شما برید به همون آدرس یعنی :

C:\wamp\www\wordpress\wordpress\wp-includes\class-wp-locale.php on line 233

خط 233 خطا داره، البته فقط این خط رو نباید حذف کنید بلکه کل اون تکه کد رو باید حذف کنید.

لینک به ارسال

وردپرس وقتی نمیتونه با پایگاه داده ارتباط برقرار کنه به زمین و زمان گیر میده. ممکنه از پسورد جنریتور خود وردپرس استفاده کرده باشید و پسوردی که برای شما میده همونی نباشه که در سیستم هست.

پس یکبار هم پسورد یوزر دیتابیس رو به صورت دستی وارد کنید و دوباره امتحان کنید.

لینک به ارسال

وقتی این ارور داده میشه که وردپرس نتونه تابع get_bloginfo را از دیتابیس بخونه. 

به احتمال زیاد جدول wp_option وردپرس نیاز به repair دارد. 

لینک به ارسال

سلام

این مشکل نه تنها در آپدیت وردپرس بلکه با آپدیت افزونه ها هم می تونه ایجاد بشه .آن هم به خاطر اینکه قالب شما دارای الگوی های قدیمی می باشد.

جهت رفع مشکل چک دیتابیس رو بزنید. سایت بالا می آید. سپس آخرین آپدیت قالب را جایگزین قالب قبلی نمایید.

تمام

لینک به ارسال

سلام دوستان ، بنده امروز وردپرس خودمو به 4.8.1 ارتقا دادم و با مشکل fetal erro مواجه شدم. در لینکی که خود ارور داده بود تکه کد زیر رو حذف و سپس فایل رو save  کردم،. خب سایت هنوزم باز نمیشد. دوباره اون کد رو اضافه کردم و سایت درست شد. به همین سادگی

if ( 'rtl' === $this->text_direction && strpos( get_bloginfo( 'version' ), '-src' ) ) {
			$this->text_direction = 'ltr';
			add_action( 'all_admin_notices', array( $this, 'rtl_src_admin_notice' ) );
		}

امیدوارم به درد بخوره - همونطور که میبیند سایت الان بدون مشکل ران میشه :) fapool.ir

ویرایش شده توسط farhadtl
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 7/16/2017 at 19:28، hassan320 گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم

منم با همین مشکل بر خورد کردم اما توستم عیب یابی کنم و مشکل رو رفع کنم

گفتم به دوستان عزیزم هم بگم

خب مشکل من دقیقا همین بود توی نسخه جدید وردپرس با افزونه master slider  مشکل داره و من این رو به سازنده اطلاع دادم امیدوارم هر چه زودتر این مشکل حل بشه

افزونه masterslider  رو غیر فعال کنید مشکلتون حل میشه موفق باشید

یا حق

من اصلا این اسلایدر رو ندارم :)

لینک به ارسال
در در 7/21/2017 at 18:50، farshidit گفته است :

سلام من هم همین مشکل رو داشتم. همه جارو خوندم به نتیجه نرسیدم و وردپرس رو پاک کردم و مجدد اپلود کردم بعد از اضافه کردن مشخضات دیتابیس تو فایل wp-config.php  دوباره صفحه سفید شد و ارور لاگ رو که بررسی کردم دیدم به دیتا بیس اشاره داره. از cpanel به قسمت دیتا بیس رفتم و chek database رو زدم و بعد rapaier database رو زدم مشکل حل شد. قالبم رو هم نصب کردم و همه محتواها و تنظیماتم برگشت. امیدوارم به دردتون بخوره

من اینکار رو انجام دادم و بنظرم جواب داد. چون فعلا اروری دیگه نداده.
مرسی

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

راه حل مشخصی برای این مشکل پیدا شد یا خیر؟

من در حال بروز رسانی بودم وسط بروزرسانی این مشکل به وجود اومد و بروزرسانی قطع شد. 

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

منم دقیقا این مشکلو دارم

اگر بسته جدید وردپرس رو با بسته قدیمی در هاست که فعلا هست و خطا میده جایگزین کنم درست میشه فر کنم!؟

مشکل اینجاست که آیا اطلاعات قبلی، سئو مطالب، و ... پاک میشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...