رفتن به مطلب

تأثیر دیدگاه های مطلب در سئو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،

دو سوال..

- چطور می توان از دیدگاه های مطالب در راستای سئوی سایت استفاده کرد؟

- ظاهراً صفحه بندی دیدگاه ها بر سئو اثر منفی دارد، برای حل آن چه باید کرد؟

لینک به ارسال

1- همون مباحث عمومی سئو در این مورد هم رعایت بشه کفایت میکنه.

2- اگر تعداد بالا باشه مجبور به صفحه بندی هستید وگرنه لود صفحه بالا میره و کلا بازدید اون صفحه از بین میره.

لینک به ارسال

- منظورم این بود چکار کنم که دیدگاه ها در نتایج گوگل ظاهر شه؟

- بله، منظورم از صفحه بندی، بصورت شماره صفحه بود.

لینک به ارسال

به نظر من بهتره دیدگاه رو به عنوان پست ایندکس نکنید چون. یک پست حداقل باید 300 کلمه داشته باشه و مباحث سئو در اون رعایت بشه. اینطوری بعد مدتی سایت شما کیفیتش می آد پایین.

لینک به ارسال

دیدگاه ها بخودی خود ایندکس میشن. شما نیاز نیست کار بکنید.

در مورد صفحه بندی متوجه نشدم. میخواید انجام بشه یا خیر؟

لینک به ارسال

من کلی مقاله خارجی خوندم اخر سر به این نتیجه رسیدم اولا تاثیر خاصی نداره دوما بهتره به همون شکلی که طراحی شده بذاری بمونه چون دستکاری اون محیط ممکنه توازن سایتت رو بهم بزنه !

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آیا تجربه ی کار با افزونه SEO Super Comments رو داشتید؟

دیدگاه ها بخودی خود ایندکس میشن. شما نیاز نیست کار بکنید.

در مورد صفحه بندی متوجه نشدم. میخواید انجام بشه یا خیر؟

زیر دیدگاه ها شماره صفحه دیدگاه گذاشتم، میخوام بدونم این به سئو آسیب میزنه یا نه؟

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

فکر نمیکنم اسیب بزنه. خیلی از سایت های بزرگ وردپرس(غیر ایرانی) همین متد صفحه بندی رو دارن.

لینک به ارسال

آخه برخی افزونه های سئو موجب میشن که گوگل صفحات سایت رو دنبال هم در نظر بگیره و اثر منفی نداشته باشه، گفتم شاید صفحه بندی دیدگاه هم چنین باشه.

لینک به ارسال

آخه برخی افزونه های سئو موجب میشن که گوگل صفحات سایت رو دنبال هم در نظر بگیره و اثر منفی نداشته باشه، گفتم شاید صفحه بندی دیدگاه هم چنین باشه.

نمیخوام ازتون ایراد بگیرم خدای ناکرده اما شما بقیه موارد سئو رو کامل رعایت کردید که به چنین نکته غیر مهمی اینقدر تاکید دارید ؟

دوست عزیز بنده با توجه به تجربه ای بهتون میگم که 90% سئو سایتتون برمیگرده به مطلبی که میخوای بدی . شما مطلب اختصاصی بده اصلا نیازی به سئو نداری ( با توجه به تجربه ام اثبات شده هستش و نیاز به بحث اضافی نداره )

بهرحال این موضوع به قدری ناچیز هست تو مسئله سئو که اصلا بهش پرداخته نشده لذا بهتره بیخیالش بشید

لینک به ارسال

شما فقط باید مطابلبی داشته باشید که کامنت های زیادی رو جذب کنه ( منظورم این نیست که یکی بگه خوب بود و دستت درد نکنه و ....)

توی کامنت ها اگه در مورد مطلب بحث بشه روی سئوی مطلب مقداری تاثیر داره چون تعداد کلمات بیشتری به پست اضافه میشه و چه بسا از بین همین کلمات ورودی داشته باشید (خودم تجربه کردم).

به قول امیر جان یه مقدار بیخیال این مساله بشید و فقط به حالت عادی رهاش کنید بهتره.

لینک به ارسال

اگه مطلب شما تخصصی و تک باشه باعت میشه بازدیدکننده سوال خودش رو تخصصی بیان کنه...

به عنوان مثال اگه سایت شما در مورد پوسته باشه و شما یک پوسته رو بدون رفع مشکل فارسی کنید احتمال این که تعداد نظرات تخصصی که روی رتبه شما تاثیر داره بیان بشه, هست.....

*اینگونه کلمات که باعث ورودی میشن معمولا کلمات کلیدی سایت نیستند, ولی اگر مرتبط با مطلب باشند مفید هستند

* اگه اشتباه نکنم توی بروزرسانی های آخر الگوریتم های گوگل به بخش نظرات هم توجه شده, پیشنهاد میکنم جستجو و مطالعه بفرمایید....

*افزونه ها میتونند در این مورد مفید باشند ولی نباید زیادروی کرد.

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

قابل توجه دوستان،

از این جهت روی نظرات تأکید دارم چون دیدگاه های یکی از برگه های سایت به قطعات ادبی کاربران اختصاص پیدا می کنه و با سایت نیز مرتبطه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

صد در صد نظرات در سئو تاثیر مثبتی داره هرچند ناچیز هم باشه اما سعی کنید نظراتی رو تایید کنید که مربوط به مطلبتون باشه و سوالی پرسیده بشه و شما پاسخی داده باشین

سوالاتی رو که قبلا مشابهش پرسیده شده تایید نکنید تا حجم صفحتون هم زیادی بالا نره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...