رفتن به مطلب

سوالاتی در مرود تغییر عنوان مطالب سایت

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید .

یه سری سوال در مورد عوض کردن عنوان و پیوند یکتای (انگلیسی ) مطالب قدیمی و ایندکس شده سایت رودپرسی داشتم.

مثلا برای تغییر عنوان پست مدل لباس 2016 به مدل لباس 2017

یا

فیلم گشت ارشاد 2 در راه است به دانلود فیلم گشت ارشاد 2

سوال اول: در دو مثال بالا فقط عوض کردن عنوان مطالب کفایت میکنه؟! یا باید پیوند یکتا رو عوض کنم ؟!

سوال دوم: به نظر شما چجوری کار کنم؟!

لینک به ارسال

سلام

عنوان بسیار زیاد در کیفیت مطلب تاثیر گذار هست, به شرط رعایت اصول سئو نگارش مطلب.

تغییر url ها رو توصیه نمیکنم, مگر اینکه الزاماً باید اینکار رو انجام بدید که در این صورت حتما از افزونه برای ریدایرکت 301 لینک قدیمی به جدید استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

فکر نمیکنم نیازی به آپ کردن سوال باشه؛

جواب سوال ها کامل مشخص هست

1- تنها تغییر عنوان مطلب برای شما کفایت میکنه.

2- عنوان مطلب رو اصلاح کنید :)

* اگر از وردپرس استفاده میکنید و از افزونه Yoast برای سئو, می تونید در بخش عنوان سئو به این صورت بنویسید " دانلود فیلم گشت ارشاد 2 | دانلود رایگان و با کیفیت بالا "

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

به هیچ عنوان پیوندیکتا رو تغییر نباید بدید ، چون اون پیوند بعد از آپدیت داخل گوگل 404 میشه که این خودش یه امتیاز منفی حساب میشه ...

شما اگر پست رو درست ارسال کرده باشید و از کلمات کلیدی خوب استفاده کنید نیازی به تغییر لینک و بقیه موارد نیست ... روی اون کلمه کلیدی کار کنید تا بیاد بالا .

لینک به ارسال

درود

با احترام به پاسخ تمامی دوستان

پیوندهای یکتا رو تغییر ندید که کلی ضرر متحمل می شید

برای تغییر عنوان می تونین از عنوان دوم استفاده کنین در افزونه های سئو all in one و wordpress seo این امکان هست و حتی هم می تونین عنوان دوم رو در برچسب ها قرار دهید.

یک مورد را انتخاب کنید.

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، seocollege گفته است :

درود

با احترام به پاسخ تمامی دوستان

پیوندهای یکتا رو تغییر ندید که کلی ضرر متحمل می شید

برای تغییر عنوان می تونین از عنوان دوم استفاده کنین در افزونه های سئو all in one و wordpress seo این امکان هست و حتی هم می تونین عنوان دوم رو در برچسب ها قرار دهید.

یک مورد را انتخاب کنید.

تشکر بابت پاسخ

الان من از افزونه all in one نسخه رایکانش استفاده میکنم. هرچی هم میگردم اون جایی که طبق راهنمایی شما عمل کنم پیدا نمیشه 

میشه یک راهنمایی هم در این مورد بکنید لطفا

لینک به ارسال

تو قسمت ویرایش هر پست که برید در انتها تنظیمات افزونه هست (عنوان)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...