• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
miladg4

آپلود عکس در کتابخانه ادمین وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

به هنگام آپلود کردن عکس مورد نظر در دایرکتوری آپلود میشود ولی آدرس فایل آپلود شده در دیتابیس به درستی ذخیره نمیشه

و تصاویر بندانگشتی نمایش داده نمیشه بنا به دلایلی که هاستی که دارم روش کار میکنم option های زیادی داره و امکان راه اندازی مجدد وردپرس برای این مورد مقدور نیست.

لطفا راهنمایی کنید؟ 

download.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از فایل ها میتونید آدرس مستقیم بگیرید که ببینید باز میشن یا خیر؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل خودتونو تست کنید ببینید مشکل اصلیتون از هاست یا وردپرس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      دوستان سلام و درود
      می خواستم وقتی کاربرهای وبسایت تصویری رو آپلود میکنن این تصویر در هاست اصلی آپلود نشه و بره توی یه هاست دیگه کسی میدونه چطور میتونم این کار رو بکنم.
      توی اینترنت خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم راستش نمیدونستم که چی رو باید سرچ کنم.
      خیلی خیلی ممنون
    • توسط ahmad25532
      با سلام. وبسایت من متعلق به انجمن صنفی شرکت های بازرسی فنی هست. یه انجمن صنفی که یه تعداد شرکت عضو داره. سالیانه یه حق اشتراک ازشون میگیره. بهشون گواهینامه میده. برای عضو شدن هم یه سری مدارک برای انجمن باید بفرستند. تا امروز کل این پروسه سنتی انجام میشد. چطوری میتونم این فرایند رو ببرم تو دل سایت. یه فرم عضویتی باشه با یه سری فیلد مشخص. با امکان آپلود (مدارک شرکت ها) - اگه بشه که سیستم پرداخت هم توش داشته باشه که خیلی خوب میشه.
      روی سایتم افزونه یوزرپرو رو هم خریدم و نصب کردم.
      البته یه نکته ای هست. اینکه من اعضای دیگه ای هم غیر از این اعضای حقوقی دارم. نمیدونم چجوری میتونم اینا رو تفکیک کنم.
      آدرس سایتم : irsnt.com
    • توسط ARS
      درود
      راستش امروز دنبال یه پلاگین برای تغییر اندازه ی تصاویر در وردپرس می گشتم که به این افزونه برخوردم!
      با این افزونه می توانید تصاویر خود را به گونه ای جدید در وردپرس مدیریت کنید : آپلود ، تغییر اندازه و تعیین خصوصیات تصویر براحتی امکان پذیره…
      نام افزونه : image-pro-wordpress-image-media-management-and-resizing-done-right
      ورژن : 0.19
      تصاویری از محیط ارسال مطلب بعد از فعال کردن افزونه :

فقط هر تصویر، سند، FLV، فایل SWF از دسکتاپ خود به داخل مدیریت رسانه، بکشید و آن به صورت خودکار آپلود می شود. شما همچنین می توانید چندین فایل را به طور همزمان بکشید.

اضافه کردن یک تصویر به مطلب و تغییر اندازه آن :

به نظر من که خیلی افزونه جالبیه دوستان تست کنند نظراتشون رو بگن!
      دانلود با لینک مستقیم
      حجم:271 KB

منبع