رفتن به مطلب

پنالتی شدن سایت بدون مطلب توسط گوگل

HAMRAH

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

یه مشکل اساسی برام پیش اومده ، حدود دو هفته هست که سایت رو بالا آوردم ، دوتا مطلب از سایت دیگه کپی کردم ، ولی هرچی سرچ میزدم حتی با اسم هم در گوگل نبودم ، اومدم چک پنالتی کردم و دیدم که سایت پنالتی شده ، گفتم شاید از مطالب کپی هست ، پاک کردم ، اما امروز سایت دیگه ای که با جوملا هم راه اندازی کردم رو چک کردم دیدم اونم پنالتی شده ، اما مطلب اون کپی نبود و تازه جمعه راه اندازی کردم ، گرچه اینجا انجمن جوملا نیست ولی مشکل عجیب هست

ممنون میشم اساتید راهنمایی فرمایند

لینک به ارسال

سلام چیزی به اسم چک کردن پنالتی وچود ندارد.

اگر سایت پنالتی بشه توی گوگل وبمستر براتون میاد توجه به لیست سایت های اینچنینی نکنید همگی دروغ و جعلی هستند 

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، neda411 گفته است :

سلام چیزی به اسم چک کردن پنالتی وچود ندارد.

اگر سایت پنالتی بشه توی گوگل وبمستر براتون میاد توجه به لیست سایت های اینچنینی نکنید همگی دروغ و جعلی هستند 

سلام

اگر اینطور هست در این آدرس بعضی سایت ها رو راه انداختم میزنه OK ولی این دوتا سایت رو میزنه پنالتی

http://pixelgroove.com/serp/sandbox_checker/

در ضمن اینا رو تو گوگل وب مستر ثبت نکرده بودم که پیام بیاد ، اگر پنالتی نشده چرا تو گوگل اسمشون نیست؟ دیگه تو 2 هفته حداقل باید ایندکس شده باشه اسمش ، دیشب تو گوگل وب مستر ثبت کردم و مطلب ارسال کردم و از طریق گزینه گوگل فیچ ایندکس سریع زدم ، جالبه توی سرچ میاد ، جریان چیه نمیدونم

لینک به ارسال

سلام و عرض خسته نباشید

اکثر این سایت ها به این شکل کار می‌کنند که سایت شما رو توی گوگل جستجو می‌کنن و اگر تعداد ایندکس ها از یه حدی پایین‌تر بود میگن سایتتون پنالتی شده، همونطور که خودتون فرمودید بعد از سرچ توی نتایج گوگل میاد مطلبتون...

سایت ها به هر طریقی که شده باید به گوگل معرفّی بشند اوّل که انتظار ایندکس داشته باشید ازش، اگر شما می‌فرمایید سایت مطلبی نداره، تو گوگل‌وب‌مستر هم که ثبت نشده، پس چه انتظاری دارید از گوگل که بیاد و سایتتون رو ایندکس کنه؟

سایتتون رو داخل گوگل‌وب‌مستر ثبت کنید، نقشه سایت و ربات سایت و موارد حداقل سئوی دیگه رو رعایت کنید، بعد منتظر بمونید تا ان‌شاءالله مشکلتون حل بشه

موفّق باشید.

لینک به ارسال

سلام

بهتره آدرس سایتتون رو جهت بررسی قرار بدید.

در ضمن حتما در وبمستر تولز فعالیت داشته باشید, سایت مپ و فایل ربات میتونه مشکلتون رو حل کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...