• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
md3848

ارسال نشدن ایمیل اطلاع رسانی پاسخ به نظرات

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلامB)

من هر افزونه ای تست میکنم - ایمیل اطلاع رسانی از پاسخ به نظرات اون افزونه درست کار نمیکنه و اطلا کار نمیکنه چون ایمیلی ارسال نمیشه:(

ولی مثلا ایمیل تغییر پسورد کار میکنه.:D

ایمیل نظرات(برا مدیر، که هر کسی نظری بفرسته به مدیر سایت خبر میده) کار میکنه ولی خب بعضی وقتا کار نمیکنه.:wacko:

الان مشکل کجاس؟:huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با Smtp میخوام ایمیل ارسال کنم ولی نمیشه - الان مشکل کجاس؟

یه جا دیدم نوشته بود باید پورت 465 باز باشه - به پشتیبانی سایت گفتم، گفت : بازه؛ الان : من چطور میتونم خودم تو هاستم بررسی کنم صحت این موضوع رو؟ ممکنه مشکل از جای دیگه باشه؟

من از افزونه "ایمیل SMTP وردپرس" استفاده میکنم، تا ایمیل های "اطلاع از پاسخ به نظرات، از این طریق ارسال بشن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر از افزونه های smtp استفاده می کنید، معمولا تو بخش تنظیماتشون جایی برای تست ارسال ایمیل دارن. از همونجا تست کنید بهتون میگه ارسال میشه چیزی یا خیر.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان از توابع PHP MAIL استفاده میکنم - وقتی نظری تو سایتم باشه - من مدیر سایت - ایمیل اطلاع رسانی به من مدیر سایت داده میشه که نظر جدیدی تو سایت هستش - خیلی سریع هم این ایمیل ارسال میشه.^_^

ولی وقتی من نظر کاربر رو تایید میکنم و جواب میدم - ایمیلی به کاربر نمیفرسته که بگه فلانی نظرت تایید شد و جواب داده شد.:(

من از افزونه wpDiscuz استفاده میکنم برا نظرات - گزینه " Notify of new replies to this comment "  این افزونه رو هم فعال کردم ( یعنی سوتی ندادم :D )، الان افزونه مشکل داره یا سایت من؟ افزونه هم جایی برا تعیین ایمیل ارسالی و شیوه ارسال( SMTP یا PHP MAIL و...) نداره.:wacko:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از افزونه Comment approved استفاده میکنم - ایمیل اطلاع رسانی نظرات ارسال میشه ( هر چند میره تو پوشه اسپم) ولی با افزونه wpDiscuz اصلا ایمیلی ارسال نمیشه.:wacko:

راستی چرا بعد مدتی ویراش پست ها پاک میشه؟ الان من خواستم اینو به پست قبلیم اضافه کنم - ولی اجازه ویرایش پست قبلیمو ندارم - الان طبق قوانین این پست من اسپم میشه؟
و همچین ادغام دو پست متوالی از یه نویسنده امکانش نیست برا خود نویسنده....اینا رو اصلاح کنید خوب میشه.:rolleyes:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اگر با افزونه دیگه درست هست پس مشکل از کدنویسی افزونه باید باشه. میتونید توی صفحه افزونه این رو به نویسنده منتقل کنید.

* ویرایش بعد از یک زمان مشخص غیرفعال میشه :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا تو سایت سازنده این افزونه یه پست گزاشتم ببینم کسی جواب میده یا نه - البته اگه کسی بفهمه من چی نوشتم:lol:

http://gvectors.com/forum/how-to-and-troubleshooting/comment-subscription-and-notification-dont-work/#post-2939

* ویرایش بعد از یک زمان مشخص غیرفعال میشه  >>> یعنی چی ؟ متوجه نشدم اصلا.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۱۰/۸ ه‍.ش. at 00:16، md3848 گفته است :

* ویرایش بعد از یک زمان مشخص غیرفعال میشه  >>> یعنی چی ؟ متوجه نشدم اصلا.

منظورم برای این مورد بود :)

نقل قول

راستی چرا بعد مدتی ویراش پست ها پاک میشه؟ الان من خواستم اینو به پست قبلیم اضافه کنم - ولی اجازه ویرایش پست قبلیمو ندارم - الان طبق قوانین این پست من اسپم میشه؟
و همچین ادغام دو پست متوالی از یه نویسنده امکانش نیست برا خود نویسنده....اینا رو اصلاح کنید خوب میشه.:rolleyes:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تو هاستم رفتم دیدم ایمیل ها ارسال میشه ولی وقتی تو جیمیلم میرم ایمیلی نمیبینم - نه تو انباکس و نه تو قسمت اسپم ها

Unti3215tled.png

همین افزونه رو من تو سایت reba.ir دیدم عین ساعت کار میکرد - یه امکاناتی هم داشت که افزونه توی سایت من نداره - نمیدونم از نسخه قدیمی تر استفاده کرده شاید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری