رفتن به مطلب

ارسال نشدن ایمیل اطلاع رسانی پاسخ به نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلامB)

من هر افزونه ای تست میکنم - ایمیل اطلاع رسانی از پاسخ به نظرات اون افزونه درست کار نمیکنه و اطلا کار نمیکنه چون ایمیلی ارسال نمیشه:(

ولی مثلا ایمیل تغییر پسورد کار میکنه.:D

ایمیل نظرات(برا مدیر، که هر کسی نظری بفرسته به مدیر سایت خبر میده) کار میکنه ولی خب بعضی وقتا کار نمیکنه.:wacko:

الان مشکل کجاس؟:huh:

لینک به ارسال

من با Smtp میخوام ایمیل ارسال کنم ولی نمیشه - الان مشکل کجاس؟

یه جا دیدم نوشته بود باید پورت 465 باز باشه - به پشتیبانی سایت گفتم، گفت : بازه؛ الان : من چطور میتونم خودم تو هاستم بررسی کنم صحت این موضوع رو؟ ممکنه مشکل از جای دیگه باشه؟

من از افزونه "ایمیل SMTP وردپرس" استفاده میکنم، تا ایمیل های "اطلاع از پاسخ به نظرات، از این طریق ارسال بشن.

لینک به ارسال

اگر از افزونه های smtp استفاده می کنید، معمولا تو بخش تنظیماتشون جایی برای تست ارسال ایمیل دارن. از همونجا تست کنید بهتون میگه ارسال میشه چیزی یا خیر.

لینک به ارسال

الان از توابع PHP MAIL استفاده میکنم - وقتی نظری تو سایتم باشه - من مدیر سایت - ایمیل اطلاع رسانی به من مدیر سایت داده میشه که نظر جدیدی تو سایت هستش - خیلی سریع هم این ایمیل ارسال میشه.^_^

ولی وقتی من نظر کاربر رو تایید میکنم و جواب میدم - ایمیلی به کاربر نمیفرسته که بگه فلانی نظرت تایید شد و جواب داده شد.:(

من از افزونه wpDiscuz استفاده میکنم برا نظرات - گزینه " Notify of new replies to this comment "  این افزونه رو هم فعال کردم ( یعنی سوتی ندادم :D )، الان افزونه مشکل داره یا سایت من؟ افزونه هم جایی برا تعیین ایمیل ارسالی و شیوه ارسال( SMTP یا PHP MAIL و...) نداره.:wacko:

لینک به ارسال

از افزونه Comment approved استفاده میکنم - ایمیل اطلاع رسانی نظرات ارسال میشه ( هر چند میره تو پوشه اسپم) ولی با افزونه wpDiscuz اصلا ایمیلی ارسال نمیشه.:wacko:

راستی چرا بعد مدتی ویراش پست ها پاک میشه؟ الان من خواستم اینو به پست قبلیم اضافه کنم - ولی اجازه ویرایش پست قبلیمو ندارم - الان طبق قوانین این پست من اسپم میشه؟
و همچین ادغام دو پست متوالی از یه نویسنده امکانش نیست برا خود نویسنده....اینا رو اصلاح کنید خوب میشه.:rolleyes:

لینک به ارسال

خب اگر با افزونه دیگه درست هست پس مشکل از کدنویسی افزونه باید باشه. میتونید توی صفحه افزونه این رو به نویسنده منتقل کنید.

* ویرایش بعد از یک زمان مشخص غیرفعال میشه :)

لینک به ارسال

حالا تو سایت سازنده این افزونه یه پست گزاشتم ببینم کسی جواب میده یا نه - البته اگه کسی بفهمه من چی نوشتم:lol:

http://gvectors.com/forum/how-to-and-troubleshooting/comment-subscription-and-notification-dont-work/#post-2939

* ویرایش بعد از یک زمان مشخص غیرفعال میشه  >>> یعنی چی ؟ متوجه نشدم اصلا.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۱۰/۸ ه‍.ش. at 00:16، md3848 گفته است :

* ویرایش بعد از یک زمان مشخص غیرفعال میشه  >>> یعنی چی ؟ متوجه نشدم اصلا.

منظورم برای این مورد بود :)

نقل قول

راستی چرا بعد مدتی ویراش پست ها پاک میشه؟ الان من خواستم اینو به پست قبلیم اضافه کنم - ولی اجازه ویرایش پست قبلیمو ندارم - الان طبق قوانین این پست من اسپم میشه؟
و همچین ادغام دو پست متوالی از یه نویسنده امکانش نیست برا خود نویسنده....اینا رو اصلاح کنید خوب میشه.:rolleyes:

لینک به ارسال

من تو هاستم رفتم دیدم ایمیل ها ارسال میشه ولی وقتی تو جیمیلم میرم ایمیلی نمیبینم - نه تو انباکس و نه تو قسمت اسپم ها

Unti3215tled.png

همین افزونه رو من تو سایت reba.ir دیدم عین ساعت کار میکرد - یه امکاناتی هم داشت که افزونه توی سایت من نداره - نمیدونم از نسخه قدیمی تر استفاده کرده شاید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...