رفتن به مطلب

سوال در مورد یوست سئو

vahidv1

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام سایت من یه سایت تخفیف گروهی هست و کلید واژه هایی که توش کار کردم بهتر اینه به صفحه اصلی سایت تو نتایج گوگل نشون داده بشن اما جستجو های گوگل رو که میبینم همش صفحات جانبی سایتم تو نتایج گوگل میومد وقتی به یوست سئو دقت کردم دیدم راجع به "رتبه بندی صفحات" و "مشخص کردن صفحات مهم در کلمه کلیدی" نوشته.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

1.JPG

2.JPG

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اول از همه توجه داشته باش که همیشه و همیشه افزونه Yoast رو بروزرسانی کنی.

اما اخطار ها؛

در مورد اول به شما اخطار استفاده مجدد از کلمه کلیدی اصلی مطلب داده شده؛

- یعنی شما کلمه کلیدی که در قسمت کلمه کلیدی کاربردی نوشتی رو قبلا توی مطلب دیگه ای به کاربردی, خب 100% این کار اشتباه هست و شما باید برای هر مطلب جدید یک کلمه کلیدی جدید در نظر بگیری.

و در مورد دوم, شما برای مطلب کلمه کلیدی کاربردی قرار دادی, بعد به همون کلمه کلیدی به مطلب یا صفحه ای دیگه ای لینک دادی, که باز این هم اشتباه هست.

لینک به ارسال

پیشنهاد؛

از url انگلیسی و تمیر استفاده کن, اما مراقب خطای url Stop Words باش, توی این مقاله در موردش توضیح داده شده » خطای url stop words

لینک به ارسال
در در 12/14/2016 at 10:09، رضا علیزاده گفته است :

پیشنهاد؛

از url انگلیسی و تمیر استفاده کن, اما مراقب خطای url Stop Words باش, توی این مقاله در موردش توضیح داده شده » خطای url stop words

با تشکر از شما

فقط مشکل اصلیم اینه با کلیدواژه هایی که در سایتم کار کردم, مدام صفحات وبلاگ سایت تو لیست نتایج گوگل میاد, نه صفحه اصلی سایت برای حل این مشکل چه کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...