• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
kurdcoffee

مشکل قفل کپی رایت

2 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان یه قالب خریدم فارسی شده از یک شرکت دیگه خداتومن بعد دادم یه نخبه ای رو وردپرس نصب و راه اندازی کنه بعد برداشته تمام کپی رایت های صاحب قالب رو پاک کرده و اسم خودش رو به عنوان کپی رایت گذاشته !!!

بعد فوتر زده طراح سایت فولانی می خوام پاکش کنم سایت میریزه به هم و میره رو سایت این دزد میگه پول کپی رایت باید بدی تا پاک بشه !!

قالب rtl شده که یه بار خریدم رو باید به اونی که سایت رو وردپرس راه اندازی کرده دوباره پول بدم !!! (البته پول نصب و طراحی رو دادم بهش ) 

چطور می تونم این طراح سایت فولانی پایین فوتر رو بردارم؟؟

کسی می تونه کمکم کنه؟ 

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

 

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست