رفتن به مطلب

تخلف بعضی از مارکت های وردپرس

iusce

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند وقت پیش بنده پوسته ای از این مارکت ها خریداری کردم تا بتونم از فایل زبانش استفاده کنم

خیلی جالبه مارکتی که ادعا داره نسخه اورجینال ارائه میده (البته بعید میدونم)خیلی راحت میاد کد های تبلیغاتی خودشو داخل پوسته یا فایل قرار میده تا از پهنای باند و منابع مشتریاش به شدت به نفع خودش استفاده کنه

بعضی از لینک های موجود !!(فقط بعضی از این لینکها) ( باقیش بماند) برای شما قرار میدم تا حداقل کسی که اطلاع نداره چی به سرش میاد ازش آگاهی پیدا کنه:

این فقط بخش هدر سایت هست:

<a style="display:none" rel="follow"  href="http://farishtheme.ir/" title="قالب وردپرس">قالب وردپرس</a>
<a style="display:none" rel="follow"  href="http://farishtheme.ir/category/wordpress-theme/" title="قالب وردپرس">قالب وردپرس</a>
<a style="display:none" rel="follow"  href="http://farishtheme.ir/category/wordpress/wordpress-treaning/" title="آموزش وردپرس">آموزش وردپرس</a>
<a style="display:none" rel="follow"  href="http://farishtheme.ir/" title="قالب فروشگاهی وردپرس">قالب فروشگاهی وردپرس</a>
<a style="display:none" rel="follow"  href="http://farishtheme.ir/" title="وردپرس">وردپرس</a>

حالا توجه شمارو به این لینکها هم جلب میکنم:

http://themecheck.org/score/wordpress-theme-sahifa(10).html

http://themecheck.org/score/wordpress-theme-sahifa(7).html

http://themecheck.org/score/wordpress-theme-2qt0g50qn6o088cokoogkggcg.html

خیلی جالبه این این مارکت عزیز در تمام هدر پوسته ها و حتی جاهایی که به ذهن ادمم نمیرسه لینکاشو که هیچ ارتباطی به بهینه شدن پوسته هم نداره قرار داده و از (display:none) هم خیلی عالی استفاده شده

دوستانی که اطلاع ندارن در جریان باشن که این نو لینک گذاری سایت شمارو داغون میکنه از لحاظ سئو دچار شرایط بسیار بحرانی میشید..

ببخشید در حضور اساتید (مرتضی جان و سایر اساتید)زیاد صحبت کردم فقط خواستم بگم دزدی به هر قیمتی داره انجام میشه

یا علی

لینک به ارسال

این هست و واقعا هم جای تاسف داره و نمیشه از درگاه قانونی با این افراد برخورد کرد

ولی راه حل هم واسه رفع این مشکل هست ...

از این افزونه استفاده کنید راحت میتونید همه ی لینک هاش رو ب درک واصل کنید ... یا حتی سرچ و ریپلیس تو Text Editor ها !

ولی شاید بشه با خرید نکردن از اینجور مارکت های دزد و حمایت نکردنشون بهشون ضربه زد ولی بازم متاسفانه هستن کسایی ک از وجود لینک های این سایت تو پوستشون خبر ندارن :(

لینک به ارسال

من قرار نیست از این پوسته استفاده کنم چون قراره نسخه اصلیشو بگیرم ولی طبق فرمایش شما خیلیا هستن که از این وضعیت اگاهی ندارن و با وجود زحمات بسیار زیادی که برای سایتشون میکشن در اخر نتیجه دلخواه خودشون بدست نمیارن

واقعا جای تاسف داره

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، iusce گفته است :

سلام

چند وقت پیش بنده پوسته ای از این مارکت ها خریداری کردم تا بتونم از فایل زبانش استفاده کنم

خیلی جالبه مارکتی که ادعا داره نسخه اورجینال ارائه میده (البته بعید میدونم)خیلی راحت میاد کد های تبلیغاتی خودشو داخل پوسته یا فایل قرار میده تا از پهنای باند و منابع مشتریاش به شدت به نفع خودش استفاده کنه

بعضی از لینک های موجود !!(فقط بعضی از این لینکها) ( باقیش بماند) برای شما قرار میدم تا حداقل کسی که اطلاع نداره چی به سرش میاد ازش آگاهی پیدا کنه:

این فقط بخش هدر سایت هست:

<a style="display:none" rel="follow"  href="http://farishtheme.ir/" title="قالب وردپرس">قالب وردپرس</a>
<a style="display:none" rel="follow"  href="http://farishtheme.ir/category/wordpress-theme/" title="قالب وردپرس">قالب وردپرس</a>
<a style="display:none" rel="follow"  href="http://farishtheme.ir/category/wordpress/wordpress-treaning/" title="آموزش وردپرس">آموزش وردپرس</a>
<a style="display:none" rel="follow"  href="http://farishtheme.ir/" title="قالب فروشگاهی وردپرس">قالب فروشگاهی وردپرس</a>
<a style="display:none" rel="follow"  href="http://farishtheme.ir/" title="وردپرس">وردپرس</a>

حالا توجه شمارو به این لینکها هم جلب میکنم:

http://themecheck.org/score/wordpress-theme-sahifa(10).html

http://themecheck.org/score/wordpress-theme-sahifa(7).html

http://themecheck.org/score/wordpress-theme-2qt0g50qn6o088cokoogkggcg.html

خیلی جالبه این این مارکت عزیز در تمام هدر پوسته ها و حتی جاهایی که به ذهن ادمم نمیرسه لینکاشو که هیچ ارتباطی به بهینه شدن پوسته هم نداره قرار داده و از (display:none) هم خیلی عالی استفاده شده

دوستانی که اطلاع ندارن در جریان باشن که این نو لینک گذاری سایت شمارو داغون میکنه از لحاظ سئو دچار شرایط بسیار بحرانی میشید..

ببخشید در حضور اساتید (مرتضی جان و سایر اساتید)زیاد صحبت کردم فقط خواستم بگم دزدی به هر قیمتی داره انجام میشه

یا علی

سلام . ممنون از استارتر عزیز که به این نکته ی مهم اشاره کردن ، ولی سئوال من اینه کسانی مثه بنده که زیاد در این زمینه ها وارد نیستن ، چجوری مطمئن شن که قالبی که خریدن ، یا میخوان بخرن و یا قالبی که در حال استفاده ازش هستن ، این مشکل رو نداره ؟ واگه داره باید چیکار کنن که کامل برطرف شه ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اون خواسته بک لینک بگیره و پهنای باندتونو مصرق نمی کنه اینکار 

ولی در هر صورت اینکار که بدون رضایت مشتری انجام میشه قابل توجیه نیست.

لینک به ارسال

بیشترین تاثیرش روی سئوی شما هست و طبق گفته دوست گرامی(p47ri0t) بک لینک میگیره ولی با این بک لینک سئوی شمارو با مشکل مواجه میکنه.

باید فایل های php پوسترو بررسی کنید ببینید لینک غیر عادی داخلش هست یا خیر

از اعتماد ادما سو استفاده کردن زشت ترین کاری هست که یک نفر میتونه انجام بده...اگه از اول اعلام کنن که ما فلان کارو انجام میدیم میشه گفت این یه قانونه ولی وقتی اعلام نمیکنن و چنین کاری انجام میدن(منظورم فقط این مارکت نیست..) واقعا شرم اوره

ویرایش شده توسط iusce
لینک به ارسال

سلام

یه چیزی میگم بهش خوب فکر کنین. الان شما با چه سیستم ، نرم افزار ، مرورگر ، ویندوز و... وارد این پیج شدید و دارین مطلب منتشر شده رو میخونید؟

انصافا چند نفرتون سیستم عاملتون کرک شده نیست؟

از بقیه موارد بگذریم. ببینید دوستانی که گله میکنید منم حرف شما رو قبول دارم , اما حیف این استعدادها و منابع این خاک پاک که یه عده سود جو جلوی پیشرفتش رو گرفتن و تمام جونای مستعد رو خواسته یا ناخواسته سرکوب کردن نیست؟. چرا یک کشور با این استعدادهایی که داره باید بیادو از این جور دزدیا گله کنه؟ اینا دزدن , خصلت دزد دزدی کردنه. کاش یکی بود به چهار تا جوون با استعداد بها میداد که زمینه ای فراهم شه که دست این دزدان فریب خورده کوتاه شه. 

انشاالله به خودمون بیام و ببینیم که اساس زندگی همه ما فعلا (شاید ناخواسته) بر پایه ی دزدی استوار شده. ما ناخواسته و ناچار گرفتار این موضوع شدیم و دزدان نامحترمی شبیه به فریش تم بیگ تم و... رو شستن از حیا...

ویرایش شده توسط hojat910
لینک به ارسال
نقل قول

تخلف بعضی از مارکت های وردپرس

درود بر شما

دزد بودن و یا دزدی کردن مصداق یک مارکت خاص نیست و از پایه صاحبان این مارکت ها و افرادی که در آنها فعالیت دارند افراد بی استعداد و سودجویی هستند که سود خود را در فروش دسترنج دیگران! میبینند.

لینک به ارسال

بارها و بارها به دوستان تذکر دادیم که چیزی به اسم «فروشگاه ایرانی تم‌های اورجینال» وجود نداره و نخواهد داشت. ۹۹.۹۹۹۹۹٪ این فروشگاه‌ها تم‌ها رو از تورنت میگیرن و توی فروشگاهشون به اسم اورجینال میندازن به مردم. و مردم هم فکر می‌کنن چون «پولی» هست پس اصله. هیچ فروشگاهی تا به امروز من ندیدم که مجوزی از سمت تم‌فارست داشته باشه. در واقع تم‌فارست اکیدا به سایت خارجی هم مجوز نمیده چه برسه به ایرانی.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hojat910 گفته است :

سلام

Linux :D

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، hojat910 گفته است :

سلام

یه چیزی میگم بهش خوب فکر کنین. الان شما با چه سیستم ، نرم افزار ، مرورگر ، ویندوز و... وارد این پیج شدید و دارین مطلب منتشر شده رو میخونید؟

من با فایرفاکس ک بصورت قانونی دانلود شده و مک که بصورت پیشفرض روی سیستمم نصب بود اینجام

پس حق دارم ک نسبت ب اینجور دزدی ها معترض باشم

لینک به ارسال

اگر در رابطه با این موضوع تو گوگل سرچ بزنید مثلا کلاهبرداری فریش تم متوجه میشید که همه جا این داستان پخش شده.

شما بیگ تم رو تو گوگل سرچ بزنید اسن این سایت میاد در لینک دوم چرا ؟ چون داره با اسم سایت های دیگه برای خودش بک لینک جم می کنه

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، iusce گفته است :

بیشترین تاثیرش روی سئوی شما هست و طبق گفته دوست گرامی(p47ri0t) بک لینک میگیره ولی با این بک لینک سئوی شمارو با مشکل مواجه میکنه.

باید فایل های php پوسترو بررسی کنید ببینید لینک غیر عادی داخلش هست یا خیر

از اعتماد ادما سو استفاده کردن زشت ترین کاری هست که یک نفر میتونه انجام بده...اگه از اول اعلام کنن که ما فلان کارو انجام میدیم میشه گفت این یه قانونه ولی وقتی اعلام نمیکنن و چنین کاری انجام میدن(منظورم فقط این مارکت نیست..) واقعا شرم اوره

خب لینک که در فایل های php زیاده ، چه جور لینک هایی غیرعادی محسوب میشه ؟ مثلا چه جوری دنبال لینک های غیرعادی باشیم ؟ مشخصه ی خاصی داره ؟

لینک به ارسال

نه فقط مارکت ها بلکه خیلی سایت های ارائه دهنده قال بهای رایگان هم من دیدم که از این ترفند استفاده میکنند که نام نمیبرم.

ولی اینکه بگیم هر کس توی مارکت ها فعالیت میکنه بی استعداده هم غلطه.افرادی هستند که دارن قالب های کاملا ایرانی و اختصاصی میسازن و میفروشن.بماند که تعدادشون انگشت شماره!

لینک به ارسال

متاسفانه کاربران ایرانی زیاد به طراحان ایرانی توجهی نمیکنن و از قالب های خارجی نال شده استفاده میکنن که طبیعتا به این مشکلات بر میخورن در صورتی که ما در ایران طراحان عالی داریم که محصولات خوبی هم ارائه میدن ولی خب همه فکر میکنن قالب های ایرانی هم مثل خودرو های ایرانی بی کیفیت هستش در صورتی که اینطور نیست

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۹/۲۷ ه‍.ش. at 16:18، آرشام . رادمهر گفته است :

خب لینک که در فایل های php زیاده ، چه جور لینک هایی غیرعادی محسوب میشه ؟ مثلا چه جوری دنبال لینک های غیرعادی باشیم ؟ مشخصه ی خاصی داره ؟

ببنید اگه از مارکت ایرانی خرید میکنید( بخصوص از این مارکت هایی که بعضی دوستان در بالا اشاره کردن) معمولا باید به دنبال لینک خودشون باشی مثلا

farishtheme.ir

یا لینکی که هیچ ارتباطی نه به طراح داره نه به سایت شما

البته من خیلی کلی گویی کردم...شما بیشتر دنبال لینک سایت خودشون بگرد( داخل این بعضی مارکت ها افراد متفرقه زیادی هستن که پوسته نال دانلود میکنن و گاها بعد از کلین کردن پوسته لینکای خودشونو قرار میدن(که بیشتر کلین هم نمیکنن) به عنوان مثال شما توی مارکت همیار وقتی روی دموی قالبی کلیک میکنی ببین لینک ارجاعش به کدوم سایته..ممکنه لینکای سایت ارجاع داخلش باشه..

عرض کردم..خیلی کلی گفتم..به هر حال معذرت میخوام اگه کمی یا کاستی داشته

ویرایش شده توسط iusce
لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، iusce گفته است :

ببنید اگه از مارکت ایرانی خرید میکنید( بخصوص از این مارکت هایی که بعضی دوستان در بالا اشاره کردن) معمولا باید به دنبال لینک خودشون باشی مثلا

farishtheme.ir

یا لینکی که هیچ ارتباطی نه به طراح داره نه به سایت شما

البته من خیلی کلی گویی کردم...شما بیشتر دنبال لینک سایت خودشون بگرد( داخل این بعضی مارکت ها افرتد متفرقه زیادی هستن که پوسته نال دانلود میکنن و گاها بعد از کلین کردن پوسته لینکای خودشونو قرار میدن(که بیشتر کلین هم نمیکنن) به عنوان مثال شما توی مارکت همیار وقتی روی دموی قالبی کلیک میکنی ببین لینک ارجاعش به کدوم سایته..ممکنه لینکای سایت ارجاع داهلش باشه..

عرض کردم..خیلی کلی گفتم..به هر حال معذرت میخوام اگه کمی یا کاستی داشته

ممنون از توضیح خوبتون . فقط اگه ممکنه بفرمایید دنبال این مدل لینک ها ، باید تو کدوم فایل قالب باشم ؟ Header.php ؟ یا فایلهای دیگه ؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، آرشام . رادمهر گفته است :

ممنون از توضیح خوبتون . فقط اگه ممکنه بفرمایید دنبال این مدل لینک ها ، باید تو کدوم فایل قالب باشم ؟ Header.php ؟ یا فایلهای دیگه ؟

خواهش میکنم..

بله معمولا هدر یا فوتر یا فانکشن پوسته

در کل همه فایلهای php رو بگردید( البته بماند بعضیا هم کد میکنن) و هر کسی نمیتونه تشخیص بده

(البته بازم کلی گفتم :))))))   )

بچه ها..باور کنید قصدم تبلیغ نیست

ولی یه سر به اینجا بزنید..من این پوسترو خریدم...فقط میگم شاهکاره...با توجه به اینکه سایت من نشریه الکترونیکی هست تمام جوانب سایت منو پوشش میده

حداقل از یه محصول کاملا ایرانی که از صحیفه هم قابلیتش بیشتر و منعطفتره حمایت بشه.. اون سایت مال من نیست ولی حق وبمستر های ایرانی هست که بهترین نتیجرو از سایتشون کسب کنن

nasimnet.ir/product/iran-theme/

ویرایش شده توسط iusce
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، iusce گفته است :

بچه ها..باور کنید قصدم تبلیغ نیست

ولی یه سر به اینجا بزنید..من این پوسترو خریدم...فقط میگم شاهکاره...با توجه به اینکه سایت من نشریه الکترونیکی هست تمام جوانب سایت منو پوشش میده

حداقل از یه محصول کاملا ایرانی که از صحیفه هم قابلیتش بیشتر و منعطفتره حمایت بشه.. اون سایت مال من نیست ولی حق وبمستر های ایرانی هست که بهترین نتیجرو از سایتشون کسب کنن

nasimnet.ir/product/iran-theme/

شما فقط حالت ریسپانسیو رو ببین بعد ....

مشکل عمده طراحان داخلی این هست که چون طرف حساب‌شون یه فرد ایرانی هست و معمولا به صورت تکی (نه به صورت عمده) قالب طراحی می‌کنن

لذا هیج وقت خودشون رو ملزم نمی‌کنن حتی پیش‌فرض‌های وردپرس رو رعایت کنن

و الا شما بیا یه حساب سرانگشتی بزن درآمد ارزی که طرف می‌تونه از امثال تم‌فارست دربیاره 

9,324,000 = .7*3700*100*36 (کمترین قیمت قالب وردپرس، ۱۰۰ تا فروش، قیمت دلار، ۳۰ درصد حق تم‌فارست)

البته خریدار هر کشوری یه مالیات می‌خوره و حق تبدیل به ریال و همه کارهای دیگه‌ای که لازم انجام بشه و ... تهش شما بگو ۶ میلیون از ۱۰۰ فروش، حالا برای شما سوال نمیشه چرا طرفی که می‌گه حرفه‌ای هستم نمیره قالب خودش رو در تم‌فارست به فروش برسونه؟

---

این‌که بعضی از دوستان هم میان و اسم می‌برن و نسبت ... می‌دن دقت کنن پس‌فردا مدیون کسی نشدن

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، مهدی گفته است :

شما فقط حالت ریسپانسیو رو ببین بعد ....

بله بعضی بخشاش بدون ایراد نیست..و گفتن به بنده حلش خواهند کرد

ولی منظورم منو بد برداشت کردید..من میگم منعطفتره (نگفتم ریسپانسیو تر و کلن بدون هیچ ایرادیه چون نسخه بتا هست) منظور قابلیتایی که به شما میدرو داشتم میگفتم..

در 1 ساعت قبل، مهدی گفته است :

برای شما سوال نمیشه چرا طرفی که می‌گه حرفه‌ای هستم نمیره قالب خودش رو در تم‌فارست به فروش برسونه؟

اول اینکه بهتره اینو از خودش بپرسی شما.. من طراحش نیستم..  ;) خیلی از طراحان حرفه ای ایرانی هم هستن که محصولاتشونو توی تم فارست ارایه نمیدن..پس با این حساب ناشی محسوب میشن..و هرکسیم که محصولشو نبره تم فارست پس حرفه ای نیست!!!... یه سئوال؟ فرض من 100 میلیون تومن دارم میتونم تصمیم بگیرم باهاش خونه بخرم یا 10 تومنشو بدم اجاره کنم و با بقیش کار کنم...پس از دید بعضیا اگه من با این پول خونه نخرم پس ادم بی فکری هستم...(امیدوارم سو برداشت نشه میهوام بگم هرکسی یه دیدگاهی نسبت به کاری که میکنه داره حتی اون مارکت های گرامی)( قصد دفاع از شخص خاصیو ندارم سوتفاهم نشه )

وقتی گفتم حمایت کنید منظورم حتما این نیست که برید بخرید..میتونید این پوسته طراحو یا هر کس دیگه ای که ایرانی هست و طراحی کرده معرفی کنیم تا جای پیشرفت بوجود بیاد وخطاهاییم که وجود داره گفته بشه نه اینکه زیر سئوال ببریمشون یا مسخره کنیم  و... ( مشکل اساسی ما اینه تا یکی توی کارش یه خطایی بوجود میاد بجای اینکه کمکش کنیم خطاشو برطرف کنیم اون خطارو بولد میکنیم براش و به نوعی دیگه بهش منتقل میکنیم که طرف از کاری که داره انجام میده پشیمون بشه.. این تفاوت ما با خیلی از کشورهای درجه یک هست برای همینه اونا پیشرفت دارن و ما پسرفت..)

بحث اصلی من این بود دوستان بجای اینکه برن از بعضی مارکت ها که کلی پوسته های استانداردو به صورت غیر استاندارد درمیارن و هزارن کار دیگه... اگه قرار باشه 60 تومن بدی صحیفه نال شده و یا دستکاری شده بگیری..میشه از این نوع پوسته ها هم استفاده کرد که هم حمایت بشه از تولید ایرانی و جای انگیزه بوجود بیاد..

بهر حال هرکسی یه نوع برداشتی از صحبت بنده داشته و منم از شما تشکر میکنم که امدید و بندرو نقد کردید..

چون هم در این تاپیک (به نوعی) و هم در تاپیک های دیگه این انجمن خیلی ها شاکی بودن چرا از تولید کننده ایرانی حمایت نمیشه و...

سردراز دارد این بحث مهدی جان..

امیدوارم منظورمو رسونده باشم

با سپاس از شما مهدی عزیز

ویرایش شده توسط iusce
لینک به ارسال

@iusce

من شخصا کاملا موافق حمایت از تولیدات داخلی هستم ولی...

ولی برای یک مثال وقتی اثر تولید کننده های داخلی استفاده از موارد رایگان رو به عنوان تولید خودشون معرفی میکنن واقعا جای برای صحبت باقی نمیمونه.

فقط برای نمونه عرض میکنم، همین گروه که معرفی کردید، در توضیحات پوسته ای که برای فروش قرارداده این رو آورده:

نقل قول

صفحه ساز

یکی از ملزومات اساسی هر وبمستر خوش ذوق این است که بتواند صفحات خود را با سلیقه ی شخصی خود طراحی کند و ایده ها و خلاقیت خود را بدون سر و کله زدن با طراحان و صرف ساعت ها زمان و هزینه در سایت خود پیاده سازی کند .

با توجه به سال ها تجربه در این زمینه برای پوسته ایران یک صفحه ساز پویا طراحی کرده ایم تا بتوانید برای خود صفحاتی دلخواه طراحی کنید.

این صفحه ساز بر اساس استاندارد گرید ۱۰ و ۶ ستونه طراحی شده است تا المان هایی که درون آن قرار می دهید بتوانند در حالت ریسپانسیو به خوبی نمایش داده شوند.

متنی که بولد کردن رو بخونید گفته که طراحی کردیم. و جالبه خیلی خوب اومدن یک صفحه ساز خارجی رو تغییر دادن و فارسی کردن و گفتن ما طراحی کردیم.

در صورتیکه صفحه ساز فوق یک محصول جدید و رایگان و کدباز هست. به این آدرس:

http://unyson.io/

حتی این عکس رو ببینید:

Unyson-Framework_7.png

و عکس توی صحفه شون رو هم ببینید....

نکته بعدی استفاده این گروه از formstone در پوسته شون هست که دقیقا در سایتش ذکر شده برای کارها غیر رایگان و پولی باید خریداری و بعد استفاده بشه:

https://formstone.it/

دیگه بیشتر از این نخواستم بررسی کنم و صفحه رو بستم :) خب در مورد گروهی که همون اول کارش داره به این صورت کار میکنه حرفی زده نشه بهتره. البته این یک مورد معمولی هست و خیلی از گروه ها که ادعاهایی رو توی سایتهاشون آوردن همچین مواردی رو میشه درشون دید.

متاسفانه به جای تولید علم، محتوا و داشتن فرهنگ دست در بحث تولید و کپی رایت فقط ادعا و حرف زدن رو یاد گرفتیم. مهمترین علت عدم پیشرفت همین هست.

لینک به ارسال

فریش تم ، بیگ تم در ابتدای کار اومدن کلی هزینه کردن برای خرید بک لینک حالا که سایتشون جون گرفته دارن با این روش بک لینک میگیرین اونم به شکل غیرقانونی و غیراخلاقی ( بیگ تم رو نمیدونم که ایا در قالباش همچین کاری میکنه یا نه )

به هرحال از نظر من فروش قالبهای تم فارست حتی اگه از خود تم فارست خریداری شده باشه هم کار درستی نیست.

بجای قالب میتونن بسته فارسی سازی شده رو بفروشن یا اینکه هر قالبی رو مشتری خواست براش از تم فارست و سایتهای منبع خریداری و بعد فارسی سازی کنن.

لینک به ارسال

با تشکر از تاپیک  خوبتون

این نوشته بنده رو به فکر انداخت تا قالبی که از بیگ تم گرفته بودم رو بررسی کنم و دیدم که ...... بیگ تم هم مثله بقیه داره بک لینک غیر اخلاقی میگیره

توی این اسکرین شات فقط 2 لینک هستش و بنده فعلا 12 لینک دیگر هم پیدا کردم که واقعا جای تاسف داره.

بهتره بود در ابتدای امر اعلام می کردن که لینک ما رو حذف نکنید - و یک لینک کپی رایت میزاشتن انتهای فوتر نه اینکه یواشکی همه جای فایل های قالب مین گذاری بکنن

http://www.uupload.ir/files/0l1x_33.png

ویرایش شده توسط iwf2050
لینک به ارسال

من عنوان تاپیک رو ویرایش کردم تا برای دوستان سوء برداشت نشه و همچنین مشکلی در آینده برای اثبات بعضی چیزها پیش نیاد.

لینک به ارسال

فریموک مربوطه با لایسنس GPL عرضه شده( هر چند نسخه پولی اون هم موجوده) و هر شخصی می تونه با تغییرات درون فریمورک اون رو شخصی و اختصاصی کنه

و البته تعریف فریمورک همانطور که میدونید یعنی چهارچوب و فریمورک ها برای اجرای سریعتر پروژه ها طراحی و بهینه می شن مانند بوت استرپ

و مسلما هر کسی با بوت استرپ یک سایت طراحی کنه می تونه ادعا کنه این پوسته به صورت اختصاصی ساخته شده و کاملا هم درسته

قالبهایی معروف هم معمولا بعضیاشون از ویژوال کامپوزر در هسته قالبشون استفاده کردن و..

کلا بیخیال این موضوع بشیم بهتره چون هر کسی یه تعریفی از

در 10 ساعت قبل، Morteza گفته است :

تولید علم، محتوا و داشتن فرهنگ دست در بحث تولید و کپی رایت فقط ادعا و حرف زدن رو یاد گرفتیم.

این جمله داره..و برای من کاربر معمولی و خیلی های دیگه مشخص نشده چه کسی طراحه و چه کسی طراح نیست...چون به نمونه دیدم سایت هایی که پوسته های حرفه ای(سایت خارجی) میان با تلفیق فریمورک و... سایت طراحی کردن و کلی هم ازشون استقبال شده ولی در ایران هر کسی استنباطی از طراحی داره و..

بحث زیاده

با اجازه من این تاپیکو ادامه نمیدم چون از موضوع اصلی داریم به طور کلی دور میشیم (اگه بحث جی پی ال باشه ...)

با اجازه دوستان

من وظبفم اطلاع رسانی بود حالا کس خواست در موردش فکر کنه هرکسیم نخواست فکر نکنه :))) من مسئول سایت شما نیستم و خودتون میدونید.

بازم میگم من از کسی دفاع نکردم و نخواهم کرد فقط یا بعضی از دوستان متوجه این نشدن که من چی دارم میگم یا من متوجه بیان دوستان نشدم.. به هر حال من این ایرادو از خودم میبینم

امیدوارم همه دوستان در این زمینه موفق باشن

دوستار همگی شما هستیم..ارادتمند

یا علی( البته از این تاپیک ;))   )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...