7 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان ؛

بنده پوسته وردپرس کار می کنم مشکلیم ندارم اما یک کد می خوام که بتونم بروزرسانی پوسته هایی که درست می کنم رو برای مشتری هام توی پنل هاشون نشون بدم.

چه کدی رو در چه قسمتی باید قرار بدم ؟!

چیزی پیدا نکردم متأسفانه ...

ممنون میشم راهنمایی کنید :):wub:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید قالب شما در مخزن اصلی وردپرس اپلود شده باشه

و این آموزش رو هم مطالعه کنید Add Update Notifications to Your WordPress Themes

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون بابت پاسختون ...

نمیشه بدون اینکه اونجا ثبت بشه (از روی سرور خودمون بروزرسانی بشه) ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در لینک که دادم اموزش کامل گفته شده می تونید rss سایت خودتون رو بدین ( در قسمت Feed where updates are located )

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ... :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازم ممنون ... انجام دادم اینو یکم هم دست کاری کردمش ...

اما بازهم کاربر باید حتماً بره روش کلیک کنه تا نشون بده که مطلبی هست یا خیر ...

بجز این مورد و ثبت در بانک وردپرس مورد دیگه ای سراغ ندارید ؟؟؟؟!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی چی کلیک کنه!

برنامه نویسی با شماست میتوانید add_action کنید برروی admin_notices و اونجا چک کنید اگر نگارش جدید بود پیام بدهید به کاربر

add_action('admin_notices', 'notices_user');

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط fzamen
      سلام پوسته ی من وقتی با موبایل وارد میشید فهرستش به صورت یه دکمه در میاد که متن دکمه MENU هر جوری سعی کردم عوضش کنم نشد کسی میدونه چجوری میتونم ترجمه کنمش؟؟
      فایل ترجمش .pot با پوادیت و افزونه لوسی امتحان کردم نشد
    • توسط aliebrahimi64
      سلام دوستان . من قالب فارسی evisio corporate رو نصب کردم ولی نقشه گوگل آن لوود نمیشه. از افزونه های مختلف هم استفاده کردم ولی بازم مشکلم حل نشد. چیکار باید بکنم؟؟؟؟
      www.iran-biz.ir
    • توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده
    • توسط reza_yki
      سلام من ابزارکی نوشتم که کاربر بتونه به وسیله select option به صورتی multi بتونه چندین دسته رو انتخاب کنه همه چیز درست و بدون مشکل کار میکنه فقط یه مشکل هست اونم اینه که وقتی ابزارک رو برای اولین بار فعال میکنی خطای زیر رو میده وباید یه دونه دسته رو انتخاب و ذخیره کنی تا ابزارک به صورت صحیح کارکنه لطفا راهنماییم کنید.
      Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in E:\Program Files\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\themes\mymag\functions\widgets\widgets.php on line 29  
      اینم سورس کد:
      <?php public function form( $instance ) { $title = ! empty( $instance['title'] ) ? $instance['title'] : esc_html__( 'عنوان ابزارک', 'text_domain' ); $args = array( 'hide_empty' => 0, 'type' => 'post', 'taxonomy' => 'category', 'orderby' => 'name', 'hierarchical' => true, ); $cats = get_categories( $args ); $instance['cat_id'] = isset( $instance['cat_id'] ) ? ( $instance['cat_id'] ) : '1'; $count_cat = isset ($instance['cat_id']) ? count($instance['cat_id']) : '1' ; $tab_number = isset( $count_cat ) ? absint( $count_cat ) : 1; ?> <p> <label for="<?php echo $this->get_field_name( 'title' ); ?>"><?php _e( 'Title:' ); ?></label><br> <input class="widefat" id="<?php echo $this->get_field_id( 'title' ); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name( 'title' ); ?>" type="text" value="<?php echo esc_attr( $title ); ?>" /> </p> <p> <label for="<?php echo $this->get_field_id('tab_number'); ?>"><?php _e( 'تعداد زبانه:'); ?></label><br> <input id="<?php echo $this->get_field_id('tab_number'); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name('tab_number'); ?>" type="number" min="0" class="my_widget_number" value="<?php echo $tab_number; ?>" size="3" /> </p> <label for="<?php echo $this->get_field_name( 'cat_id' ); ?>"><?php _e( 'انتخاب دسته بندی : ' ); ?></label> <select id="<?php echo $this->get_field_id( 'cat_id' ); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name( 'cat_id[]' ); ?>" multiple="multiple" style="width: 100%; margin: 10px auto; height: auto;"> <?php foreach( $cats as $cat ): ?> <option value="<?php echo esc_attr(__($cat->term_id)); ?>"<?php selected(in_array($cat->term_id, $instance['cat_id'])); // selected($cat->term_id,$cats_id) ?>><?php echo esc_attr(__($cat->name)); ?></option> <?php endforeach; ?> </select> <p> <input type="text" value="<?php echo esc_attr(__(implode(',', $instance['cat_id']))); ?>"> </p> <?php }  
    • توسط shobeir.solooki@gmail.com
      سلام دوستان
      با صفحه نخست یه مشکلی دارم.اگر لاگین باشم همون صفحه ای رو نشون میده که طراحی کردم ولی اگر لاگین نباشم یه صفحه دیگه نشون میده یعنی دیگران اون صفحه ای که من طراحی کردم رو نمیبینن.لطفا راهنمایی کنید.