رفتن به مطلب

مشکل با Visual Composer

پست های پیشنهاد شده

سلام اساتید محترم وردپرس پارسی

من چند وقته به یه مشکلی برخوردم . 

میخاستم ببینم که قالب هایی رو که برای وردپرس میسازم چطور میتونم با صفحه ساز هایی از قبیل ویژوال کامپوزر یا ... سازگار و هماهنگ کنم ؟

مثلا اگر بخام یه قالب چند منظوره بسازم برای تک صحه اصلی خیلی لازم میشه که از این صفحه ساز ها استفاده بشه . 

اگر میشه راهنماییم کنید . مرررسی .

لینک به ارسال

سلام

شما نیاز نیست کار خاصی انجام بدید. فقط موقعیت ابزارک های قالب رو مشخص کنید. برای صفحات هم خود افزونه مستقیم روی صفحه تغییرات رو اعمال می کنه.

لینک به ارسال

کافیه داخل صفحه با استفاده از المان هایی که افزونه داره طرح های مختلفی ایجد کنید استایل سفارشی بدید بهش و مواردی که می خواید به قالب به صورت اختصاصی اضافه کنید

منیه مدت یکی کار کردم . مهم ترین قسمت اینه که المان سفارشی برای قالب باید تعریف بشه 

لینک به ارسال
در در 12/17/2016 at 12:11، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

شما نیاز نیست کار خاصی انجام بدید. فقط موقعیت ابزارک های قالب رو مشخص کنید. برای صفحات هم خود افزونه مستقیم روی صفحه تغییرات رو اعمال می کنه.

خب ببینید الان من یک قالب دارم که 4 تا سایدبار داره یعنی بالای پست ها و پایین پست ها و چپ و راست . 

ولی چطوری میتونم از ویژوال کامپوزر توی سایدبار ها استفاده کنم ؟ چون الان فقط ویژوال کامپوزر توی ادیتور برگه ها و مطالب هست و جای دیگه نیس. 

لینک به ارسال

الان از طریق این روش تونستم توی ابزارک ها هم استفاده کنم :

1. توی ابزارک ها امکان استفاده از شورت کد رو فعال کردم 

2. توی ویرایشگر صفحات محتوای دلخواه رو ایجاد کردم و کدش رو توی ابزارک کپی کردم که کار کرد . 

روش دیگه ای هم هست /؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...