رفتن به مطلب

مشکل با Contextual Related Posts

پست های پیشنهاد شده

سلام افزونه مطالب مشابه Contextual Related Posts  رو نصب کردم و الان می خواهم فقط مطالب هر  موضوع دسته بندی ام مثلا دسته آرایشی رو نشون بده و یا دسته ساعت دیواری

ولی روی هر یک از پست هام کلیک می کنم کل مطالب رو بصورت اتفاقی نشون میده از داخل تنظیمات افزونه تیک های مربوط هم زدم ولی باز نشد مشکل چیه چطور درست کنم که فقط مطالب مشابه هر موضوع رو نشون بده

همانطور که در تصویر می بینید فقط تیک دسته بندی زدم ولی باز هر چی باشه نشون میده

ex.PNG

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، gtanori گفته است :

سلام افزونه مطالب مشابه Contextual Related Posts  رو نصب کردم و الان می خواهم فقط مطالب هر  موضوع دسته بندی ام مثلا دسته آرایشی رو نشون بده و یا دسته ساعت دیواری

ولی روی هر یک از پست هام کلیک می کنم کل مطالب رو بصورت اتفاقی نشون میده از داخل تنظیمات افزونه تیک های مربوط هم زدم ولی باز نشد مشکل چیه چطور درست کنم که فقط مطالب مشابه هر موضوع رو نشون بده

همانطور که در تصویر می بینید فقط تیک دسته بندی زدم ولی باز هر چی باشه نشون میده

ex.PNG

سلام

اگر css بلدید خودتون ایجاد کنید ... کد آمادش هست ، فقط باید css بلد باشید ...

لینک به ارسال

اگر اماده شو دارین لطفا بزارین من فقط می خواهد مطالب مشابه هر دسته در پایین متن نشان داده بشه و یا امکانش است همین مشکل این افزونه رو بگید

لینک به ارسال

لطفا اگر کسی با این افزونه کار کرده و یا افزونه دیگری را برای نمایش مطالب مرتبط بصورت تصویر و نوشته داره رو بگه با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...