hero

ارور Access to this resource on the server is denied!

7 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان گرامی 

دوستان من تو سایتم میخوام محصولات رایگان به صورت مستقیم دانلود بشن و دیگه کاربر به سبد خرید انتقال داده نشه به همین خاطر افزونه woocommerce direct download رو نصب کردم ولی وقتی که میخوام فایل رو دانلود کنم ارور Access to this resource on the server is denied! رو میده ؟؟؟؟ 

دوستان لطفا راهنمایی کنید

Capture.JPG

ویرایش شده در توسط karim-kmz
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگه منظورتون این افزونه (Direct Download for Woocommerce) هست، که این افزونه تجاری و پشتیبانی‌ش بر عهده نویسنده قالب هست

در غیر این صورت آدرس افزونه‌تون بفرمایید بررسی بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله فکر کنم همینه ولی من رایگان دانلودش کردم......الان من از کجا پشتیبانی بگیرم؟؟؟ 

راه دیگه ای نیست که بشه محصولات رایگان رو به صورت مستقیم دانلود کرد؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه تجاری هست و شما به شکل غیر قانونی بهش دسترسی پیدا کردید، حتی سایتی که ازش دانلود کردین هم پشتیبانی نمیده بهتون دیگه اینجا بماند.

توی مخزن افزونه های وردپرس جستجو کنید شاید مورد مناسبی پیدا کردید.

https://wordpress.org/plugins/search.php?q=woocommerce+direct+download

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 56 دقیقه قبل، rezakianoosh گفته است :

افزونه تجاری هست و شما به شکل غیر قانونی بهش دسترسی پیدا کردید، حتی سایتی که ازش دانلود کردین هم پشتیبانی نمیده بهتون دیگه اینجا بماند.

میشه شما لطف کنید بگید من چجوری و از کدوم سایت قانونی دانلودش کنم؟؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
https://codecanyon.net/item/direct-download-for-woocommerce/6320429

می‌تونید از اینجا به صورت قانونی بخرید و پشتیبانی هم دریافت کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون از شما ولی میشه راهنمایی کنید من چجوری از این سایت خرید کنم؟؟؟

دوستان عزیز من راه حل این مشکل رو پیدا کردم و اینجا راه حلشو مینویسم تا دوستای عزیزی که مثل من به مشکل برمیخورن و تو انجمن( جایی که در اصل جای پرسش و پاسخ گرفتن و بستری برای  بالا رفتن اطلاعات در زمینه مربوط به خود هستش)مطرح میکنن و جواب نمیگرن حالا به بهانه های متعدد،توانسته باشم یک مشکل هر چند ناچیز از مشکلات این عزیزان رو حل کنم.

دوستان این مشکل احتمالا در اثر آپدیت شدن وردپرس رخ میدهد.

اولا که از سایت خود در ابتدا بک آپ تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید سایت خود را بازیابی کنید(برای من مشکلی ایجاد نشد)

کافیه در روت پوشه سایت خودتون فایل htaccess. رو حذف کنید(دقت داشته باشید اول در صفحه ای دیگر از مرورگر خود صفحه ادمین سایت وردپرس خودتون رو باز نگه دارید چون احتمال دارد برای باز کردنش دوباره این خطا را نشان دهد) و بعد از صفحه ادمین سایت خود به بخش تنضیمات و پیوندهای یکتا مراجعه کنید و در این قسمت بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید تا یک فایل htaccess. جدید در روت سایت شما ایجاد شود...مشکل حل شد...(-_-)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mohammad1
      باسلام من یه افزونه میخوام که امکانی روایجادکنه تاکاربربتونه درپنل کاربریش فایل هاشو بفروشه
      باتشکر
    • توسط omidch
      سلام
      چطوری باید به تصاویر ووکامرس خاصیت alt بدیم که تو گوگل ایندکس بشه؟ ایا اون قسمتی که عکس روی توی رسانه وردپرس اضافه میکنی باید متن جایگزین رو بنویسی؟ چون وقتی این کارو میکنی توی گوگل اون عکس به تنهایی به صورت یه تصویر ایندکس میشه و وقتی از قسمت تصاویر گوگل روش کلیک میکنی وارد یه صفحه از سایت  میشه که فقط اون یه دونه عکس توشه.
      کلا راه استاندارد سئو تصاویر گالری محصول تو ووکامرس به چه شکل هست؟
    • توسط masiha_148
      با سلام دوستان محترم
      مشکلی بزرگی که برای من پیش اومده،بعد از نصب و تغییرات فراوان رو قالب "الو شاپ"  سایت فریش تم  متوجه شدم فیلتر ووکامرس سایت روی محصولات جدید کار نمیکنه و فقط محصولات قدیمی رو میاره که تو قالب آماده سایت طرف الکی پر کرده بود.
      با کش و قوس های فراوان فیلتر دسته بندی و محدوده قیمت حل شد...اما فیلتر برند و رنگ و... متاسفانه کار نمیکنه...
      برام سوال بود اصلا دوستان کسی هست که ووکامرس را نصب کرده باشه تو سایتش این بخش های فیلتر مثل برند محصول رو استفاده کنه ببینه کار میکنه..
      سایت ما:
      http://paliksport.ir/shop/
      دوستان حتی با هزینه هم اگه میتونن برام مشکل فیلتر و حل کنند.
      ممنون
    • توسط حانیه سادات حسینی
      سلام
      ببخشید آیا کسی میدونه قسمت search رو که روی محصول نمایش داده میشه چطوری میشه غیر فعال کرد؟

• توسط royairani
      درود بر دوستان
      بسیاری از قالب های ووکامرسی دارای تب های زیبا در صفحه ی محصول تکی هستن.
      اما قالبی ک من استفاده میکنم دارای تب و کادر بندی نیست. (عکس پیوست شد)
      حال میخواهم تبی ک با استفاده از html و css را دانلود کردم از یک سایت ایرانی جایگزیت تب پیشفرض سایتم کنم.
      به فایل tab.php میرم و هرکاری میکنم کلاس جدیدی ک برای تب جدید هست جایگزین کنم نمیتونم و همه چیز بهم میریزه.
      لطفا کمکم کنید خیلی وقته درگیر این موضوع هستم. راهنمایی کنید که چطور تب جدید را جایگزین کنم و یا یک تب برایش بنویسم
      خلی ممنون از همگی