rozaboy

پلاگین وردپرس برای مقایسه محصولات

3 پست در این موضوع قرار دارد

ضمن عرض احترام،

من بدنبال یک پلاگین هستم برای مقایسه محصولات در ووکامرس، که تفکیک دسته ای داشته باشد، به طور مثال نمیتوان ویژگی های مربوط به یک تلویزیون را همزمان در جدولی که مربوط به موبایل است نمایش داد، اغلب این افزونه هایی که من تست کردم، همه ویژگی هایی که وارد سایت کرده باشیم را به صورت کلی برای همه محصولات نمایش میدهد و به دسته خاصی بستگی ندارد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط TTB
      سلام و روز بخیر
      در صفحه فروشگاه سایتم زیر هر محصول کدهای خطا نشون داده میشه!!
      https://ttb1.ir/قطعات/
      https://ttb1.ir/دستگاه-ها/
      در error_log هاستم که چک کردم این پیغام نشون داده میشه:
      [18-Sep-2018 07:05:01 UTC] PHP Notice: تابع id به‌صورت <strong>نادرست</strong> فراخوانی شد. نباید دسترسی مستقیم به خصوصیات محصول صورت گیرد. Backtrace: require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/plugins/woocommerce/templates/taxonomy-product_tag.php'), wc_get_template, include('/themes/bink-bimeh/woocommerce/archive-product.php'), wc_get_template_part, load_template, require('/themes/bink-bimeh/woocommerce/content-product.php'), do_action('woocommerce_after_shop_loop_item'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, call_user_func_array, woocommerce_template_loop_add_to_cart, wc_get_template, include('/themes/bink-bimeh/woocommerce/loop/add-to-cart.php'), WC_Abstract_Legacy_Product->__get, wc_doing_it_wrong لطفاً برای اطلاعات بیشتر، <a href="https://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">اشکال زدایی در وردپرس</a> را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 3.0 اضافه ش in /home/ttbir/public_html/www.ttb1.ir/wp-includes/functions.php on line 4161 کسی میتونه راهنمایی کنه؟
      با تشکر
    • توسط ipahbad
      دوستان عزیز سلام
      یه فروشگاه اینترنتی داریم در زمینه خرید کوادکوپتر ، هلی شات ، پهباد و ..
      https://ipahbad.com/
      میخوام به ووکامرس انتقال بدیم..
      بعضی دوستان میگن پرستاشاپ برای این کار بهتره
      به نظرتون کدوم یک از لحاظ امکانات ، سئو ، سرعت و .. برای فروشگاه اینترنتی قویترند؟؟

• توسط ashki0076
      سلام وقت همه عزیزان به خیر 
      دوستان من قصد دارم برای فروش محصولات در یک وب سایت ووکامرسی بخشی ایجاد کنم کاربرها بتونن اجزای مختلف یک پکیج رو میکس کنن و به تعداد مورد نیاز خودشون خریداری کنن و بعد از اون بتونن مشخصاتی از قبیل رنگ و جنس محصول رو از بین گزینه های موجود که اتفاقا کم هم نیستند انتخاب کنن
      برای بخش اول که فروش به صورت پکیج هست از افزونه WooCommerce Product Bundles wpclever استفاده کردم و تا اینجای کار مشکلی نیست تقریبا 
      اما برای بخش انتخاب متغییرها نیاز هست که متغییر های من به صورت دسته بندی شده قرار بگیرن مثلا برای انتخاب نوع و جنس پارچه ابتدا از بین چند دسته مثلا پارچه های گل دار و ساده یکی رو انتخاب کنن و بعد از اون بخش یک نوع جنس پارچه مثلا پارچه پورش رو انتخاب کنن و در آخر از بین رنگ های موجود در این بخش هم یکی رو به دلخواه انتخاب کنن
      مثال بارز چیزی که میخوام رو می تونید در این فروشگاه مشاهده کنید 
      https://moblomiz.com/Products/sofa/مبل-راحتی-آلیسا
      البته بعد از رفع این مسئله میرسم به این بخش که باید این قابلیت انتخاب متغییر ها توی صفحه محصولات گروه بندی شده هم باشه که این مسئله جدایی هست و فعلا در اولویت نیست اما اگه کسی از دوستان در این مورد هم پیشنهادی داره لطفا راهنمایی کنید
      دوستانی که میتونن کمکی کنن حالا هر چند کوچیک لطفا دریغ نکنن چرا که چند روزیه شدیدا این مورد آزارم میده و هر چه سریعتر باید درش به نتیجه برسم 
      پیشاپیش از پاسخ هاتون ممنونم 
    • توسط asghari70
      سلام دوستان خسته نباشید
      من یک مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
      دیروز ماژول ارسال پستی را برای ووکامرس نصب کردم
      حالا این ماژول امده هم برای محصولات مجازی و هم محصولات دانلودی هزینه پست در نظر گرفته.
      میخوام بدونم آیا راهی است که وقتی مشتری محصول دانلودی خرید کرد دیگه این هزینه پست برام نزنه.
      من ماژول که نصب کردم هم عسکشو میزام
      ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط sms118
      سلام وقت بخیر
      من یک فروشگاه فایل دارم که با ووکامرس راه اندازی کردم ، تا الان هروقت میخواستم محصول اضافه کنم به قسمت ادمین میرفتم و محصول را اضافه میکردم
      الان تصمیم گرفتم که بخش مارکت پلس را نیز به سایت اضافه کنم تا فروشندگان دیگر هم بتونند در سایت ثبت نام و محصول خود را ارسال کنند
      برای اینکار از افزونه دکان حرفه ای نسخه نهایی استفاده کردم
      الان یک مشکل اساسی که دارم این هست که تعداد فیلدهای ارسال محصول کامل نیست
      به همین منظور تصمیم گرفتم فیلدهایی مانند ورژن محصول ، تصویر شاخص محصول ، فیلد وارد کردن آدرس دمو محصول و چند تا فیلد دیگه را اضافه کنم
      برای اینکار از افزونه های ACF نسخه حرفه ای ، custom fields woocammerce و یک افزونه دیگر استفاده کردم
      مشکل اینجاست که فیلدهایی که ساختم فقط در بخش ادمین قابل مشاهده است و زمانی که به عنوان vendor وارد سایت میشم که محصول اضافه کنم هیچکدام از فیلدها نمایش داده نمیشود

ممنون میشم کمکم کنید
      باتشکر