رفتن به مطلب

پوسته شرکتی

پست های پیشنهاد شده

سلام . ببخشید کسی یه قالب شرکتی ساده و قشنگ که دارای یه اسلایدر در بالا ، یه جا برای توضیحات خدمات و کار ، یک قسمت نمایش ویدئو که ویدئوی سایتهایی مثه یوتیوب و آپارت رو بشه داخلش به نمایش گذاشت نمیشناسه ؟ ضمنا رسپانسیو هم باشه .

لینک به ارسال
در در 12/19/2016 at 16:14، آرشام . رادمهر گفته است :

سلام . ببخشید کسی یه قالب شرکتی ساده و قشنگ که دارای یه اسلایدر در بالا ، یه جا برای توضیحات خدمات و کار ، یک قسمت نمایش ویدئو که ویدئوی سایتهایی مثه یوتیوب و آپارت رو بشه داخلش به نمایش گذاشت نمیشناسه ؟ ضمنا رسپانسیو هم باشه .

گوگل در اختیارتون میذاره :)

https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=قالب شرکتی وردپرس

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، majidghafoorzade گفته است :

قالب های زیادی با موضوع شرکتی وجود داره.

رایگان میخواین یا پولی؟

بله قالب که زیاده ، ولی من یه قالب ساده ی شرکتی میخوام که فقط یه اسلایدر ساده در بالا داشته باشه ، یه مکان واسه توضیحات محصول و یه جای نمایش ویدئو که بشه از آپارات یا یوتیوب ، یه ویدئو به نمایش گذاشت به صورت آنلاین .

ما یه محصول اختصاصی تولید کردیم که به صورت آموزشی هست و میخوایم این رو در صفحه اول سایت به نمایش بزاریم تا بازدیدکننده ، اول عکس های محصول رو ببینه ، بعدش توضیحات کامل محصول رو بخونه و بتونه ویدئوی محصول رو هم مشاهده کنه .

خیلی قالبهای رایگان وجود داره که امکانات خیلی خوبی هم دارن ، ولی من یه چیز ساده و شیک میخوام که اگه رایگان هم باشه عالیه ، چون هنوز اول کار هستیم .

لینک به ارسال

فکر کنم برای شما پوسته های one page مناسب باشه. همین واژه one page wordpress theme  رو جستجو کنید موارد رایگان بسیار خوبی هست.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Morteza گفته است :

فکر کنم برای شما پوسته های one page مناسب باشه. همین واژه one page wordpress theme  رو جستجو کنید موارد رایگان بسیار خوبی هست.

پوسته های تک صفحه خیلی خوبن ، ولی متأسفانه هرکدومش رو که من دیدم جای توضیحات کامل درخصوص محصول رو نداره و فقط میشه به صورت تیتروار و کوتاه و در قسمت های مختلف ، توضیحاتی درخصوص خدمات سایت و یا شرکت داد . میشه یه پوسته ی تک صفحه معرفی کنید که بشه به صورت کامل ، توضیحات محصول رو نوشت ؟

لینک به ارسال

پوسته پرمیوم از تم فارست میتونم بهتون آدرس بدم. موارد زیادی هست.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Morteza گفته است :

پوسته پرمیوم از تم فارست میتونم بهتون آدرس بدم. موارد زیادی هست.

ممنون میشم یه چندتا از بهترین ها ، مطابق با فاکتورهایی که عرض کردم ، لینک مستقیم بدید .

لینک به ارسال
در در 10/5/1395 at 01:15، آرشام . رادمهر گفته است :

پوسته های تک صفحه خیلی خوبن ، ولی متأسفانه هرکدومش رو که من دیدم جای توضیحات کامل درخصوص محصول رو نداره و فقط میشه به صورت تیتروار و کوتاه و در قسمت های مختلف ، توضیحاتی درخصوص خدمات سایت و یا شرکت داد . میشه یه پوسته ی تک صفحه معرفی کنید که بشه به صورت کامل ، توضیحات محصول رو نوشت ؟

میتونید هم ب ی برنامه نویس بگید اختصاصی براتون بنویسه !

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، آرشام . رادمهر گفته است :

ممنون میشم یه چندتا از بهترین ها ، مطابق با فاکتورهایی که عرض کردم ، لینک مستقیم بدید .

میخواستم موردی براتون بفرستم ولی دیدم تنوعشون زیاده و سلیقه ای میشه این کلیدوژاه رو جستجو کنید:

themeforest product one page

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...