رضا علیزاده

نمایش مطالب خاص در ابتدای دسته بندی

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و عرض ادب خدمت اساتید؛

میخوام تعدادی از مطالب خاص هر دسته در در ابتدای دسته بندی, یعنی بالا تر از تمام مطالب نمایش داده بشه. مانند بخش سنجاق نوشته اما این موضوع مربوط به بخش دسته بندی وردپرس میشه.

اگه افزونه یا راهکاری رو میشناسید, لطفاً راهنمایی کنید.

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

https://wordpress.org/plugins/category-sticky-post/
https://wordpress.org/plugins/sticky-posts-in-category/

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، مهدی گفته است :

سلام

https://wordpress.org/plugins/category-sticky-post/
https://wordpress.org/plugins/sticky-posts-in-category/

سلام مهدی جان؛

هر دوی این افزونه ها رو تست کردم,
افزونه اول؛ فقط یه مطلب رو توی دسته بندی مطلب اول نشون میده و باقی رو نه !

افزونه دوم؛ اصلا کار نمی کنه !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب با همون استیکی وردپرس هم میشه. چرا از همون استفاده نمی کنید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ragbook
      با سلام

طی یک اشتباه من دسته بندی هایی نیاز نداشتم پاک کردم ولی متاسفانه بعدا کلی ارور 404 توی وب مستر برام اومد
      301 کردن همه لینک ها زمان بر هست

چطوری میتونم از بک آپ قبلام فقط دسته بندی های وردپرس رو دوباره آپلود کنم توی دیتابیس ؟

ممنونم
    • توسط miraziz
      سلام. دوستان من با راهنمایی آقای علیزاده گرانقدر می‌خواهم یک منوی درختی برای وردپرس آماده کنم که کلا با css باشه. البته چند یرادی است که طی تاپیک حل میشه. شاید بعدا دیگران هم ازش استفاده کردند.
      آقای علیزاده من کدهای آماده زیر را بر حسب نیازم تنظیم کردم. فقط نمی تونم راست چینش کنم. یعنی می خوام مثل تصویر زیر بشه. هرچی از float و text-align استفاده کردم نتونستم حل کنم. میشه شما راهنمایی کنین.

<!DOCTYPE html> <html> <head> <style type="text/css"> body { margin: 30px; font-family: sans-serif; } #fontSizeWrapper { font-size: 16px; } #fontSize { width: 100px; font-size: 1em; } /* ————————————————————– Tree core styles */ .tree { margin: 1em; } .tree input { position: absolute; clip: rect(0, 0, 0, 0); } .tree input ~ ul { display: none; } .tree input:checked ~ ul { display: block; } /* ————————————————————– Tree rows */ .tree li { line-height: 1.2; position: relative; padding: 0 0 1em 1em; list-style-type:none; } .tree ul li { padding: 1em 0 0 1em; } .tree > li:last-child { padding-bottom: 0; } /* ————————————————————– Tree labels */ .tree_label { position: relative; display: inline-block; background: #ccc; padding: 2px 7px; border-right: 2px solid #000 } label.tree_label { cursor: pointer; } label.tree_label:hover { color: #666; } /* ————————————————————– Tree expanded icon */ label.tree_label:before { background: #000; color: #fff; position: relative; z-index: 1; float: left; margin: 0 1em 0 -2em; width: 1em; height: 1em; border-radius: 1em; content: '+'; text-align: center; line-height: .9em; } :checked ~ label.tree_label:before { content: '–'; } /* ————————————————————– Tree branches */ label.tree_label:after { border-bottom: 0; } .tree li:last-child:before { height: 1em; bottom: auto; } .tree > li:last-child:before { display: none; } .tree_custom { display: block; background: #eee; padding: 1em; border-radius: 0.3em; } </style></head> <body> <ul class="tree"> <li> <input type="checkbox" id="c5" /> <label class="tree_label" for="c5">Level 0</label> <ul> <li> <input type="checkbox" id="c6" /> <label for="c6" class="tree_label">Level 1</label> <ul> <li><span class="tree_label">Level 2</span></li> </ul> </li> <li> <input type="checkbox" id="c7" /> <label for="c7" class="tree_label">Level 1</label> <ul> <li><span class="tree_label">Level 2</span></li> <li> <input type="checkbox" id="c8" /> <label for="c8" class="tree_label">Level 2</label> <ul> <li><span class="tree_label">Level 3</span></li> </ul> </li> </ul> </li> </ul> </li> </ul> </body> </html>  
    • توسط miraziz
      با سلام. وقتی در گوگل نام سایتم را جستجو می کنم در زیر عنوان سایت برچسب هایی که در محتوای اهمیت زیادی دارد را نشان می دهد (مانند عکس زیر)
      می خواستم بدونم راهی هست که به جای آن برچسب ها دسته‌ها سایت را به گوگل جهت نمایش معرفی کنم؟

• توسط shayan201680
      سلام دوستان
      میخواستم نقش دسته مادر در سئو بدونم!
      و اینکه برای دسته های اصلی چه چیزی قرار بدیم برای سئو بهتره!
    • توسط shayan201680
      سلام دوستان 
      من میخواستم دسته بندی رو از ادرس های سایتم به کمک افزونه Yoast حذف کنم اما یادم رفته چطوری این کار انجام میشد!
      کسی اگر بلده راهنمایی کنه لطفا... 
      مثال:
      www.xxx.com/category/news
      تبدیل شود به=
      www.xxx.com/news