2 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید

ببخشید یه مشکل با افزونه visual composer داشتم

وقتی که بلاک متن برای قسمتی درست می کنم بعد از اتمام کار و ذخیره بلاک ها نمایش داده نمی شوند

بعضی از دوستان گفتم کش مرورگر پاک کنی درست میشه ولی درست نشد

ممنون میشم اگه کمکم کنید خیلی لازم دارم

این موقعه ایی که تغییر میدم و ذخیره می کنم

moshkel1.PNG

و این هم بعد از ذخیره

moshkel2.PNG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز افزونه فوق از محصولات سایت تم فارست هست که باید نسخه اصلی رو از اونجا خریداری کنید و از فروشنده اصلی پشتیبانی بگیرید.

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط justeducation
      درود
      مشکلي در ارتباط با افزونه يوزر پرو به هنگام ثبت نام در سايت دارم. وقتي تمامي فيلدها رو کامل ميکنم و دکمه ثبت رو ميزنم بعد از چند ثانيه خطاي زير رو نمايش ميده:
      Error in jQuery.ajax while submitting a form: Internal Server Error ورژن افزونه 4.9.26 و نسخه اصلي هست.
      تمامي افزونه ها رو غيرفعال کردم و با پوسته twentyseventeen وردپرس بررسي کردم اما بازم تفاوتي نداره.
      ممنونم
    • توسط kamran.azarniya@yahoo.com
      سلام و درود
      بنده در این سایتم کمی مشکل منو داشتم نمیدونم چه تنظیماتی کردم که منو از جایگاه اصلی خودش اومده پایینتر ، حالا به نظرتون باید چیکار کنم یا چه کدیو اصلاح کنم
    • توسط soheil_programmer
      با سلام
      لطفا برای حل مشکل نقشه گوگل در ویژوال کامپوزر از ترفند موجود در لینک زیر بهره بجوئید:
      http://irecd.com/?p=2115

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام 
      چطور میتونم برای صفحه اصلی سایت و صفحه فروشگاه و یا برگه های دیگه برای هر کدوم  فهرست منو ( منوی اصلی افقی بالای صفحه ) متفات داشته باشم 
      مثلا منوی افقی بالای صفحه مخصوص محصولات رو فقط تو صفحه فروشگاه دیده بشه و در صفحه دیگه ای از سایت منوی دیگه ای رو تنظیم کنم که نشون داده بشه
    • توسط aref74
      با سلام خدمت عزیزان..بنده تازه با ووکامرس آشنا شدم ... چرا وقتی محصولی را ایجاد میکنم و انتشار میدهم در صفحه فروشگاه فقط محصول به تنهایی نشان داده میشود و هیچ گزینه ای برای قیمت و افزودن به سبد خرید نداره.

سوال دیگرم این بود که برای ساختن اون لینک اختصاصی محصول بهترین روش چیه؟عدد بذاریم یا همون اسم محصول؟چون با اسم محصول ارور میده گویا باید صفحه اختصاصی بسازیم..

با تشکر