رفتن به مطلب

جستجو در محتویات صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من تو سایتم چند صفحه دارم که در هر کدام 200 لوگوی شرکت قرار داره. و این شرکت ها به نام 30 استان دسته بندی شدند (30 دسته). 

می خوام که کاربر بتونه با استفاده از یک فیلد (هر چه زیباتر بهتر) یک دسته رو انتخاب کنه و سرچ کنه.

موضوع این هست که این لوگوها رو باید در صفحه قرار بدم و جنسشون تگ یا دسته یا نوشته و ... نیستند و تنها در یک صفحه عکس لوگو به همراه اسم شرکت قرار گرفته.

ممنون میشم راهنمایی کنید. هرچی سرچ میکنم افزونه برای سرچ در بین تگ ها و دسته ها و ... می یان.

اگر نظری در مورد صفحات این چنینی دارید ممنون میشم لطف کنید و راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

راه های زیادی وجود دارن

دوتاشون رو میگم :

۱. میتونید بصورت داینامیک لوگوها رو اضافه کنید ولی با دسته بندی خاص ! بعد یک کوئری بگیرید برای اون دسته بندی و اون لوگوها رو نمایش بدید . همونطور ک گفتید افزونه برای جستجو بین دسته بندی ها وجود داره ;)

۲. میتونید از افزونه های مربوط ب نمونه کار استفاده کنید مثل این افزونه !

لینک به ارسال
در در 12/22/2016 at 00:08، majid1889 گفته است :

راه های زیادی وجود دارن

دوتاشون رو میگم :

۱. میتونید بصورت داینامیک لوگوها رو اضافه کنید ولی با دسته بندی خاص ! بعد یک کوئری بگیرید برای اون دسته بندی و اون لوگوها رو نمایش بدید . همونطور ک گفتید افزونه برای جستجو بین دسته بندی ها وجود داره ;)

۲. میتونید از افزونه های مربوط ب نمونه کار استفاده کنید مثل این افزونه !

سلام

ممنون از پاسختون. 

مورد دوم رو دانلود کردم و دارم تستش می کنم البته این حالت توی صفحه ساز visual-composer هم هست. اما من بیشتر می خوام روی سرچ متمرکز باشه.

یعنی لوگوها بیان بعد از فایل کشویی استان رو انتخاب کنند و بعد اسم شرکت رو سرچ کنند. بنابراین اگر ممکنه روش اول رو بیشتر توضیح بدین برام. مخصوصا اینکه لوگوها به صورت اتوماتیک بیان رو متوجه نشدم.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...