NESTED

آموزشی
پلاگین ویرایشگر کد پیشرفته Advanced Code Editor

1 پست در این موضوع قرار دارد

banner-772x250.jpg?rev=607254

با سلام خدمت کاربران عزیز امروز قصد معرفی پلاگین حرفه ایی و کاربردی دارم که خیلی به کار دوستان طراح و برنامه نویس میاد

اسم پلاگین Advanced Code Editor

این پلاگین ویرایشگر حرفه ایی در قسمت ویرایشگر قالب وردپرس برای شما فعال می کنه که قابلیت پشتیبانی و نمایش کدهای PHP , HTML , JS , CSS هست

قابلیت دانلود و اپلود صفحه مورد ویرایش

قابلیت ایحاد صفحه ( فایل ) جدید به دیگر فایلهای پوسته و یا پلاگین از درون محیط ویرایشگر

قابلیت نمایش تعداد خطوط هر فایل و قابلیت پیدا کردن خط

در تعریف کلی میشه گفت یک ابزار ادیتور کامل همانند ادیتور های رایج در محیط ادمین وردپرس

• Mixed language Syntax highlighting (PHP,HTML,Javascript and CSS)
  • Smart Search (string or regex).
  • Search and Replace.
  • Full Screen editor.
  • 11 editor themes.
  • Multiple Undo & Redo (editor remembers all edits).
  • AutoComplete with over 3500 WordPress Functions.
  • Tested and Works with IE8,9,10 FF3.6 and up, chrome 8 and up.
  • Ajax save file. (NEW)
  • Ajax Create new file. (NEW)
  • Ajax Delete file. (NEW)
  • Ajax Create new directory. (NEW)
  • Jump To Line with hot key Crtl + G. (NEW)
  • File Tree View (NEW)
  • Download theme button.(NEW)
  • Download Plugin button.(NEW)
  • Download file button.(NEW)
  • Editor CodeFolding.(NEW)
  • Toggle file tree on/off.(NEW)
  • Download file button.(NEW)
  • Comment code out/in.(NEW)
  • Auto format and indenting code.(NEW)
  • Built-in version control.(NEW)

آدرس صفحه پلاگین در مخزن اصلی وردپرس Advanced Code Editor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Siaavash
      یه پلاگین جدول نیاز هست که داخل پست های وبلاگ بشه ازش استفاده کرد، و به راحتی بشه رنگ بندی و ابعادش رو تنظیم کرد.
      یه پلاگین که بشه شبیه عکس پیوست جدول رو استایلش رو مشخص کرد و داخل پست استفاده کرد.
      چه پلاگینی پیشنهاد می شه؟

• توسط aliaz
      سلام به همه اعضای انجمن
      من یک افزونه میخوام و خیلی خیلی لازم دارم که باهاش بتونم به صورت default متنی رو که مینویسم خود به خود مثل شعر بکنه . منظورم اینه که من کلا شعر مینویسم ت ویرایشگر وردپرس اما میخوام بدوون زدن هیچ دکمه در ویرایش گر وقتی شعری رو پیست میکنم یا مینویستم مدلش دو ستونه بشه .برای مثال این شعر رو در نظر بگیرید:
      زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد
      از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد
      صوفی مجلس که دی جام و قدح می‌شکست
      باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد
      وقتی شعر رو پیست میکنم مصرع ها زیر هم میان در صورتی که میخوام افزونه کاری بکنه که بصورت خودکار بیت ها وقتی پیست شدن به این صورت بشن :

زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد                               از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد
      صوفی مجلس که دی جام و قدح می‌شکست                      باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد

مثل سایت گنجور .
      اگه چنین افزونه ای وجود نداره ولی کسی میتونه بسازه بنده ممنون میشم و هزینش هم پرداخت میکنم. 
      با تشکر

• توسط maryam300
      سلام آیا کدی هست که با درج آن در متن نوشته یا برگه، عنوان اون نوشته یا برگه در متنش بیافته. مثلا عنوان برگه "وردپرس" هست. در متن اون برگه نوشته بشه. " سلام <وردپرس> "
    • توسط Fardis Tarh
      سلام خسته نباشید؛
      من تو پوسته‌ی BuildPress یه مشکلی دارم.
      اولا برای ویرایش برگه‌هاش حتما باید با افزونه‌ی مخصوص page builder by site origin کار کرد.
      تو صفحه‌ی اصلی چند تا باکس هست که عکس تصویر شاخص برگه‌های دیگه رو نمایش میدن ولی متونش لورم ایبسوم هست و باید ویرایش کرد.
      برای ویرایش متون سایت سازنده این آموزش رو گذاشته:

ولی تو تنظیمات صفحه من گزینه‌ی excerpt ندارم. همه‌ی افزونه‌های قالب هم نصب و به روز هستن دیگه نمیدونم مشکل کجاست!
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
      با تشکر
    • توسط ecu
      سلام دوستان
      یه مشکلی که با این ویرایشگر CKEditor دارم، اینه که با فعال کردنش دیگه گزینه های ویرایشگر اصلی وردپرس در دسترس نیست، مخصوصا گزینه های مربوط به Shortcodes (چه منوی شورت کدهای ووکامرس و چه منوی شورت کدهایی که برنامه های مختلف به ادیتور پیش فرض ورپرس اضافه میکنند)
      در این تصویر میتونید ببینید که بعد از فعال کردن ckeditor، دیگه اون گزینه ها رو نشون نمیده:

خود سازنده هم دیگه برای وردپرس آپدیتش نمیکنه و به سوالم جوابی ندادند و گفتند برین به صفحه افزونه در سایت وردپرس.
      آیا کسی پیشنهادی برای این مشکل داره؟ که هم این ویرایشگر رو داشته باشیم هم امکانات shortcodes رو؟
      یا یه ویرایشگر دیگه معرفی کنید که مثل ckeditor باشه(کامل از نظر امکان ویرایش تمام جزئیات لینک ها و تصاویر مثل style,class,id  و...) و shortcodes رو هم نشون بده.
      ممنون.